Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blizi se kraj velike ere CQ-a...  (Pročitano 32068 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1476
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
BlackBerry 
Nadam se da ce ovaj odgovor da zadovolji kriterijume koje je Dubke postavio.

Po oblastima:

nauka- nova oblast ja licno slabo praktikovao da je igram ali koliko sam primetio Djavolica nije losa tu  Smile

istorija- ne mogu da izdvojim jednog igraca, King Maus, Serena, Zli dizelas  Smile

geogravija- takodje vice igraca, Dubic, Veson, Zokey, Ilija84, Mafiijas  Smile

muzika film ummetnost-  Q, Beyond time  Smile

sport- Galois, Modest maus, Dacilis, Ganikus  Smile

knjizevnost- Gladijator, Mayhem  Smile

igraci koji po meni sadrze najvecu kolicinu sveopsteg znanja, Deja sa idejom i Zajecarac  Smile

igraci koji su bili opasni u nabadanju brojki, Maus, Dubke, Glad, Q Beyond (Hard level nzm neki njegov prethodni nik)  Smile

Igraci koji su putem PI-a ostavili neki pecat su, Swarz, Novotny, Majkl i Arilje

Igraci po broju takmicarski kao sto su Bili piton, Zmagole, Teca vuk takodje zasluzuju respekt  Smile

Naravno kviz ne bi bio kviz da nije bilo i sledecih igraca, Zaljubiska, Umetnica, Kmf, Bobis, Zevs, Laveci, Zolala, Loverboy, Virulencija, Maestro, Ana035, Anchiii, Armand Hamer,Ezel, Vlajko89, Cokinjo, Cakicalea, Spavam gola, Magnolia, Hernan, Lav, Cokoladica, Bojana zlo, Pink guava, Signoria, Anabel Lee, Bojdo, SaleDelija, Dzeja, Njupi, Gina, Baltazar, Joci, Dr haus, PFC girl, Fazlominator, Mekano, Usinuce,Ivana nis, Teslic, Vace, xxxJohni, Alokinator, Dzoni pascal, Ri barbel, Katerina, Apstrahovana Apolon, Blok11c, Alex, Ica ubica, nekog sam izostavio i izvinjavam se zbog toga nmg u trenutku da se setim svih  Smile naravno tu su i oni igraci koji su naloge napravili mnogo pre mene koje sam retko vidjao na kvizu kao sto su Djubre, Kanta, Debeljko i jos mnogo njih svi su oni bili svedoci ove ere Cq-a  Smile

Naravno da ne izostavim nase Administratore, Lajta, Chelavog, Cg-a, Soneta  Smile

Pozdrav svima  Smile

moram da editujem i da kazem da mi je drago sto vidimm da se Jogurt ugledao na moj koncept i da ce biti jos slicnih odgovora  Smile  Smile



« Poslednja izmena: 14. Dec 2013, 03:41:30 od Zvekete_KG »
IP sačuvana
social share
Ako je vreme novac uskoro ces bankrotirati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Po mom iskrenom milsjenju, sa igracima sa kojima sam igrao, za sve oblasti najbolji su po meni: Zli Dizelash, deja_ideja
sad pojedinacno:
Nauka: KONFISKUJEM  Smile
Istorija: Zli Dizelash, Maus, Deja  Smile
Geografija: veson, Dubic  Smile
Muzika, film i umetnost: ---Q---  Smile
Sport: Lavezzi, Gannicus Celt, Galois  Smile
Knjizevnost: SkrillleX, Gladiator91  Smile
To je generalno po nekom mom misljenju Smile Uzivajte ljudi, ima tu dosta takmicara koji su mnogo dobri, ali ne mogu da ih ocenim kad nisam igrao sa njima Smiley
Ljudi bez kojih ovaj kviz po meni nije bio kviz su: Zli Dizelash, Zvekete_KG, zaljubiska, Ezel, SkrillleX, Katerina, bojDoo, deja_ideja, King Maus II, ana035, ---Q---, veson, Lavezzi, Zevs Vrhovni, Gladiator91, KONFISKUJEM, moze i miske_boy, umetnica993, nikola_1995, Profa, Annabel Lee, Apolon89, IvanaNis83 i tako dalje Smile
Po mom nekom gledanju najveci utisak za PI su ostavili: Majkl J23, Schwarzmuller, Arilje i Novotny
« Poslednja izmena: 14. Dec 2013, 03:34:22 od JogurtUcasi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Nokia krntija
Не знам ову клинчурију, могу рећи за пре...

