Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:00:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: boot loader sta li vec  (Pročitano 3767 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 279
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
HTC wildfire
nisam nista formatirao, a sad dize se sa 32 bita, 64 bit koristim regularno, (koristio sam al sad pokusavam da vratim se na tamo), kao sto sam naglasio 32 bit sam instalirao samo zbog par programa koji ne podrzavaju 64 bitne verzije, tamo su mi svi programi na 64 bita, ono mi je vazniji sistem nego ova j a i 32 bitni mi cita samo 2.75 rama zato koristim 64

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled2.jpg
(84.84 KB, 1021x536)
« Poslednja izmena: 10. Avg 2011, 23:43:11 od respect99 »
IP sačuvana
social share
Koliko problema u zivotu imam, nece mi biti ni 5 burek foruma da ih sve rese!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1348
Zastava Сурдук
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia N97 Mini
Hmmm, nisi nista formatirao... Nisi formatirao tu particiju na kojoj je 32? Moguce je da je to problem...
Ajde, videcemo sta kaze breza... Ako ima isto misljenje, onda dizi ponovo, al' ovaj put formatiraj tu particiju na koju ces da stavis 32 bita....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 279
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
HTC wildfire
dobro formatiracu ponovo sve nije problem, i instalirati novi windows, dajte samo recite koja je najbrza fora da skinem podatke, jel moze preko safea moda? ili kako da skinem? znaci moram skinuti podatke, jednom sam imao lose iskustvo sa linuxom i formirajne particije iz ntfs u ext2 i izgubio sam 6 gb bitne dkumentacije za faks, sajt koji sam nekada stvarao mesecemia, projekte razne.... a i sad imam dosta bitne dkumentacije,

editovao sam prethodan post da ne stavljam novi (dodao sliku) vidi se da nije frmatirano nista, i da je sva dokumentacija na hardu (windows i old.windows ) nego verovatno ne dozvoljava se da budu dva win 7 na hardu s tim da jedan bude 32  drugi 64 bit
IP sačuvana
social share
Koliko problema u zivotu imam, nece mi biti ni 5 burek foruma da ih sve rese!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia E71
Nije pametno da držiš dva sistema na istoj particiji,napravi još jednu sistemski particiju i boot manager će raditi bez problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1348
Zastava Сурдук
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia N97 Mini
Cek-cek... Pa zar je uopste moguce staviti dva sistema na jednu particiju???
Ja msm NE...

Moras formatirati npr D:/
Ili ako ne smes da formatiras D, onda podeliti D:/ na dva dela, pa da bude C:,D:,F:
Na C: da ti ostane 64 bit (ali vise nisam siguran je on upotrebljiv, al' mozda ipak i jeste :p (70%-30%)), a na F da stavis 32 bita...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 279
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
HTC wildfire
Nije pametno da držiš dva sistema na istoj particiji,napravi još jednu sistemski particiju i boot manager će raditi bez problema.
nisam za to znao, zahvaljujem se sto ste mi prosirili znanje, jel postoji mogucnost da iscupam podatke?
IP sačuvana
social share
Koliko problema u zivotu imam, nece mi biti ni 5 burek foruma da ih sve rese!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia E71
Koje podatke i šta ti je sa sistemom ne možeš da ga podigneš ili ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1348
Zastava Сурдук
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia N97 Mini
Naravno da je moguce... Skini Hirens Boot CD, ili ERD Commander, narezi ISO na CD, turi ga u komp.... Ako koristis Hirens-a, imaces "Mini XP....." tako nesto, a ukoliko ides preko ERD Commander-a, odmah ti se dize virutelni sistem...

Zatim, imas Administratorske privilegije da pristupas svim fajlovima na HDD-u...

Onda mozes da ubacujes fleske i prebacujes na njih sta ti treba, ili mozda prebacujes na D:/, a posle ga podelis na dva dela...


P.S. Spaled, pa procitaj...

Nije hteo da formatira C:/ a hteo je da stavi jos jedan wind...
I naravno, tokom instalacije je Stari Wind (x64) prebacen u old.windows a novi (x86) je stavljen u windows, i sad nema admin. privilegije da pristupi my documents, desktop, i ostalim bitnim stvarima koji su napravljeni u wind x64 - da bi izvukao sve sto mu treba, i formatirao C:...
« Poslednja izmena: 11. Avg 2011, 00:01:49 od Milan97 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 279
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
HTC wildfire
Koje podatke i šta ti je sa sistemom ne možeš da ga podigneš ili ?

pa da ne mogu da podignem drugi sistem *64 bitni, a na njemu su mi svi bitni resursi koje koristim, al smo proverili da ga ne prepoznaje uopste preko easybcd. tako da cu sad da izvucem podatke i onda rusim sve i instaliram sve iz pocetka.

Naravno da je moguce... Skini Hirens Boot CD, ili ERD Commander, narezi ISO na CD, turi ga u komp.... Ako koristis Hirens-a, imaces "Mini XP....." tako nesto, a ukoliko ides preko ERD Commander-a, odmah ti se dize virutelni sistem...

Zatim, imas Administratorske privilegije da pristupas svim fajlovima na HDD-u...

Onda mozes da ubacujes fleske i prebacujes na njih sta ti treba, ili mozda prebacujes na D:/, a posle ga podelis na dva dela...


P.S. Spaled, pa procitaj...

Nije hteo da formatira C:/ a hteo je da stavi jos jedan wind...
I naravno, tokom instalacije je Stari Wind (x64) prebacen u old.windows a novi (x86) je stavljen u windows, i sad nema admin. privilegije da pristupi my documents, desktop, i ostalim bitnim stvarima koji su napravljeni u wind x64 - da bi izvukao sve sto mu treba, i formatirao C:...

aha dobro je sto ne moram sad da gubim vrem i na skidanje, pa i rezanje, i ovao na ovoj 32 bitnoj nemam ni nero, poseduje kod kuce vise verzij hirrents boot cd-a, fleska tu je... sva oprema je tu diskovi za instaliranje, drajveri.... idem da resim to, p vam javim sta sam uradio

ps nadam se da cete biti tu u nadi da cu odraditi posao kako valja i sto pre pa da vam se zahvalim Smile
IP sačuvana
social share
Koliko problema u zivotu imam, nece mi biti ni 5 burek foruma da ih sve rese!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1348
Zastava Сурдук
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia N97 Mini
Hehe, ajde jos jednom da rezimiramo... xD

1. Izvlacis sve podatke sa svog HDD-a... (Svih particija (ako ih imas dve, onda sa svih))
2. Pokreces instalaciju sistema, dizes x64 na npr C:/
3. Pokreces instalaciju sistema, dizes x86 na npr D:/
4. Vracas podatke kako ti odgovara
5. Javljas stanje xD...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:00:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.