Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:25:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bludna Biblija  (Pročitano 16973 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Sale ja i ti treba da budemo u filmu  Smile
Sale optimista i Nenad pesimista  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja ne sluzim nikom ,a uznosim slavu slovenskih bogova ,kao i moji preci .

 moji bogovi nisu gospodari robova , nego vechne prirodne i nadprirodne sile.
Аха,предпоставио сам тако нешто.Значи,клинац! Smile Смешно,заиста!
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Bosch ima centrifugu
Ako ti je smesno i ispod casti zasto dolazis na ove diskusije?
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Sony xperia
Ako ti je smesno i ispod casti zasto dolazis na ove diskusije?

Upravo sam hteo to da pitam.

@bulajka  Ne pociniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
ja ne sluzim nikom ,a uznosim slavu slovenskih bogova ,kao i moji preci .

 moji bogovi nisu gospodari robova , nego vechne prirodne i nadprirodne sile.
Аха,предпоставио сам тако нешто.Значи,клинац! Smile Смешно,заиста!
A,meni je na primer smesno kada se  ozbiljni ljudi drze Biblije kao pijan plota,ne shvatajuci da je to ljudska knjiga,ljudskom rukom pisana i najgore sto je ko zna koliko puta pisana,brisana,dodavana i oduzimana...znaci ni u kom slucaju njen sadrzaj nije i ne moze biti Bozija rec,kao sto ni ispod Crkvenog krova ne obitava Svevisnji...kada shvatis da si rodjenjem dobio taj dar da imas Boga u sebi,na tebi ostaje hoces li se prema ljudima ophoditi onako kako dolikuje ljudskom bicu,i pronaci ces Boga u sebi i prepoznati sve njegove vrline,i shvati jedina borba izmedju dobra i zla je ona borba koju covek vodi sam sa sobom Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Bosch ima centrifugu
E pa vidis prijatelju nije pitanje shvatanja nego vere. Ti isto tako verujes da ako jedes lubenicu vise ces da piskis - i kako sad ja tebeda ubedim ta to nije tako?

Nije problem ni u veri - cak sta vise da pace - nek svako veruje u ono sto on misli da je zanjega najbolje. Problem je kada neko od svoje vere ne vidi sumu pa druge ljude omalovazava samo zato sto ne misle kao on - to ti je sto ja zovem obdaniste diskusionih grupa i emotivno labilne persone kojima nije na odmet malo odrastanja i citanja politikinog zabavnika pre biblije. Treba uvek poceti od pocetka kazu mudri ljudi

Drugim recima ne moze bre niko da dira mog prijatelja BF-a a da prodje bez kazne sudnjeg dana  Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2008, 14:14:52 od decky999 »
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
E pa vidis prijatelju nije pitanje shvatanja nego vere. Ti isto tako verujes da ako jedes lubenicu vise ces da piskis - i kako sad ja tebeda ubedim ta to nije tako?

Nije problem ni u veri - cak sta vise da pace - nek svako veruje u ono sto on misli da je zanjega najbolje. Problem je kada neko od svoje vere ne vidi sumu pa druge ljude omalovazava samo zato sto ne misle kao on - to ti je sto ja zovem obdaniste diskusionih grupa i emotivno labilne persone kojima nije na odmet malo odrastanja i citanja politikinog zabavnika pre biblije. Treba uvek poceti od pocetka kazu mudri ljudi

Drugim recima ne moze bre niko da dira mog prijatelja BF-a a da prodje bez kazne sudnjeg dana  Smile
Ja ne videh da sam bilo sta zamerio Bf-u,moj post je bio namenjen Bulajki....a nadam se da nisi na mene mislio kad si spominjao lubenicu i zabavnik
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Bosch ima centrifugu
Uf uf - nisi ti na meti - ustvari niko nije na meti - pa da objasnim

Ti si bio u tematici price sto se lubenice tice  Smile- a za sve ostalo je kriv ko drugi nego student - tj nas prijatelj bulka - tj bulajka
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Uf uf - nisi ti na meti - ustvari niko nije na meti - pa da objasnim

Ti si bio u tematici price sto se lubenice tice  Smile- a za sve ostalo je kriv ko drugi nego student - tj nas prijatelj bulka - tj bulajka
E,pa onda ne brini ...ne jedem lubenicu bas nesto,a malo je zajebanije kad se popije vise piva
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako ti je smesno i ispod casti zasto dolazis na ove diskusije?
Значи дискусија на форуму је резирвисана искључиво за "пагане из обданишта" а не за хришћане а разговор се води о "блудној Библији"? Мислио сам да се овде може озбиљно разговарати,са озбиљним људима,којих наравно има,и да се људима који мисле "другачије" неће ускраћивати реч због жеље "библиомрзачких" појединаца.То што сам констатовао нешто што је очигледно не треба да вас вређа јер нити сам опсовао нити на било који други начин увредио никога за разлику од вас који и те како се подсмевате свему што је хришћанска светиња врећајући тако директно и нас,али вам нико никад од нас не одговара на увредљив начин.Тако лако се "увредите" али зато и те како знате да "спуштате" другима правећи се при том невешти у "схватању изреченог".Погледајте ваше постове! Ви се зезате,профанишете нечију светињу "уз лубеницу и пиво" и то вам не смета и то наравно нити видите нити осећате,али када вама неко каже нешто,што чак нема увредљиву садржину,али ето,из неког разлога се то "вама не свиђа", ви одмах "набадате на песницу".
ПС.Зар веровање у паганске богове није заиста одлика адолесцената? Ко од зрелих и озбиљних људи би тако нешто икада изјавио? То ми је,када сам рекао да ми је смешно,било уједно и симпатично,дечачки симпатично,само што нисте схватили него сте по вашем добром обичају "наболи на песницу".Немам никаквих других намера осим да разговарамо ако вам не смета,а ако вам смета...има са ким могу водити разговор.Искрен поздрав за вас тројицу! Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2008, 15:27:43 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:25:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.