Најбољи играч који није преварант, тј. бар мислим да није - Сунцокретен.

Најтежи противник - Тоталис. И знање и помагала и брзина, у оно време један од најбржих. И опет против њега имам позитиван скор у рангираним  Smile Он то наравно никад није признао лол.

Стручњаке по областима баш и не памтим. Генерално сам избегавао да играм само одређене области ... ако нон стоп форсираш једну област, да си не знам колики дебил, временом ћеш помпамтити велики део питања.  

Можда ето једино историја из очигледних разлога... а ту се сећам да је Воголис био најтежи за добити. И Малена ме је у географији терорисала, али кад је било најважније, ај рoуз ту ди окејжн.  Smile

Од осталих добрих... Ђубре, Систем, Форуна, пошто ни дан данас не знам како му се ник тачно изговара написаћу онако како пише -  cheinchi  Smile , сећам се девојке са ником марамара89 и да сам с њом једном играо и тад ме је уништила као ретко ко. Број1 ме је исто једном ошурио.

Против Омера нисам играо, осим ако се он није крио и иза оног ника Ђорђе Симић. Против њега сам играо и да виш није био лош уопште  Smile

Од осталих са којима је знало бити напето... Супер Соник, Ћезаре Борџија, Ст Сале, Стева 77, Атаман, Лилиен, Глупи Змај, Валерија, Мики Храбри ака Мајстор Миле, Мајор Дангић, Васа Ладачки и мноооги други којих сада не могу да се сетим...
« Poslednja izmena: 14. Dec 2013, 04:05:39 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
slabo sam na kvizu, ali se kroz maglu secam da je Lazar1976 odvaljivao, a na geos Umetnica993..i da cuveni majkl dzordan, mada je on u NBA....p.s najgotivnija klinka, jes da nema veze sa igrom ali vredna je pomena>>>Cleopatra <3
« Poslednja izmena: 14. Dec 2013, 08:11:20 od Centar paznje »
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Po oblastima, po mom mišljenju, najbolji muški i ženski igrači su:

Nauka: KONFISKUJEM i teta Mileva
Istorija: King Maus II i Batia
Književnost: Gladiator91 i Bojana Zlo
Geografija: dubaRA i anaa035
Sport: Galois031 i Zvezdasica
Muzika: BIJESAN SAM i Orleanka7
Opšte: Deja Ideja i Đavolica

Pozdrav Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung c200
Mozda ima par starih igraca,sve ostalo su duplikati,i prevaranti!   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Nauka:Ojstra, Mileva
Istorija:deja, king maus
Geos:dubic, veson
Muzika:---Q---
Sport:dadara
Knjizevnost:Gladiator
Opste znanje:deja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
nauka: teta Mileva
opste: jedino Deji Ideji kapu skidam, ostalo sve go googler i skriptaros
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Mitsubishi 
Nauka: Ojstra
Istorija: SERENA
Književnost: Gladiator91
Geografija: dubaRA
Sport: Milorad997 ubedljivo najbolji,zatim  модест_mouse  pa tek onda svi ostali
Muzika:---Q---
Opšte: Zli Dizelash
I samo jedno da pitam ko kaze da se menja kviz kad nijedan admin nista nije napomenuo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Muzika: -Q-,  Smile Bjesan sam  Smile, Beyond time  Smile
Opšte: Deja ideja, Hernan  :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.