Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:29:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blue Union Belgrade  (Pročitano 214457 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E tu već nećete imati patriotsko šovinističku pomoć sudije kao u Podgorici.Sramota,svi časni ljudi su  viđeli krađu.Penal se video sa Lovćena.No šta ćemo sudije pod patronatom FS Srbije sude kako im volja ne bi li što više srpskih klubova bilo u gornjem delu tabele.No bilo kako bilo do godine će svako imati svoje prvenstvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
@ribnica lakše malo ovo su sportske teme, reči kao partiotsko šovinističku je krajnje bespotrebno koristiti u ovom delu foruma. Da li je bio penal ili ne, o tome se da diskutovati ali mešati politiku ovde, to nema veze sa temom.
Po meni penala nije bilo. Napadač je više nego tetralno pao, bilo je kontakta ali ne i da bi se svirao penal (sudijsko uverenje).

Da golman nije poklonio dva gola OFK-i rezultat bi sigurno bio drugačiji ili je i to "patriotsko - šovinističa" pomoć golamana ili jednostavno greška.


Uzgred kad sudije pogreše (npr. Juventusu prizna go iz čistog ofsajda)  govori se o krađi a ne o politici.

Lakše malo....    i konstruktivniji kometari na temu ...   
To kako će biti - bi će, ali gledati sve kroz prizmu politike je verujem više nego zamorno.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2006, 11:16:20 od djole242 »
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i da je bio penal i dan nije ni it ni ja ne mozemo da uticemo nikako na to.
ps:a nekoliko minuta ranije je u sesnaestercu Buducnosti napravljen prekrsaj pa sudija nije svirao penal takodje...no necemo o tome sada,nema ni poente!
u svako mslucaju vidjen je dobar fudbal,velika brojnost varvara na njihovoj i lepa bakljada na nasoj strani!
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U pravu si.Sudija je kanjda nameštao nerešen rezultat.I vama a pogotovo nama je naneo štete.Lijepo navijanje.Mada će Budućnost istupiti iz takmičenja ako se ovako nastavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja mislim da nece.osim naravno kao ne budu stvorili posebno fudbalski savez Srbije,a posebno fudbalski savez Crne Gore... ako i dalje ostane fsscg ja mislim da nece smeti da stave da cg ima samo jednog predstavnika(onog koji ulazi iz 2.lige)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bez obzira na savez i odvajanje ako ovako nastave ona ode.Utakmica je bila nameštena od strane sudije.I vi ste oštećeni,a mi još više,sudija se tako iskupljao za propuste namerno.Dođite vi nama opet u goste,rado ste viđeni.No pravda mora da se čuva!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Smesno koji vam je kurac, sudija je dobio par udaraca pred svlacionicom(regulrno nema sta) o namestanju utakmica nemoj da pricas jer se zna da se sudije tuku da ne idu kod `djetica` da sude, jer kako god bilo dobro im nece biti..

on topic.. lepo odradjeno gostovanje pozdrav za karaburmu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne kazem ja da se tekma namestalapre pocetka(kao sto recimo smederevo i buducnost B.D. jesu),nego da je sudija napravio neke propuste na jednoj pa se "isparavljao" na drugoj strani...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Smesno koji vam je kurac, sudija je dobio par udaraca pred svlacionicom(regulrno nema sta) o namestanju utakmica nemoj da pricas jer se zna da se sudije tuku da ne idu kod `djetica` da sude, jer kako god bilo dobro im nece biti..

on topic.. lepo odradjeno gostovanje pozdrav za karaburmu...

Za onakvo suđenje treba im dat malo više no par pesnica.I doživotnu diskvalifikaciju.đetiće proganjaju ovi iz Beogradskog saveza,svima nam je jasno.No,nastavite li tako eto vam Srbijanska liga pa igrajte do mile volje.Ne bih to želeo ali svi su izgledi da će tako biti.Mi ćemo samim tim izgubit jer kakva bi nam bila liga nije potrebno komentarisati ali bar bi bili svoji na svome i sa svojim sudijama koji bi sudili poštenije ne gledajući naciju i porijeklo.Ovde je mnogo toga sumnjivo.Budućnost se namerno gura dolje to svi vide.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:29:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.