Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:34:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bog je vrhunsko Zlo !!!  (Pročitano 22053 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Uredu dutch, svoje sumlje ubuduće zadrzavam za sebe jer kod tebe se nista nezna .Smile Sa jedne strane Crkva, a sa druge Sex. I nije stvar u tome, vec u cinjenici da post iskljucivo vezes za manastir ( odlika traljavih vjernika ). Pored toga sa jedne strane poznajes manastir, bio si u njemu, mozda opet budes te ne zelis da te razdvajam od njega; a sa druge opet mi hocemo da te strpamo u manastir a ne ti sam sebe, kako nije rekla moja predrasuda, a li si ti tu predrasudu osudio jasnim cinjenicama da si bio u manastiru.

Sad ti meni sve to ljepo obasni ?  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ah da zaboravio sam da su hriscani evnusi.
Evo sad cu da pozovem svoju devojku da joj kazem da smo odsada u platonskoj ljubavi  Smile

Христос проповеда: »…и ко се ожени разведеном, тај чини прељубу« (по Матеју 5:32)

»Чули сте, шта се говорило у давним временима. Не чини прељубу. А ја вам кажем, да сваки, ко гледа на жену са жељом, већ чини прељубу са њом у свом срцу. Ако те твоје десно око саблажњава, ишчупај га и баци од себе« (по Матеју 5: 27-30). »Ако те рука твоја или нога саблажњавају, одсеци их и одбаци од себе« (по Матеју 18:Smile.

А што се тиче евнуха, ниси ни ту далеко:

»Постоје ушкопљени, који су се из утробе мајчине тако родили; и постоје они који су ушкопљени од других људи; и постоје они који су сами себе ушкопили ради Царства небеског« (по Матеју 19:12).

Пошто ја имам једну добру тестерицу овде, радо бих ти је позајмио да сечеш руке, ноге, тестисе, а за вађење очију се снађи сам  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Note 10+
Ne sudi o drugom,da drugi tebi ne bi sudili.
I zasto vam smeta trun u mom oku,a balvan u svom ene vidite.
Objasnite ko je vas postavio da ovde kritikujete i sudite drugima,stvarno vas ne razumem.
Mislim da je to zato sto ne poznajete bilo koju veru,da nije sexa koliko znam ne bi bilo ni ljudi,a ja imam ozbiljnu vezu i sta vam tu nije jasno,uskoro cu se dao Bog ozeniti,a vi ovde lupetate i navodite kojekakve citate o preljubi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Опет скрећеш тему... лепо ти напишем шта пише у ТВОЈОЈ светој књизи по питању сексуалности (коју, узгред ниси ни отворио) и ти се опет вадиш....

Ја не судим теби нити ти тражим балван, ја ти само предочавам чињенице о твојој вери, коју изгледа једини ти овде не познајеш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Note 10+
Pa ne poznajem je kad sam je odbacio,zaboravio si,sad ste ti i Decky moji vrhovni bogovi.
O veliki oprosti mi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Твој чувени систем бежања од одговора...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
@Dutch, nemoj da govoris u mnozini, ja sada nisam spominjao avatar, tako da ne stoji prica da se hvatam za sitnice jer nemam sta drugo da kazem. Ja sam izneo moju tvrdnju:

"Milioniti put o istom "argumentu" na razlicitim temama. Postoji moral i bez religije, a i nastao je pre religije. Covek ce se uvek ponasati prema zakonima svog uma, a um prosto zna da nije dobro ubiti, ukrasti... i sve ono sto su pisci religijskih nacela lepo primetili.

Kada mi kazes da bez religije nema morala, ja se uplasim da postoji mogucnost da vernici koji (nekim cudnim okolnostma) prestanu da veruju, ne pocnu ubijati i krasti po Srbiji. Da li to znaci da ti ne bio bio moralan covek da nisi vernik, vec neki propalitet koji nema obzira za druge ljude? Ne verujem da bi.".

Zanima me sta kazes o tome, za avatar cemo lako na nekoj drugoj temi (mada za to ne vidim nikakvu potrebu).

Ja sam uporan i ocekujem odgovor, pa makar mi rekao da neces da odgovoris (i to je odgovor). Ja nisam spominjao ni prilazak manastiru, ni sex a ti me preskoci (drugi put). Prvo govoris kako ovde neko vredja i provocira vernike, a kada ti postavim normalno pitanje ti odaberes da se "prepucavas" sa onima koje kritikujes zbog uvreda i provociranja. Moje pitanje je na mestu, pa ne vidim razlog da na njega ne odgovoris.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Note 10+
Na neki nacin si u pravu i drago bi mi bilo da si ti jedan od takvih,ali mislim da vernici imaju bolju "podlogu" da budu moralniji i bolji ljudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve je otrov i nista nije otrov

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 176
Zastava Rotterdam
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa uvek mozes da pitas pitanje da ako je bog svemoguc da li moze da zagreje burek toliko da ni sam ne moze da ga pojede......... Smile

I tako cu ja sada kao na ovako banalan nacin opovrgnuti svemoc boga i ono vrhunsko....pa onda on ni nije vrhunsko zlo....Naravno da ne ali je zanimljivo.......Ma ne znam

Daj molim te.....Pitanje je verovanja a ne dokazivanja...
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
Ja mislim da ima mnooogo moralnih ljudi koji nisu religiozni, i da jedno ne utice direktno na drugo. Kao sto sam negde napisao, sve je stvar razuma i uma. I onaj ko nije vernik (a ima osecaj za dobro i lose) je moralan, u skladu sa Kantovim kategorickim imperativom. On kaze da ljudi imaju u glavi moralni "sablon" koji proistice iz razuma, sto znaci da covek ne zeli da radi ono sto bi smetalo da neko uradi njemu. Tom analogijom, vecina ljudi nije sklona ubijanju, kradji, prevari...iz prostog razloga sto ne zele da se isto desi njima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:34:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.