Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bora Djordjevic: Volim poštene ustaše  (Pročitano 27974 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ni mnogo veci bendovi od corbe nemaju vise od 10ak dobrih pesama. To sto oni na svakom albvumu stave 1 dobru (ili poslednjih 10ak godina ni jednu) i ostalo da popuni prostor ne znaci da treba bilo koga dizati u nebo. Ti mozes da kazes da je gastarbajterska ili lupa bubanj, zveci zvecka dobra pesma, dakle ne da je zabavna, nego da je dobra muzicki i tekstualno, ali sa time tesko da ce se neko sloziti.

Koji su to veci bendovi od Riblje Corbe i jos bolje koji su to mnogo veci bendovi od Riblje Corbe? Pretpostavljam da znas da mislim na domace bendove? Takodje zanima me koji je to pokazatelj koji bend je veci od koga?


Citat
Ti si se vec primio i nalupao gomilu gluposti o coveku koji je u toj prici cistiji i od mene i tebe, a kamoli od nekih javno eksponiranih likova.

Ja sam rekao sta sam rekao i sta sam hteo da kazem i to je tako.


Citat
Imas cudnu definiciju pojma tacno.

Ako ti tako kazes...


Citat
Vrlo pristojno sa tvoje strane. Ne mozes da odgovoris ni meni kako valja, zajebano je to kad dodje jos neko.
Inace, ti se nikad nisi pitao, niti ces se pitati, ko je pozvan a ko ne.

Ja sam vrlo zadovoljan onime sto sam tebi odgovorio. Nju/njega, ne znam sta je, posto ima zenski avatar a sebe naziva valjda oslovljava u muskom rodu, nisam ja ni zvao niti joj/mu zabranjujem da dolazi. Samo sam joj/mu lepo rekao da se meni ne obraca, jer ne zelim da razgovaram sa njom/njim. A vi mozete slobododno da pricate sta hocete medjusobno i koliko hocete. Ja tu nemam nista protiv.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Koji su to veci bendovi od Riblje Corbe i jos bolje koji su to mnogo veci bendovi od Riblje Corbe? Pretpostavljam da znas da mislim na domace bendove? Takodje zanima me koji je to pokazatelj koji bend je veci od koga?
Ja ne mislim na domace. Toliko ogranicen nisam.
Cak i da mislim, i kod nas ima vecih grupa od Corbe, i izvodjaca. Ljudi koji su imali daleko veci bilo pozitivan bilo negativan uticaj na narod.

Citat
Ja sam vrlo zadovoljan onime sto sam tebi odgovorio. Nju/njega, ne znam sta je, posto ima zenski avatar a sebe naziva valjda oslovljava u muskom rodu, nisam ja ni zvao niti joj/mu zabranjujem da dolazi. Samo sam joj/mu lepo rekao da se meni ne obraca, jer ne zelim da razgovaram sa njom/njim. A vi mozete slobododno da pricate sta hocete medjusobno i koliko hocete. Ja tu nemam nista protiv.
Ti ucestvujes u javnoj diskusiji, tacnije ti javno lupas gluposti. Ako je to tako, a jeste, svako moze da ti odgovori i da ti se obrati, a da li se to tebi svidja ili ne apsolutno je nebitno.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2005, 12:49:05 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Jane Doe = nepoznati les zenskog pola
John Doe = nepoznati les muskog pola


prema tome... Jane Do je zensko...
svako ko je ikada gledao TV to zna... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja ne mislim na domace. Toliko ogranicen nisam.

Koliko sam ja, ovako ogranicen, shvatio, ovde spo spominjali tri cetiri benda, a to su Magazin, Film, Riblja Corba Prljavo Kazaliste. To su valjda, opet koliko ja ovako ogranicen mogu da shvatim, "domaci" bendovi, odnosno bendovi sa prostora bivse Jugoslavije. Ne znam zasto spominjes strane bendove? Kakve veze oni imaju sa ovim stvarima?

Citat
Cak i da mislim, i kod nas ima vecih grupa od Corbe, i izvodjaca. Ljudi koji su imali daleko veci bilo pozitivan bilo negativan uticaj na narod.

Opet te vracam na svoj prethodni post. Koji su kriterijumi, jasno definisani, kojima se odredjuje koji bend je veci od kog i koji je imao ili ima odredjeni uticaj na populaciju? Znaci moze da se prica o tome samo na osnovu popularnosti, odokativno procenjenoj, na osnovu izdatih albuma, hitova, evergreen stvari i tako dalje, a po svim tim parametrima Riblja Corba je svakako ako ne najveci, onda jedan od nekoliko najvecih bendova sa prostora bivse Jugoslavije.

