Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Борисов пријатељ Иљир Мета ухваћен у крађи  (Pročitano 7889 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Samo vas posmatram

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Samo vas posmatram



узе ми пост са тастатуре бре ...

И за Палму би се као што Данило исписа за Јешића могло написати брдо хвалоспева о ономе што ради за своју општину. Треба само занемарити пар ситница и ето ''правог човека да води државу'' ... ал на папиру
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
прочитај задњи пост на прошлој страни па му онда скини мрак...овај...капу

Ne smaraj više sa tim trolovanjem svake teme. Idi malo, izađi na vazduh, druži se, upiši neki sport..
Da li znas koliko puta se uvecala imovinska karta Gorana Jesica za zadnjih 10 godina?

Da li znas da on nista nije imao kada je dosao na vlast pre 10 godina?

Da li znas da to sve od svojih primanja nije mogao da kupi?


Ja samo znam da Ješić u sred Srbije napravio opštinu koja funkcioniše kao da je u Nemačkoj, i ja mu skidam kapu za to.

A tvoje priče o lopovlucima i imovinskim kartama bez ikakvih argumenata imaju težinu i uverljivost toalet papira.



« Poslednja izmena: 16. Jan 2011, 22:02:23 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
A tvoje priče o lopovlucima i imovinskim kartama bez ikakvih argumenata imaju težinu i uverljivost toalet papira.

па и твоје приче и скидање капе имају исто тежину тоалет папира...зашто си ти посебнији од доминика? ја рецимо знам да је доминик грађевинац и да ово што пише сигурно има утемељење док су твоје досетке,писанија и "интернет аргументи" трагикомични Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
A tvoje priče o lopovlucima i imovinskim kartama bez ikakvih argumenata imaju težinu i uverljivost toalet papira.

па и твоје приче и скидање капе имају исто тежину тоалет папира...зашто си ти посебнији од доминика? ја рецимо знам да је доминик грађевинац и да ово што пише сигурно има утемељење док су твоје досетке,писанија и "интернет аргументи" трагикомични Smile

Koliko si nabacio kilograma od permanentnog trolovanja za kompom ovih dana leba ti  Smile?

Idi proveri holesterol i celulit, nemoj da upadaš u one crne vojvođanske statistike  Smile






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Koliko si nabacio kilograma od permanentnog trolovanja za kompom ovih dana leba ti  ?

Idi proveri holesterol i celulit, nemoj da upadaš u one crne vojvođanske statistike

eee ... па и није ти дуго требало да се спуштиш на тај ниво ... право да ти ка'ем и краће него што сам мислио  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Citat
A tvoje priče o lopovlucima i imovinskim kartama bez ikakvih argumenata imaju težinu i uverljivost toalet papira.

па и твоје приче и скидање капе имају исто тежину тоалет папира...зашто си ти посебнији од доминика? ја рецимо знам да је доминик грађевинац и да ово што пише сигурно има утемељење док су твоје досетке,писанија и "интернет аргументи" трагикомични Smile
Ma ajde bre mrgec sta je tebi pa ja cu uvek da pre poverujem danilovim recima recima nego svojim ocima i usima!  Smile

Nema smisla da se kunem ovde i da pricam neke price ja znam sta sam video i znam sta sam doziveo tamo, Jesic je jedan najobicniji legalni reketas, zaigrao se politikom sad bi i kriminalom....fudbal je najbolji primer, verovao ili ne covek se uziveo da je ko Arkan u FK Obilic svojevremeno, ko zna o cemu pricam zna ko ne zna neka veruje u ono u sta hoce!

Vidis mrgec koje price on prica mozes da izvadis drzavljanstvo ili izvod iz maticne knjige rodjenih za 2 minuta, moizes da se obratis da ti zamene sijalicu na ulici, mozes da pozoves komunalno ili poresko, pa zar to nije posao svakog gradonacelnika ne razumem? zar to on(gradonacelnik) upravo ne radi? Sad zbog toga sto radi svoj posao trebamo ga ga stavimo pored ikone, po meni treba urnisati one koje ne rade, ja zaista njega ne razumem. Covek ocigledno ne zna da je cela opstina Indjija bila bezcarinska zona, da te firme nisu placale grdne poreze niti su kupovale zemljiste, veliko ce pitanje biti kad sve te stvari dodju na naplatu koliko ce firmi u stvari i ostati! Nema nikakvog biznisa gore dok ON ne klimne glavom(usme procenat). Nego dobro neka on veruje u sta veruje ja cu da verujem u ono sto sam video i doziveo, on pametan ja glup i vuk sit i ovce na boju!
« Poslednja izmena: 16. Jan 2011, 23:12:12 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
A tvoje priče o lopovlucima i imovinskim kartama bez ikakvih argumenata imaju težinu i uverljivost toalet papira.

па и твоје приче и скидање капе имају исто тежину тоалет папира...зашто си ти посебнији од доминика? ја рецимо знам да је доминик грађевинац и да ово што пише сигурно има утемељење док су твоје досетке,писанија и "интернет аргументи" трагикомични Smile

Koliko si nabacio kilograma od permanentnog trolovanja za kompom ovih dana leba ti  Smile?

Idi proveri holesterol i celulit, nemoj da upadaš u one crne vojvođanske statistike  Smile








не секирај се чобане ти за мене....

најтеже је бити београдска смрдљива сељачина...и то још са звездаре Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2011, 08:31:23 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ja samo znam da Ješić u sred Srbije napravio opštinu koja funkcioniše kao da je u Nemačkoj, i ja mu skidam kapu za to.


Значи по теби је Роман Абрамович ултимативни мега цар. Одлична ти логика.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja samo znam da Ješić u sred Srbije napravio opštinu koja funkcioniše kao da je u Nemačkoj, i ja mu skidam kapu za to.


Значи по теби је Роман Абрамович ултимативни мега цар. Одлична ти логика.



и палма,онај чича из свилајнца,па онај рака радовић...све су то за њега стручњаци и скида им капу Smile  јбг...и они су свашта нешто постигли у својим општинама...логика му је на месту Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.