Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bora Djordjevic: Volim poštene ustaše  (Pročitano 27931 puta)
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
pa prvo si krenuo pljuvati po juri stublicu, zatim "lupetao" o njegovim antisrpskim pjesmama... sad odjednom palamudis o "nekoj" pjesmi... evo, nadjoh na netu nesto o toj ominoznoj pjesmi u izvedbi magazina,... jel se radi o tome?

http://64.233.183.104/search?q=cache:KnPSCudt_kkJ:www.srpskadijaspora.com/komentar/1208_1/guestbook.asp+huljic+hrvatska+ustaska&hl=de

"bojna cavoglave" je pjesma koju je pocetkom devedesetih tada jos krezubi marko perkovic thomspon (nesto kao hrvatski baja mali knindza) pjevao. pjesma je odvratna, al je mila majka onome sto danas pjeva ("jasenovac i gradiska stara").

sto se tice huljica, ja sam ti potvrdila da je on govno nacionalisticko, samo sto je on jedno jako pametno govno nacionalisticko. on nikad za nikad nece prosipati, barem ne previse javno, nacionalisticke fore, jer treba se vala zivjeti i kru' zaraditi. s toga, ako je on i "producirao" tu pjesmu, on to nikad nije javno objavio, barem ja za to ne znam. a spot pjesme "bojna cavoglave" sam vidjela i tamo nema ni tonchija ni magazina. nego samo nadrkanih rambo-hrvata koji "gone bandu". koliko se takodjer sjecam, svojevremeno kad je ta pjesma objavljena, ko fol po istinitom dogadjaju, jer to selo CAVOGLAVE stvarno postoji, tj. rodno mjesto tog thompsona, marko perkovic se sam hvalio da je napisao tu pjesmu. popravio je bio zube, i uljudio se... bio je cak i u braku sa danijelom martinovic (nekadasnjom pjevacicom magazina), al se za taj brak saznalo tek kad su se razveli (mozda je to ta veza izmedju huljica i thompsona)! al kao sto rekoh, thompson je sitna riba, to sto je huljic veliki haver sa ivicem pasalicem je sto puta gore.
 
i pored korova u hrvatskom narodu kao sto su tipovi poput thompsona, to naravno ne treba da se koristi kao objasnjenje da se generalizira i u isti kos trpaju svi hrvati.


Sorry sto sad citiram nesto sa 3 strane ali evo...

@Jane
Slazem se sa tobom za Thompsona, on je sitna riba u tom svemu, Huljic i banda su najveca govna mislim u tom svemu. A Pasalicu nemam misljenja, vidio sam ga ovde u minhenu (treniram kickbox kod Steke), bio je doveo sinove da treniraju a oni jadni ko tata hehehehe
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Bosanka u zemlji Hrvata

Zodijak
Pol Žena
Poruke 78
Zastava Absurdistan
@Jane
Slazem se sa tobom za Thompsona, on je sitna riba u tom svemu, Huljic i banda su najveca govna mislim u tom svemu. A Pasalicu nemam misljenja, vidio sam ga ovde u minhenu (treniram kickbox kod Steke), bio je doveo sinove da treniraju a oni jadni ko tata hehehehe

ti si vidio sinove, ja sam imala uvid u bankovne izvadtke sa tzv. racuna za hrvatsku, gdje je luda hrvatska dijaspora uplacivala pomoc hrvatskoj za vrijeme rata. racun se nalazio u villachu. i mada je to bio racun za hrvatsku drzavu, njome su se iskljucivo koristili i najvise u svoje padze stavljali pasalic, tudjman i sarinic... da ti pozlije. sve neke cudne transakcije na neke cudne otoke...eh, eh eh.. a radi se o milijunima maraka, te racun kupljena dva challengera za vrlog nam predsjednika zvanog krivousti. zato velim, pustite se prica o povampirenim ustasama, cuvajte se onih u odijelu i sa licem "ko macija guza" sto bi rekli nadrealisti  Smile

znas onaj prastari vic: dosao dejan kosutic (otac mu je inace srbin, a mama nevenka formely known as sutjeska) kod svog djede franje tudjmana i veli:"deda, daj mi banku, dve".... ehehe.. Smile

p.s. dejan kosutic je svojevremeno drzao kaptol banku. kako neki klinjo od 24 godine uspije imati svoju banku, ne pitajte me... zna se...a ekavica se namjerno koristi u tom vicu, jer je tudjman 25 god. zivio u BG....ehehe...
« Poslednja izmena: 05. Sep 2005, 04:59:02 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
First they came for the Jews and I did not speak out because I was not a Jew.
Then they came for the Communists and I did not speak out because I was not a Communist.
Then they came for the trade unionists and I did not speak out because I was not a trade unionist.
Then they came for me and there was no one left to speak out for me.

