Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bluetooth handsfree  (Pročitano 14526 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
mnooogo dobro izgleda!!
shta mislish Bad Habbit , jel vredi ova stvarchica 4000 djunti??

Pa pazi, meni se svidja i to dosta. Mada meni se vecina tih slusalica koje sam video svidjaju. Ono sto mi se ne svija je cena. Znam da su toliko kostale jos pre jedno godinu dana, kada sam prvu put razmisljao da kupim tako nesto i danas kostaju toliko. Ne kapiram kako im ne pada cena. 4000 dinara je manje od 50 eu, tako da je to jos kao jeftinije, mada opet nije mnogo manje od 50 eu, a 50 eu su velike pare, bar za mene. Video sam na pcberzi neke no name, ali ne znam kako izgledaju i neke sweex



za ja mislim oko 40 i nesto eu, mada ne znam da li su to ove sa slike, jer pise samo sweex, a oni izgleda imaju vise modela.

Ovo

su te sto sam ti rekao da su jadne, a one su najeftinije na pcberzi, mislim da su oko 38 eu. Mada mene to ne zanima, jer su jadne.


@kope

Ajde ako budes isao u Nemacku po 'leba uskoro da uzmes i meni jedne za 27 eu. Moze? Smile Reci mi koje su te tvoje slusalice?


Da li znate koliki domet imaju ove slusalice? Pretpostavljam da je domet kao i bt za prenos podataka, znaci oko 5 m. Koja je vrsta napajanja? Da li je to univerzalno ili postoje neki standardi na koje treba obratiti paznju pri kupovini?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
mob
Apple iPhone
gotivna je stvarcica bt handsfree.....mada ja bih pre uzeo one obicne sluske sto imaju radio.....sa njima je 6630 kompletna!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
evo karakteristika ovih logitech :

Karakteristike:   
     
  Logitech Mobile Freedom Bluetooth slušalica sa mikrofonom za mobilni telefon
Prefinjen ergonomski dizajn (vidi slike)
Handsfree slušalica sa mikrofonom (headset) za uređaje koji podržavaju Bluetooth
Veza između slušalice i komunikacionog uređaja ostvarena bez kabla
Radijus delovanja do 10 m
Može se koristiti sa svim komunikacionim uređajima koji podržavaju bluetooth tehnologiju (mobilni telefoni, smartphones, auto telefonima, PC računarima)
WindStop technologija - čista konverzacija i u vanrednim uslovima (neutrališe zvuk vetra čak i iz klima uređaja automobila)
Jednostavna kontrola jačine zvuka
Rotirajući nosač slušalice prilagođava se veličini uha
Lagan i udoban headset čak i nakon dugog nošenja
Pozivanje glasom (voice dialing)
Taster za prihvatanje i prekid razgovora
Baterija obezbeđuje čak 7 časova razgovora i neverovatnih 250 časova standby
Bluetooth 1.2 kompatibilan
Masa: 23 gr.
Boja: vidi sliku
Paket sadrži: Logitech Mobile Freedom Headset i AC power adapter 


Opis artikla
 
 Bežična komunikacija između uređaja više nije privilegija ekstremno bogatih ili ljudi čiji je posao vezan za napredne tehnologije već je, na sreću, postala deo svakodnevnog života i nas običnih smrtnika. Logitech Mobile Freedom Bluetooth slušalica sa mikrofonom za mobilni telefon je jedan od tih uređaja napravljen da zadovolji sve potrebe korisnika Bluetooth uređaja. Može da komunicira sa svim uređajima koji podržavaju Bluetooth komunikaciju, kako sa kompjuterom tako i sa mobilnim telefonom, smartphones, auto telefonima itd.

Logitech Mobile Freedom Bluetooth ima neprimetnu masu od 23 gr. što ga pored ergonomskog dizajna čini udobnim i nakon višečasovnog nošenja. Nosač slušalice se rotira tako da se prilagođava tj. podešava svakoj veličini uha. Ono što ovaj uređaj izdvaja jeste veoma veliki radijus delovanja od 10 m, tako da ga možete koristiti i iz susednih soba pa čak i iz dvorišta. Pored velikog radijusa delovanja, baterija je njegova velika prednost, obezbeđuje čak 7 časova razgovora i neverovatnih 250 časova standby režima.

U Logitech Mobile Freedom Bluetooth ugrađena je i Logitech-ova WindStop technologija pomoću koje ovaj uređaj obezbeđuje čistu komunikaciju i u ekstremno vetrovitim uslovima (košava na primer), pored prirodnog vetra ova tehnologija neutrališe i zvuk iz klima uređaja kako kućnih tako i onih u automobilima.

Paket koji dobijate sadrži punjač za bateriju i naravno uređaj. 
 



Atikal je trenutno rasprodat. Uskoro se očekuju nove zalihe. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
mob
SonyEricsson P1i
Ove bluetooth handsfree su dobra i pozeljna stvarcica............samo ne razumem, kako jos uvek drze cenu.... Smile.....................
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Ja imam ove i totalno su korisna stvar. U kola ne ulazim bez njih!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

hdw_3_350x303.jpg
(10.56 KB, 350x303)
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
To mora da kosta k'o moj auto.  Smile  Evo gledam sada ove neke logitech slusalice i citam opis i kazu ljudi dobre entry-level slusalice. Pazi one su ono kao tek da kazes da ih imas, a kostaju 50  eu, koliko onda kostaju neke dobre? Smile

Sta ti mislis o ovim slusalicama



mozda odem danas da ih uzmem. Ima ih u imtelu za 4000 dinara, pa ako vec uzimam uzecu ih tamo jer znam da oni postuju garanciju i da su ozbiljni.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
mob
Apple iPhone
Bad Habbit,ako ih uzmes danas,javi kakve su.....mozda bi ih i ja uzeo....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Normalno.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
mob
SonyEricsson P1i
Takodje !!!! Smile
Javi nam, please ! Smile
Razmisljao sam ceo dan o tim slusalicama.........    Smile

Planiram da ih kupim ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
mob
Apple iPhone
planiram i ja.....samo da skupim kesh......
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.