Citat
Ti ucestvujes u javnoj diskusiji, tacnije ti javno lupas gluposti. Ako je to tako, a jeste, svako moze da ti odgovori i da ti se obrati, a da li se to tebi svidja ili ne apsolutno je nebitno.

Da, kao i obicno ti si taj koji ce reci ko lupa gluposti i koliko. Ali dobro, evo ja sam zadovoljan kolicinom "gluposti" i nacinom na koji sam ih izneo, mada to aposlutno nema veze sa tim da li ces se sloziti sa onim sto sa napisao ili ne. I da, ovo je javni forum i kao takav nikoga ne obavezuje da razgovara sa onim sa kim ne zeli to da radi. Jednostavno, odgovaram i razgovaram samo sa onim osobama koje su mi dovoljno interesantne da to radim. Ona/on, ne znam sta je, mi to nije i zato sa njom necu da razgovaram i lepo sam joj kulturno rekao da mi se skine sa grbace, odnosno da mi ne postavlja pitanje jer ne zelim da razgovaram sa njom, nije mi dovoljno inspirativna. Ja mislim da to nije nista ruzno, a ona/on neka to shvati kako hoce. Znaci neka prica sa kim god hoce, neka pise sta god hoce, jednostavno ja na to necu odgovarati, niti citati, pa da ne ispadne posle kako nsiam hteo ili smeo da odgovorim na nesto sto je napisano.


Takodje, ova tema generalno mi je postala bas dosadna i nemam vise inspiraciju da pisem bilo sta i objasnajvam bilo sta, narocito ne cinjenice. Zato, sto se mene tice, ovo moze da se zavrsi ovde, a ako bas zelite da i dale palamudimo ovde o necemo sto smo vec napisali vise puta, mozemo, mada kazem prilicno mi je postalo dosadno i neinteresatno.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Koliko sam ja, ovako ogranicen, shvatio, ovde spo spominjali tri cetiri benda, a to su Magazin, Film, Riblja Corba Prljavo Kazaliste. To su valjda, opet koliko ja ovako ogranicen mogu da shvatim, "domaci" bendovi, odnosno bendovi sa prostora bivse Jugoslavije. Ne znam zasto spominjes strane bendove? Kakve veze oni imaju sa ovim stvarima?
Velike. Posto je u pitanju band sa 10 i vise dobrih pesama. Band koji je imao vise uticaja od nekog drugog. To apsolunto nema veze sa mestom odakle poticu. Beatlesi su krenuli iz Liverpula i promenili ceo svet, kad ih poredim svakako ih necu porediti sa lokalnim bendom koji svira u podrumu i ima jednom u mesec dana koncert u nekom klubu.

Citat
Opet te vracam na svoj prethodni post. Koji su kriterijumi, jasno definisani, kojima se odredjuje koji bend je veci od kog i koji je imao ili ima odredjeni uticaj na populaciju? Znaci moze da se prica o tome samo na osnovu popularnosti, odokativno procenjenoj, na osnovu izdatih albuma, hitova, evergreen stvari i tako dalje, a po svim tim parametrima Riblja Corba je svakako ako ne najveci, onda jedan od nekoliko najvecih bendova sa prostora bivse Jugoslavije.
Imas jasno definisane kriterijume. "Ljudi koji su imali daleko veci bilo pozitivan bilo negativan uticaj na narod."
Samo jedan primer:
Na osnovu izdatih albuma, tiraza, koncerata pa cak i uticaja, Sinan Sakic je veca zvezda od Riblje corbe.. i to moze i meni i tebi da se ne svidi, al to je tako.
Njegov uticaj je mozda negativan, ali je svakako jaci od Corbinog. Covek ima 450 000 tiraz i 27+ albuma iza sebe Smiley a bez i jednog plakata i najave je pre par godina napravio haos na tashu na koncertu na kom je bilo preko 35 000 ljudi i ako na tas kad dodje 25 000 stoje ko sibice u kutiji Smiley
Ostalo, uticaj domacih, stranih, hrvatskih bandova trazi sam. Ne prema svom iskustvu, jer ono nije bitno, kao ni moje licno, nego prema iskustvu mase. Prema misljenju mase.
Na moj zivot neke jako jako male grupe imale su veliki znacaj, ali ih niko drugi ne zna, i samim tim, one generalno za pricu nisu bitne.

