Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bora Djordjevic: Volim poštene ustaše  (Pročitano 27846 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Za mene je SF ispravan dečko i pošten čovjek,ja sam Hrvat i nisam budala puna mržnje.sa svoje 33 godine znam ko mi je sjebo period od 91 pa evo i sada što uopće moramo pisat o politici i tim glupostima.Postoje samo pošteni i nepošteni ljudi i točka,a to brojanje krvnih zrnaca i ko je ko je promašena priča.
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam ja rekla da je on neposten nego da je njegov stepen tolerancije poguban.A tebi svaka cast ti spadas u onih 10% koji misle kao ti.
Kod nas u Srbiji ima 90% onih koji su tolerantni kao gospodinF. pa nam se cesto desava da nam takozvani prijatelji zabadaju noz u ledja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Onda je onih 10% kod vas jakooooo glasno i kad ih vidiš izgleda da ih ima 90%
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
makixxx kandidiraj se na sljedećim izborima u srbiji,šta si upro toliko da hoćeš da svak misli ko ti.sigurno ti je tata bio neki komunista.
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
ma ok je lik samo ima mišljenje o svemu...

evo ja mu dajem 3 besplatna saveta u oblasti telekomunikacija, a posle ćemo da se dogovorimo... Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung SGH-D500
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
makixxx kandidiraj se na sljedećim izborima u srbiji,šta si upro toliko da hoćeš da svak misli ko ti.sigurno ti je tata bio neki komunista.

Nije na negovu veliku žalost možda bi sad bio odličan demokrat!! Smile
Nemoraš ti mislit kao ja. Usput da to želim onda nebi bio ovdje! Razmisli malo o tome! Smile


ma ok je lik samo ima mišljenje o svemu...
evo ja mu dajem 3 besplatna saveta u oblasti telekomunikacija, a posle ćemo da se dogovorimo... Smile

A to su ???
« Poslednja izmena: 18. Mar 2006, 01:16:44 od makixxx »
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
ja se bavim telekomunikacijama i rado ću ti dati par saveta ako recimo tu hoćeš da uložiš neke pare, nisam bio maliciozan, bar ne ovaj put Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ja se bavim telekomunikacijama i rado ću ti dati par saveta ako recimo tu hoćeš da uložiš neke pare, nisam bio maliciozan, bar ne ovaj put Smile

Evo i dalje sam zainteresiram pa reci!!
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
bok ja san iz Hrvatske tocnije iz Splita,sta se tice jure stublica,huljica,prljavaca nikad nisu imali pisme koje sadrze mrznju prema srbima niti bilo kome,apsolutno ne podrzavan takve tekstove sovinizma i osuđujen kao i onu pismu jasenovac i gradiska stara koja mi se gadi,usput to nije tompsonova pisma ne znan ni sam cija je al to nije ni bitno. . . . . thompson je piva i to je sramota da piva pismu koja piva o klanju bilo koga. . . ima jos jedna pisma koja je slicna to je jure i boban. . . i apsolutno takve pisme triba zabranit pivat,bojna cavoglave ne vriđa nikoga niti ostale thompsonove pisme koje pivaju iskljucivo o ljubavi prema domovini Hrvatskoj u cemu ne vidim nista lose. . . . evo jedan primjer hxxp:|| www. youtube. com/watch?v=6fmeWBtLk28  . jedna prelipa domoljubna pisma koja je osobno i meni draga. sad zakljucak mislim sa nase strane da se tribamo i da to i sluzbena Hrvatska i radi,distanciranje od svakog oblika ustaskih elemenata,ali isto tako i vi gospodo Srbi morate izbit sebi iz glave gtzv. granice veliek Srbije i svi srbi u jednoj drzavi i granice srbije koje zauzimaju dio hrvatskog teritorija jer to je nedopustivo,moirate svoje imperijalisticke apetite obuzdat(ne vi obicno građani ali ne smite se povuci za politicarima kad propagiraju takve ideje jer one uistinu nemaju temelja niti pravne osnove)jer najrealnije je da svaka drzava je zadrzala avnojevske granice i da su se na taj nacin republike razdruzile. . . . i voldite racuna da su 1991. hrvatski gradovi bili ruseni i napadani,a 1/3 nase teritorije bila pokusana oduzeti i stvorit drzavu tzv. Srpsku krajinu koja nikad prije nije postojala nego izmisljena za vrime rata. . . . kad bi svako pruzia svoj obol i ispravia svoje greske eto mira na ovim prostorima. . . vi svoju politiku prema ostalima,mi ublazit reakcije prema srbima i nece bit problema nikakvoga. pozdrav svim ljudima dobre volje!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.