Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blic istrazuje: Vlast nameće nekulturu i primitivizam  (Pročitano 12528 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Citat
a na jutjub gledaju Kolaricu Panicu
gde si se ovog setio  Smile
Koliko sam ja upucen u ovdasnje Tv programe, postoji mali milion kablovskih kanala, diskaveri, Nacionalna Geografija i tako to. Pa ko zeli da gleda Veliki Brat, lepo gleda i boli ga kobas, ko zeli da gleda dokumentarni program o spasavanju kisnih glista iz suma u podnozju Babinog Brega, lepo gleda to. Imas daljinski upravljac (eng. Remote Cotroller ) i svi hepi! Pa jbga, ako moram da objasnjavam uputsvto za upotrebu Tv-a onda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
a na jutjub gledaju Kolaricu Panicu
gde si se ovog setio  Smile
Koliko sam ja upucen u ovdasnje Tv programe, postoji mali milion kablovskih kanala, diskaveri, Nacionalna Geografija i tako to. Pa ko zeli da gleda Veliki Brat, lepo gleda i boli ga kobas, ko zeli da gleda dokumentarni program o spasavanju kisnih glista iz suma u podnozju Babinog Brega, lepo gleda to. Imas daljinski upravljac (eng. Remote Cotroller ) i svi hepi! Pa jbga, ako moram da objasnjavam uputsvto za upotrebu Tv-a onda  Smile

To je apsolutno tacno. Ne bih se ja mesala u tudji izbor TV programa tako ne treba niko da se mesa u moj izbor. Gledam sta ja hocu, ostali neka tako cine isto i mirna Backa Smile
Poenta je....sto nas narod ima potrebu da pljuje sve i svakoga. A niko da pogleda u svoje kucne probleme ili svoj TV Smile
Licemeri. Grupa ljudi koju bih streljala , da sam neka vlast.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
Citat
a na jutjub gledaju Kolaricu Panicu
gde si se ovog setio  Smile
Koliko sam ja upucen u ovdasnje Tv programe, postoji mali milion kablovskih kanala, diskaveri, Nacionalna Geografija i tako to. Pa ko zeli da gleda Veliki Brat, lepo gleda i boli ga kobas, ko zeli da gleda dokumentarni program o spasavanju kisnih glista iz suma u podnozju Babinog Brega, lepo gleda to. Imas daljinski upravljac (eng. Remote Cotroller ) i svi hepi! Pa jbga, ako moram da objasnjavam uputsvto za upotrebu Tv-a onda  Smile

Видиш, поента је да већина људи у Србији и нема кабловску ТВ, тако да гледа оно што хвата. Избор и није неки. Пинк је без конкуренције, јер нуди широк спектар шареноликог затупљујућег разбибрига програма који је препун шунда, неукуса и малоумништва. Људи једу оно што им се сервира, а гледају оно што им је на ТВу. РТС није више једини, а програм му се своди само на дневник, домаће серије и њихове милионите репризе и фудбалске утакмице. Људи слабо гледају научни програм на 2. каналу, деца не гледају цртаће на РТСу већ Фарму и Гранд на пинку. Остале ТВ станице нису ништа боље, Б92 се базира само на својим вестима, Фокс, Авала и Хепи покушавају да парирају пинку и попуне неке шупљине које он има, мада све је то минимално и слабо у односу на ружичасту машинерију. У медијима нема довољно места за друге жанрове осим "народњака", јер остале ТВ станице слабо имају музички програм а на пинку иду само Гранд и у некој мањој мери тзв. Сити који је само урбанизован Гранд.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Ja recimo imam potrebu da pljujem po ljudima sa losim ukusom i posto takvih ljudi ima mnogo onda i ja moram stalno da pljujem i na kraju i ja ispadnem nekulturan zbog silnog pljuvanja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
Примитивац те прво спусти на свој ниво а онда те порази искуством  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
a na jutjub gledaju Kolaricu Panicu
gde si se ovog setio  Smile
Koliko sam ja upucen u ovdasnje Tv programe, postoji mali milion kablovskih kanala, diskaveri, Nacionalna Geografija i tako to. Pa ko zeli da gleda Veliki Brat, lepo gleda i boli ga kobas, ko zeli da gleda dokumentarni program o spasavanju kisnih glista iz suma u podnozju Babinog Brega, lepo gleda to. Imas daljinski upravljac (eng. Remote Cotroller ) i svi hepi! Pa jbga, ako moram da objasnjavam uputsvto za upotrebu Tv-a onda  Smile

Видиш, поента је да већина људи у Србији и нема кабловску ТВ, тако да гледа оно што хвата. Избор и није неки. Пинк је без конкуренције, јер нуди широк спектар шареноликог затупљујућег разбибрига програма који је препун шунда, неукуса и малоумништва. Људи једу оно што им се сервира, а гледају оно што им је на ТВу. РТС није више једини, а програм му се своди само на дневник, домаће серије и њихове милионите репризе и фудбалске утакмице. Људи слабо гледају научни програм на 2. каналу, деца не гледају цртаће на РТСу већ Фарму и Гранд на пинку. Остале ТВ станице нису ништа боље, Б92 се базира само на својим вестима, Фокс, Авала и Хепи покушавају да парирају пинку и попуне неке шупљине које он има, мада све је то минимално и слабо у односу на ружичасту машинерију. У медијима нема довољно места за друге жанрове осим "народњака", јер остале ТВ станице слабо имају музички програм а на пинку иду само Гранд и у некој мањој мери тзв. Сити који је само урбанизован Гранд.