Martin Niemoeller
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
" E moj druze zagrebacki propevaces ti nemacki ..." pjevao nekad
danas vec bivsi zamjenik ministra za" kulturu", al` ne lezi vraze danas
u vrijeme vladavine njegovih istomisljenika  Srbi traze posao u
Hrvatskoj pa ce biti da ce ipak Srbi prije propevat hrvatski.
Ima ta jebena statistika koja je neumoljiva i kaze nacionalni dohodak
u SCG $2700 Hrvatska $10.000 a "becki konjusari" kako je nazvao
Slovence $17.000
Za Broza je pjevao "Ja na konju oni dole...." pa i on uzjaha,doduse
ne kao Broz,taman posla nije on taj kalibar,ali je gore, a ovi mu klicu.
Al` sta ces ponavlja se ona stara "sto je seljak tuplji -krompir sve krupniji"
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uh,bre ljudi,sto ste toliko teski? Ja nisam ovde zbog keksa i cokolada:) Trazim reci pesme Jure Stublica:Koliko puta si ljubila stranca i jednostavno ne mogu da se snadjem u celoj ovoj zbirci(zbrci) ponudjene lirike. Da li mi neko moze pomoci? Please.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A ti fighter jel znas ti ciji si?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
A ti fighter jel znas ti ciji si?

Vjerovatno materin i ćaćin!!  Smile   
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
A ti fighter jel znas ti ciji si?
Za tebe - njihov.
Za njih - vas.
Za sebe - svoj.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Usput nedirajet mi stublića a pogotovo ga staviljati u isti koš sa Thom...

jedine domoljubne pjesme njegove su (1. & 2.) a u nima nema ništa fašističkog usput prosudite sami!


1. E moj druže Beogradski
Lijepe cure beogradske, kako ste se ljubit znale,
Još se sijećam kose plave Novosadske moje male.

Zbog nje sam se ja vozio kraj Dunava i kraj Save,
Sto sam sela zavolio, o kako sam sretan bio.

E moj druže beogradski sve smo srpske pjesme znali,
Pjevali smo prije rata: "Zdravo Djevo kraljice hrvata".

E moj druže beogradski Slavonijom sela gore,
E moj druže beogradski ne može se ni na more.

E moj druže beogradski srest ćemo se pokraj Save,
Ti me nećeš prepoznati pa ćeš na me zapucati.

Pustit ću ti metak prvi, vi budite uvijek prvi,
Drugi ću ti oprostiti, treći će me promašiti.

A ja neću nisaniti i Bogu ću se moliti
Da te mogu promašiti ali ću te pogoditi.

Ja ću tebe oplakati, oči ću ti zaklopiti.
Joj kako sam tužan bio, ja sam druga izgubio


2. Bili cvitak
Ptico moja mladih krila, visoko mi letiš ti,
Mene zove domovina, slobodna ćeš ostati.

Ne bojim se ja umrijeti, za slobodu i za dom,
Već se bojim kada odem, da ti krila ne slome.

Ptico moja, kad rat prođe, raspast će se okovi,
Tad poleti čistim zrakom, iznad zemlje slobodne.

Spusti jedan bili cvitak, tamo iznad Kijeva,
I spusti jedan bili cvitak, tamo iznad Kruševa.

Bili cvitak je na spomen, jednoj vječnoj ljubavi,
Za svoj narod i za tebe, morao sam umrijeti.

Ptico moja mladih krila, visoko mi letiš ti,
Mene uze domovina, slobodna ćeš ostati.
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Слажем се са тобом макиххх.Јуру Стублића се не може ставити у исти кош са Томпсоном,јер Јурине пјесме у себи не садрже ријечи мржње.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Fighter najbolje da se drzis te - da si samo svoj! Dokle god budes bio fin i postovao sve tebe ce retko ko.Mi smo kao narod zato i nastradali.
Ne zato sto smo nacionalisti..............i kako nas sve nazivaju nago zato sto smo postovali druge,zato sto smo dobri.
Za mene ti si nas,a sta si za njih bolje da shvatis sto pre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.