Citat
Da, kao i obicno ti si taj koji ce reci ko lupa gluposti i koliko.
U slucaju ove teme, i tvog pisanja u njoj, svi su se jednoglasno slozili.

Citat
I da, ovo je javni forum i kao takav nikoga ne obavezuje da razgovara sa onim sa kim ne zeli to da radi. Jednostavno, odgovaram i razgovaram samo sa onim osobama koje su mi dovoljno interesantne da to radim. Ona/on, ne znam sta je, mi to nije i zato sa njom necu da razgovaram i lepo sam joj kulturno rekao da mi se skine sa grbace, odnosno da mi ne postavlja pitanje jer ne zelim da razgovaram sa njom, nije mi dovoljno inspirativna. Ja mislim da to nije nista ruzno, a ona/on neka to shvati kako hoce. Znaci neka prica sa kim god hoce, neka pise sta god hoce, jednostavno ja na to necu odgovarati, niti citati, pa da ne ispadne posle kako nsiam hteo ili smeo da odgovorim na nesto sto je napisano.
To je bilo sve samo ne kulturno.

Citat
Takodje, ova tema generalno mi je postala bas dosadna i nemam vise inspiraciju da pisem bilo sta i objasnajvam bilo sta, narocito ne cinjenice. Zato, sto se mene tice, ovo moze da se zavrsi ovde, a ako bas zelite da i dale palamudimo ovde o necemo sto smo vec napisali vise puta, mozemo, mada kazem prilicno mi je postalo dosadno i neinteresatno.
Niko te nije terao da pricas napamet od pocetka.
Cinjenice nemas. Ako ih imas, pokazi ih vec jednom pa se necemo raspravljati.
A da li ti je dosadno ili ne, stvarno me ne zanima. Niko te ne tera da pises, niko te ne tera ni da dolazis. Sam si rekao da neces pa si po ko zna koji put pogazio svoju rec.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2005, 13:34:46 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Bosanka u zemlji Hrvata

Zodijak
Pol Žena
Poruke 78
Zastava Absurdistan
Jane Doe = nepoznati les zenskog pola
John Doe = nepoznati les muskog pola


prema tome... Jane Do je zensko...
svako ko je ikada gledao TV to zna... Smile

da, da... tv majka svog znanja  Smile hehe... sad kad ste me tako fino "isecirali" da ja kazem koju... kao sto reche SF, diskusija je javna; nema poziva, a ako se nesto napise javno ili se se svoj stav brani ili se polize... na forumima bi trebalo biti nebitno tko je osoba koja ti se obraca, bilo musko, bilo zensko, koja su joj krvna zrnca, profesija, odakle se javlja etc. - bitan je sadrzaj napisanog. naravno, onome kome nestanu argumenti ad rem, oni ad hominem postanu jako zanimljivi.

ti si, habbite, do prije tog posta najnormalnije razgovarao sa mnom. umjesto da kvotiram tvoje rijeci upucene meni, ja sam kvotirala one upucene SF-u - al sadrzaj je bio isti; radilo se o jednoj opskurnoj ustaskoj pjesmi u izvedbi tonchija koju si vidio, chuo, neko protjerivanje srba iz beograda (? skroz stupidno, al ajd de, ako ti kazes da si cuo).. al je eto ne znas nista konkretnije reci o njoj. nisam porekla postojanje te pjesme, al ti nisi nicim dokazao njeno postojanje, barem ne u tolikoj mjeri da se o tome moze donijeti iole suvisao sud.

najustaskiju pjesmu koju sam ja cula je ona koju pjeva thompson "jasenovac i gradiska stara" i to samo zato jer je jedan hrvatski internet portal otkrio da to thompson pjeva u posebnim prilikama i nije popustao prozivati doticnog pjevaca, dok ovaj na kraju nije priznao da je, pjevao ju je. dan prije je jos govorio da nije. time i najtvrdokorniji thompson-fan vise ne moze reci da ovaj pjeva "samo" domoljubne pjesme. mada, nekima je uzalud objasnjavati neke stvari  Smile

a ono "reci brate moj" - catch je u posljednjoj recenici, koja barem meni, tjera jezu.

de gustibus... toliko mogu reci o opusu riblje corbe.
o bori - da je sutio, ostao bi filozof.

« Poslednja izmena: 04. Sep 2005, 14:57:42 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
First they came for the Jews and I did not speak out because I was not a Jew.
Then they came for the Communists and I did not speak out because I was not a Communist.
Then they came for the trade unionists and I did not speak out because I was not a trade unionist.
Then they came for me and there was no one left to speak out for me.

