Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:57:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boris Tadić se ponovo izvinio za zločine  (Pročitano 2285 puta)
09. Jan 2010, 19:52:24
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
Proslava u Banjoj Luci: Boris Tadić se ponovo izvinio za zločine
09. 01. 2010. • 16:31 S. B.

24SI - Predsjednik Srbije Boris Tadić danas je u Banjoj Luci ponovo uputio izvinjenje svim narodima nad kojima su, u ime Srbije, njenih građana i srpskog naroda, učinili zločine neki pripadnici srpskog naroda.

Komentarišući to da je kandidat za predsjednika Hrvatske Milan Bandić kazao da Tadić treba da uputi izvinjenje za zločine koje su počinili pripadnici srpskog naroda tokom rata u Hrvatskoj, predsjednik Srbije je u izjavi novinarima rekao da Bandić "vjerovatno" nije obratio pažnju da je on to već učinio.

"Ne samo da sam uputio izvinjenje građanjima Hrvatske kojima je učinjeno zlodjelo već sam to učinio i kada su u pitanju Bošnjaci i Albanci i evo ponovo to činim ovog puta", rekao je Tadić na pres-konferenciji u Banjoj Luci gdje je boravio na obilježavanju 9. januara, Dana RS-a.

On je rekao da i u budućnosti svi moraju biti sposobni da upute izvinjenje jedni drugima zbog zločina koje je u njihovo nacionalno ime neko učinio u prošlosti.

(fena)


http://www.24sata.info/vijesti/bosna-i-hercegovina/banja-luka/23809-Proslava-Banjoj-Luci-Boris-Tadic-ponovo-izvinio-zlocine.html

to majstore, jos samo da priznas da je RS genocidna tvorevina  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6b5
И ју ал нас препаде.
Знаш ли ти да је он Францетић по мајци?
Па он у Србији нема више од 5% подршке срба који су прије пар мјесеци
сазнали за то (није било у биографији).
То мајсторе још само кад би ти знао ко су Францетићи.
Он се извињавао сам себи и јууујуууују. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
E moj Tadicu ... ne radi se to tako  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ne smeta mi što se izvnjava čim zine.  Smile 

Činjenica je da je bilo zločina i sa naše strane i dobro je što preuzimamo odgovornost za njih. Ako Hrvati ili Albanci nisu sposobni da učine to isto, onda je to zato što je njihovo društvo na nižem civilizacijskom nivou od našeg.
« Poslednja izmena: 09. Jan 2010, 20:09:03 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

Činjenica je da je bilo zločina i sa naše strane i dobro je što preuzimamo odgovornost za njih.

sa vashe jevrejske strane ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6b5
Ne smeta mi što se izvnjava čim zine.  Smile 

Činjenica je da je bilo zločina i sa naše strane i dobro je što preuzimamo odgovornost za njih. Ako Hrvati ili Albanci nisu sposobni da učine to isto, onda je to zato što je njihovo društvo na nižem civilizacijskom nivou od našeg.

Па у реду је ако се извињава у своје име.
Ето и ја се извињавам што сам одговорио теби иако ниси ништа лоше написао.
Тадић ем је дерпе ем му је дјед ујка.Па шта очекујеш од дерапе полуујке?
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

Činjenica je da je bilo zločina i sa naše strane i dobro je što preuzimamo odgovornost za njih.

sa vashe jevrejske strane ?  Smile

Ne BRE  Smile

Ne posmatraj me tako. Ovde sam rođen i ovde pripadam. Osim toga, otac mi je Srpskog porekla, tacnije njegov otac a moj deda je Srb-IN  Smile
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

Ето и ја се извињавам што сам одговорио теби иако ниси ништа лоше написао.


haha  Smile izvinjavam se i ja tebi i svim forumašima zbog svog porekla. jbg nisam ja kriv Smile
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

Ne BRE  Smile

Ne posmatraj me tako. Ovde sam rođen i ovde pripadam. Osim toga, otac mi je Srpskog porekla, tacnije njegov otac a moj deda je Srb-IN  Smile

koliko ovde pripadash je vrlo diskutabilno ,ne samo genetski vec i po stavovima koje zastupash  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 6300
Koliko puta Boris mora da se izvini kako bi to izvinjenej ostali prihvatili, i kada će se ostali setiti da slično učine?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:57:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.