Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:07:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blam?!  (Pročitano 12077 puta)
20. Maj 2003, 00:58:57
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Koji je bio vas najveci blam, ali blam toliko velik da ste pozeleli da izvrsite lobotomiju nad svim akterima tog istog blama a i nad samim sobom....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Imam ih kolko hoces al ovaj mi je najomiljeniji

Nas 3 druga i 3 drugarice smo bili na Zlatiboru te godine. Uneli smo dosta zabranjenih supstanci u nas organizam sto je dovelo do promene u svesti svih nas, pa je pao predlog devojaka da nas nasminkaju, na sta sam pod pritiskom svih njih bio primoran da pristanem. Nakon sto su nas "sredile" jednoj je veoma pozlilo pa sam sa njom otisao u setnju na svez vazduh. tolko joj je bilo lose da sam se usro od straha i zaboravio i na sminku, snale i ostala govna, zavrsili smo u centru Zlatibora gde su me prolaznici gledali a da ja nisam bio svestan svoje gluposti, sve dok nismo naleteli na prijatelje koji su nisu mogli da veruju sta vide, al jebi ga posle kad se sredila, smejali smo se kao ludi, ne smao taj dan, samo kad se setim, al bilo je super tih 7 dana, nesto nevidjeno

Na zalost slikama je ovekovecen taj ludi cin sminkanja, ali su slike duboko cenzurisane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
@Pablo bilo bi zanimljivo videti te slike Wink

Moj blam,uh,ovo je stvarno bilo..... uzasno... Dakle bilo je to pre 2 godine u sred zime,u NS-u , moj podstanar,drugarica i ja smo igrali Jamb i ko izgubi dogovor je bio da izadje napolje na -20 u grudnjaku a musko bez icega gore i da stoji na sred ulice 5 minuta! Naravno ja sam izgubila i sta cu morala sam ad se skinem u grudnjak i blejim na ulici 5 minuta na -20 po snegu,srecom nije nikoga bila na ulici jer je bilo 2 nocu,jos me je podstanar terao da pevam   ... a oni su lepo otvorili prozor koji gleda na ulicu i posmatrali moje smrzavanje... Onda se podstanar setio da zove taxi da nebi bilo da me bas niko od prolaznika nije video takvu,ali srecom taxista je stigao u momentu kad su mi dali jaknu Smiley tako da nije uspeo mnogo da vidi,ali su sutra dan padali komentari po komsiluku bolje da neznate kakvi ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ljudi pa zar nije moguce da su se samo Sanja i Pablo blamirali?!?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne pada mi nista konkretno napamet... nisam se nesto mnogo blamirao... imao sam blam sa devojkom kad mi je nogom prikljestila mu.... to je bolelo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Vracam se kuci iz grada lepo obucen i sredjen, popodne je bilo i leto je bilo, i kupim sladoled da se malo osvezim, usput sam primetio da me ljudi gleadju, ne bas svi ali veliki deo, i normalno palo mi je na pamet da me gledaju zato sto lepo izgledam pa sam jos poceo i da se sepurim, sve dok nisam stigao do kuce tj lifta i video sebe musavog, umazanog kao jarac, sve mi je bilo jasno, vise ne jedem sladoled dok idem ulicom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
             
Pablo bas si me nasmejao ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Blam a sta to bese!?? Hehe svi moji blamovi su mi dragi tako da ne bih zeleo da ih podelim sa svima.... :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Tesko da mogu da vam ispricam cak i na bureku ..
ali postoje stvari zbog kojih bi pojeo g... samo da mogu da iih ispravim ..
recimo .. jednom prilikom kolega ogovara jednu devojku inace MNOGO
lepa devojka .. al mnogo .. a decko debil al stvarno debil .. i tako mi
pricamo sta bi bilo kad bi bilo .. sa naglaskom na 'bilo' .. kako je steta sto
ce se udati za debila .. itd ..  elem igrom slucaja ta devojka je bila na 2
metra od nas mi je nismo videli a ona je sve cula .. ali sve ..
da mogu sad bo pojeo 'ono' samo da zaboravi sve to .. najveca je fora sto
je ostavila debila na kraju .. i sad kad god je sretnem gutam knedle .. a
stvarno nikada nisam ogovarao nikog .. i sad ovo da se desi ..
bem ti zivot ..  a mnogo lepa devojka  ako me razumete sta hocu da kazem :wink:
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
He, he, meni ste to redovno i obavezno desava... Zadnji put sam pricala dugarici kako je prof. matematike corava jajara, jer nije vidjeo da sam na kontrolnom prepisala tri zadatka iz sveske, a on je citavo vrijeme bio iza nas. Samo sam se okrenula, i onako, medenim glasm rekla "Dobar dan, profesore" Smile
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:07:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Blam
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.