Martin Niemoeller
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Velike. Posto je u pitanju band sa 10 i vise dobrih pesama. Band koji je imao vise uticaja od nekog drugog. To apsolunto nema veze sa mestom odakle poticu. Beatlesi su krenuli iz Liverpula i promenili ceo svet, kad ih poredim svakako ih necu porediti sa lokalnim bendom koji svira u podrumu i ima jednom u mesec dana koncert u nekom klubu.

Da, samo si zaboravio da su Beatles-i pevali na engleskom jeziku, da poticu iz zemlje koja je neuporedivo uticajnija u svakom pogledu od nase i da su oni tada izazvali revoluciju pocevsi da sviraju muziku koja do tada nije postojala, bar kada je scenski nastup i ostalo u pitanju. S'druge strane imas Riblju Corbu, koju su prvo sikanirali i zabranjivali komunisti i koja nigde nije mogla da se javno pojavi zbog svojih nacionalistickih stavova, ne sovinistickih, da ne budem pogresno shvacen. Posle su isti ti koji su proganjali Riblju Corbu sto se borila protiv komunizma, ponovo poceli, odnosno nastavili da je proganjaju, ovog puta u demokratskom "ruhu". Sta mislis da je Riblja Corba izdala album za shity records i da su je pustali i ispirali ljudima mozak kao sto to rade sa raznim levim pevacima po ceo dan, da li bi Ribla Corba bila jedan od najpopularnijih bendova kod nas, bar kada se iskljuci narodnjacka populacija koju niko ne moze da pobedi? Ja mislim da bi, cak sta vise siguran sam u to.


Citat
Imas jasno definisane kriterijume. "Ljudi koji su imali daleko veci bilo pozitivan bilo negativan uticaj na narod."
Samo jedan primer:
Na osnovu izdatih albuma, tiraza, koncerata pa cak i uticaja, Sinan Sakic je veca zvezda od Riblje corbe.. i to moze i meni i tebi da se ne svidi, al to je tako.
Njegov uticaj je mozda negativan, ali je svakako jaci od Corbinog. Covek ima 450 000 tiraz i 27+ albuma iza sebe Smiley a bez i jednog plakata i najave je pre par godina napravio haos na tashu na koncertu na kom je bilo preko 35 000 ljudi i ako na tas kad dodje 25 000 stoje ko sibice u kutiji Smiley

Ok, to je sve tacno. Medjutim, ja sam mislio da ovde pricamo o muzici a ne narodjacima, koji su inace neprikosnoveni po popularnosti i to je nesto cega se izgleda necemo uspeti osloboditi ni jos 1000 godina, zahvaljujuci Turcima.

Citat
Ostalo, uticaj domacih, stranih, hrvatskih bandova trazi sam. Ne prema svom iskustvu, jer ono nije bitno, kao ni moje licno, nego prema iskustvu mase. Prema misljenju mase.
Na moj zivot neke jako jako male grupe imale su veliki znacaj, ali ih niko drugi ne zna, i samim tim, one generalno za pricu nisu bitne.

Pa ok i to je tacno, ali i dalje ne znam ni jedan bend koji je imao veci uticaj u nenarodnajckom svetu, odim Riblje Corbe. Dobro, tu je bilo Bijelo Dugme i oni jesu bili dosta popularniji, opet sto ima svoje razloge, ali osim njih ni za jedan bend tako lako ne bih mogao da kazem da je bio popularniji ili bar mnogo popularniji od Riblje Corbe.

Citat
U slucaju ove teme, i tvog pisanja u njoj, svi su se jednoglasno slozili.

Kao neko ko je uvek bio populista i ko je tezio da bude voljen od strane sirokih narodnih masa, moram priznati da me ovo bas boli.

Citat
To je bilo sve samo ne kulturno.

Pa sta cemo, moraju i moju balkanski koreni nekada da isplivaju na povrsinu.

Citat
Niko te nije terao da pricas napamet od pocetka.
Cinjenice nemas. Ako ih imas, pokazi ih vec jednom pa se necemo raspravljati.
A da li ti je dosadno ili ne, stvarno me ne zanima. Niko te ne tera da pises, niko te ne tera ni da dolazis. Sam si rekao da neces pa si po ko zna koji put pogazio svoju rec.