Da ne ispadne da nesto branim Pink i njihovo gledaliste....ali ....zar ne mislis da postoji veliki broj ljudi koji vole Pink i pored kablovske?
Moj sin je pre pola sata usao u kucu i rekao:" Mama jel toMilos usao na Dvor?
- Odkud ti to znas?
-Znam, rekla mi drugarica u skoli?
-Vi pricate o Dvoru?
-Pa mama, svi to gledaju Smile

Jbg, mi smo gledali farmu , ovaj dvor necemo, ali Novi Sad prati sve, i deca .
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Видиш, поента је да већина људи у Србији и нема кабловску ТВ, тако да гледа оно што хвата. Избор и није неки. Пинк је без конкуренције, јер нуди широк спектар шареноликог затупљујућег разбибрига програма који је препун шунда, неукуса и малоумништва. Људи једу оно што им се сервира, а гледају оно што им је на ТВу. РТС није више једини, а програм му се своди само на дневник, домаће серије и њихове милионите репризе и фудбалске утакмице. Људи слабо гледају научни програм на 2. каналу, деца не гледају цртаће на РТСу већ Фарму и Гранд на пинку. Остале ТВ станице нису ништа боље, Б92 се базира само на својим вестима, Фокс, Авала и Хепи покушавају да парирају пинку и попуне неке шупљине које он има, мада све је то минимално и слабо у односу на ружичасту машинерију. У медијима нема довољно места за друге жанрове осим "народњака", јер остале ТВ станице слабо имају музички програм а на пинку иду само Гранд и у некој мањој мери тзв. Сити који је само урбанизован Гранд.
Ko zna zasto je to dobro  Smile
Eto, poenta je da zemlji treba modernizacija. Parola: "Turi kabl i u moje selo!"
Jeste zajebana situacija, ali ova zemlja je bila i u vecim govnima.
Koliko ima stanovnika Bg? Oko trecinu Srbije, a gde je Ns, a gde je Nis, Subotica. Ti gradovi imaju mogucnost kablovske mreze. Ostaju samo sela, a tu i ovako vise nema kmetova, vec sitna zivina samo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
Citat
Jbg, mi smo gledali farmu , ovaj dvor necemo, ali Novi Sad prati sve, i deca .

Ето је пробле, о томе ја причам, људи једу оно што им је сервирано, а пинк једноставно нема конкуренцију што се тиче тзв. забавног програма. Шта друго може да се гледа на ТВ-у а што ће бити занимљиво и корисно људима? И да имају сви људи кабловску, опет немају неки избор ни на њој да гледају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Jeste... pricala mi drugarica...
Totalno si "out" u skoli ako ne pratis Farmu, Velikog Brata, Dvor, Parove, kurce... palce...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b12pre
mob
Nokia C5-00
Citat
Koliko ima stanovnika Bg? Oko trecinu Srbije, a gde je Ns, a gde je Nis, Subotica. Ti gradovi imaju mogucnost kablovske mreze. Ostaju samo sela, a tu i ovako vise nema kmetova, vec sitna zivina samo.

И мислиш да је у Београду фарма мање процентуално гледана, него у местима где нема кабловске?

Мислим да није...

Мени је "American Chopper" био занимљив и раније за гледање, Америма је постао досадан, па су морали да направе шпанску серију од њега, па га иовако више не гледам..

Ако имаш уметнике који изгледају као наказе ( и домаће и стране), који се утркују да се појаве негде, а да то изгледа што скандалозније/читај ретардираније (костурске главе на челу, као модни детаљ), зашто би било чудно да је људима рецимо Фарма занимљива..
Мени није занимљива, и не видим ништа лоше, у томе, да нека матора коњина, од 30/50 година то гледа, ако је њему то занимљиво, нема проблема...
Проблем је што тај неко постави и своје дете од 8 година поред себе, па то заједно гледају...


Да се не враћам на причу коју сам причао раније. Поента је разликовати нешто лоше на телевизији ( неки образак понашања који не треба да буде такав), то ко је у питању, уопште не треба да буде битно, нити каквом се музиком бави... То је нешто што се зове објективност...

Ја знам некога ко за свога брата каже : -"Ја много волим свог брата "Милана", он је најбољи на свету, ма иделан, личност са којом ти је задовољство проводити време"
А други каже:-"Ја много волим свог брата "Милана", али он је тврдоглав, често је напоран, има кратак фитиљ..итд"

А личности су потпуно сличне, колико могу бити...


То за коларића панића нећу да коментаришем... Али ја сам са 7 година гледао "Лаку ноћ децо", данас дете гледа "Фарму", па ћеш видети какве ће вредности усвојити у животу...

Није битно шта неко гледа са 30 година, ако се мало и креће некуда, и прочита нешто, и има нет итд, опет ће сазнати нешто, ако то гледа стално, а ништа друго... оде мас' у пропас'..

Већина људи на селу не жели да гледа Дежурне Кривце, "Future Weapons", "Unseen footage od World War II"... желе да гледају свађе и трачеве, скандале, крв, тучу, и не само на селу...


« Poslednja izmena: 14. Feb 2011, 12:35:47 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.