Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boljkovac - Mi smo krivi za rat, prvi smo napali Srbe  (Pročitano 20904 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Ma znalo se samo su postojale dve opcije, jedna da se pregovori vode smireno a da se puške drže u soškama. Ona bi nas dovela do toga da danas budemo u EU, da se prvo stvori konfederacija, da se ljudi koji nisu hteli da ostanu izvan svoje matice mirno presele. Verovatno bio bilo i nekih teritorijalnih ustupaka, pravljenja pokraina, ali sve bi se završilo mirno do 95. Druga opcija bila je ova ratna u kojoj je uništeno toliko života, porodica, materijalnih vrednosti i zbog koje imamo BDP na nivou 65. i nismo zreli za EU.

Ali pomoć spolja je bila upućena onima koji su bili za rat.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
BlackBerry Torch
Ma znalo se samo su postojale dve opcije, jedna da se pregovori vode smireno a da se puške drže u soškama. Ona bi nas dovela do toga da danas budemo u EU, da se prvo stvori konfederacija, da se ljudi koji nisu hteli da ostanu izvan svoje matice mirno presele. Verovatno bio bilo i nekih teritorijalnih ustupaka, pravljenja pokraina, ali sve bi se završilo mirno do 95.

Hmm... moguće mada nisam pretjerano uvjeren u to.
Ipak smo mi narodi vrele krvi. A ne tamo neki žlablasti Česi i Slovaci koji ne znaju ni potancat kako treba.
Tu se nikad ništa nije rješavalo mirnim putem, pa ne bi ni tad. Takve su nam karte pale...
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy IIs
Pa kad je mogao Čume, može i on, ali zato da se dobro izmuzu iz njega sve informacije ko šta gde kada kako da bi postojala dokumentacija kada jednog dana u Srbiji dođe na vlast onaj kome će biti bitan Jasenovac, Borovo, Knin....Ako ništa drugo moći će da krene u kampanju skidanja ljage sa našeg imena.

Nemoj da bi neko iz LDPa ili NVO pročitao ovaj intervju, mogo bi da doživi fras.

Procitajte ceo intervju (od pocetka do kraja) , a ne samo delove koji vam odgovaraju, pogotovo ovaj deo:

"To je bio građanski rat koji je nastao kao posledica dogovora između Miloševića i Tuđmana o podeli Bosne i Hercegovine i razmeni stanovništva pomoću etničkog čišćenja."

Franjo i Slobo su bili legitimno izabrani predstavnici od strane naroda, samim tim izrazavali su volju istog ( u teoriji), tako da su obojica tj. obe drzave
podjednako odgovorne za rat, zbog toga "ljagu" u ovome slucaju nije moguce skinuti ni sa jedne od zaracenih strana.
Njima dvojici je bio potreban rat kako bi nahranili novcem i krvlju sljam koji se okupio oko njih.

Takodje zbog kasnije pocinjenih zlocina od strane raznih "paravojnih" formacija koje su odgovarale direktno vodjama zaracenih strana,
sa istih nije moguce skinuti epitet "divljaci"

U ovom ratu nisu znaci postojale apsolutno dobra i apsolutno losa strana, kako se to nekima prividja.

Ovo sve je odavno poznato svima osim kvazi patriJotama na obe strane.

« Poslednja izmena: 13. Feb 2009, 13:16:17 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Sto rece Zivadin Jovanovic, sad je kasno za sve. Ova ispovest (mada se znalo od starta) sada moze biti korisna jedino istoricarima. Ono sto me posebno sokira je prisan odnos Franje i Slobe. Kamo srece da je neko na vreme pobio tu dvojicu zlikovaca.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Pa svi smo znali koliko ona dvojica stalno ćaskaju preko telefona i jedan drugom šalju piće na poklon. Znalo se i da je pre Sente Slobodanov bodigard bio Naser Orić, čak i u Hagu su posle bili nerazdvojni. Legija i Gotovina su najbolji prijatelji iz legije stranaca. Takvih primera od kojih nam se dizala kosa na glavi je bilo bezbroj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Topaz
Rat je izazvala dejtonska trojka zajedno sa svim oloshem koji se okupio oko njih. Pod plashtom njihove harizme olosh je trgovao oruzhjem, drogom i akciznom robom. Rat je biznis ... i to najprfitabilniji ... naravno, dokle god ima stoke koja ce da se medjusobno ubija zbog nekih bajki za malu decu.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ova izjava nista nece promeniti... na zalost...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Куку Хрвати, пропаде вам пропаганда о агресији.
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
E da vidim sada kontraargumente


Argument je vjerovatno velikosrpksa hegemonija,Nacertanije i tako reci gomila ostalih sranja.

Najjaca recenica od svega ovoga je Tudjmanova : da nismo htijeli rat ne bi ga ni bilo. Kraj sve je jasno.
« Poslednja izmena: 13. Feb 2009, 17:57:45 od sasaborg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
E da vidim sada kontraargumente


Argument je vjerovatno velikosrpksa hegemonija,Nacertanije i tako reci gomila ostalih sranja.

Najjaca recenica od svega ovoga je Tudjmanova : da nismo htijeli rat ne bi ga ni bilo. Kraj sve je jasno.


Kotntra argumenti za celu pricu su:

- Franjo i Slobo su bili odlicni drugari i saradnici (sto je intervju potvrdio)
- Dosli su na vlast zahvaljujuci glasanju punoletnih gradjana, sa pravom glasa  Srbije i Hravtske. Samim tim gradjani snose dobar deo odgovornosti.
- Srbi i Hrvati su po prirodi isti
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.