Meni su dovoljne cinjenice to sto sto sam video i cuo svojim ocima i usima. Nazalost ne mogu da to delim sa vama jer da ne posedujem, ali to ne iskljucuje cinjenicu da sam ja to video. Ako nekada budem nasao to sto trazim po netu, objavicu, ako ne, sta da se radi. Vi imate dve opcije, a to su ili da mi verujete na rec, ili da mi neverujete na rec. Vi ste se ocigledno opredelili za ovo drugo i sta ja tu mogu? I ne znam sta uopste ocekujete od mene? Da li treba da kazem, aha evo neki ljudi sa foruma su rekli da to nepostoji i zato ja necu vise misliti da to postoji ili sta?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Da, samo si zaboravio da su Beatles-i pevali na engleskom jeziku, da poticu iz zemlje koja je neuporedivo uticajnija u svakom pogledu od nase i da su oni tada izazvali revoluciju pocevsi da sviraju muziku koja do tada nije postojala, bar kada je scenski nastup i ostalo u pitanju. S'druge strane imas Riblju Corbu, koju su prvo sikanirali i zabranjivali komunisti i koja nigde nije mogla da se javno pojavi zbog svojih nacionalistickih stavova, ne sovinistickih, da ne budem pogresno shvacen. Posle su isti ti koji su proganjali Riblju Corbu sto se borila protiv komunizma, ponovo poceli, odnosno nastavili da je proganjaju, ovog puta u demokratskom "ruhu". Sta mislis da je Riblja Corba izdala album za shity records i da su je pustali i ispirali ljudima mozak kao sto to rade sa raznim levim pevacima po ceo dan, da li bi Ribla Corba bila jedan od najpopularnijih bendova kod nas, bar kada se iskljuci narodnjacka populacija koju niko ne moze da pobedi? Ja mislim da bi, cak sta vise siguran sam u to.
Koliko bandova potice iz te zemlje? Da li je i jedan od njih dosegao ono sto su oni uradili?
Jel Bijelom Dugmetu trebalo CityRecords da napravi ono? Nije.
Sinan Sakic je oduvek bio u Juznom Vetru a oni sa Grandom i pinkom nemaju veze.
Jel Balasevicu trebao City da puni Sava Centar?
Jel Bajag izdao za City pa je napunio Tash?
Bez te patetike.

Citat
Ok, to je sve tacno. Medjutim, ja sam mislio da ovde pricamo o muzici a ne narodjacima, koji su inace neprikosnoveni po popularnosti i to je nesto cega se izgleda necemo uspeti osloboditi ni jos 1000 godina, zahvaljujuci Turcima.
Narodnjaci su muzika, ultra popularna muzika, a tvoj licni dojam o tome nije bitan. To je muzika, i sa Turcima nema neke narocite veze, posebno oni ljudi koji su zaista stekli neko ime. Oni ga imaju mnogo pre najezde svega i svacega.

Citat
Meni su dovoljne cinjenice to sto sto sam video i cuo svojim ocima i usima. Nazalost ne mogu da to delim sa vama jer da ne posedujem, ali to ne iskljucuje cinjenicu da sam ja to video. Ako nekada budem nasao to sto trazim po netu, objavicu, ako ne, sta da se radi. Vi imate dve opcije, a to su ili da mi verujete na rec, ili da mi neverujete na rec. Vi ste se ocigledno opredelili za ovo drugo i sta ja tu mogu? I ne znam sta uopste ocekujete od mene? Da li treba da kazem, aha evo neki ljudi sa foruma su rekli da to nepostoji i zato ja necu vise misliti da to postoji ili sta?
Konkretno Jura Stublic... Gde?
U ostalo ne ulazim, ne zanima me, ali njega si prvo popljuvao, da cujem kad i gde si ti to video.
Nemoj se vaditi i mlatiti, konkretno.

Tvoja izjava: .. onda poslusaj neke od pesama Jure Stublica, koje u sebi sadrze eksplicitne stihove fasisticke ideologije i netrpeljivosti prema Srbima.
Tvoja izjava: Jura Stublic, frontmen grupe Film, koju smatram ok grupicom i njega kao solistu, je imala, za jednu znam sigurno, a pricali su mi da ih ima i jos, pesmu koju ti ne mogu ponoviti, ali se secam da je u refrenu bilo nesto tipa "udarim petama i ... domovini" i tako dalje.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2005, 18:29:01 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ok, zavrsavam ovu temu. Ne znam vise cime i kako da objasnim ono sto hocu, a da ti to mozes ili hoces da shvatis. Ti si u pravu, kao i uvek, a ja cu svoje misljenje zadrzati za sebe.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ne znam vise cime i kako da objasnim ono sto hocu, a da ti to mozes ili hoces da shvatis
Cinjenicama.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.