Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:35:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blackthorn (2011, vestern)  (Pročitano 2548 puta)
13. Apr 2012, 19:08:58
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Нови каубојац о Бучу Касидију. Оно што сам видео у трејлеру изгледа одлично, једва чекам да га погледам у целости. Smile




Šepard o novom vesternu Blackthorn

http://www.imdb.com/title/tt1629705/

Novi film glumca, pisca i reditelja Sema Šeparda "Blackthorn" - o ostarelom Buču Kasidiju koji je navodno preživeo razmenu vatre s bolivijskom vojskom, počeo je da se prikazuje u svetskim bioskopima.

"Ne nude mi često ovih dana glavne uloge u filmovima", kaže Šepard, smejući se. "A i kada mi ponude, scenario nije preterano dobar, tako da se nisam ni trudio. Ali je ovaj jedan od najboljih koje sam video godinama".

U filmu Šepard glumi čuvenog odmetnika Buča Kasidija za koga se veruje da je, zajedno sa Sandens Kidom ubijen u Boliviji.

U ovoj filmskoj verziji Kasidi je mirno živeo još 25 godina posle obračuna pod imenom Džejms Blaktorn u jednom udaljenom bolivijskom selu pre nego se vratio kući i video ponovo svoju porodicu.

Film je režirao scenarista Mateo Gil ("Otvori oči", "More iznutra"). Veći deo snimljen je u Boliviji koja je sa svojim zadivljujućim pejzažima predstavljala, kaže Šepard, jedinstveno iskustvo.

"Ne gaje mnogo konja tamo, zbog visine. Morali su da uvezu polo ponije iz Argentine. Ja sam jahao, a ne kaskaderi. Malo sam i pevao. I lik mi je bio intrigantan. Nisam želeo da imitiram Pola Njumena (koji je glumio u filmu "Buč Kasidi i Sandens Kid"), tako da sam malo istraživao Kasidijev život", rekao je on.

"Mislim da se film razlikuje od drugih američkih vesterna, naročito jer je španska produkcija i snimljen je u Boliviji", dodao je Šepard u intervjuu britanskom "Telegrafu".

Kada se osvrne na filmsku industriju danas, Šepard kaže da je odavno prestao da piše scenarije, jer mu se svi mešaju u posao.

"Na svakom filmu tu su producenti i svaki od njih ima svoje mišljenje. Mislim da je scenario divna forma sa velikim potencijalom, ali i sa okruženjem koje je užasno za pisca", rekao je Šepard.

"Divna stvar kod pisanja za pozorište je što vas jezik odvodi svuda. Nema ograničenja. Na filmu, mršte se na jezik. Uvek je 'previše reči' ", kaže on.

Filmovi, prema njegovom mišljenju, zbog toga pate.

"Nedavno sam snimio film ''Safe House'' sa Denzelom Vošingtonom i brojao sam rezove između snimaka. Mislim da nijedan nije bio duži od tri sekunde. To vam ne pruža mnogo šansi da uđete u lik", objašnjava glumac.



Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Apple 5
Pogledaj ga odlican je  Smile Eto ti i predlog za takmicenje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Кад си га пре погледао? Smile Јел' то на овај фазон:

http://www.imdb.com/title/tt0419294/

Трејлер ме мало подестио на тај филм. Видим њих двојица путују кроз неке вукојебине, Буч држи овог другог типа као заробљеника... личи помало на онај каубојац.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Apple 5
Ne znam nisam gledao ovaj drugi  Smile  Pre jedno 4 meseca sam ga pogledao,cim se pojavio prevod ne znam bas tacno i pisao sam o njemu.Evo sad sam proverio prevod izasao 26 10 2011 znaci tu negde sam ga i pogledao  :mrgreen:Dobro film zasluzuje temu svakako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Овај други обавезно погледај. Веома добар модерни каубојац.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Apple 5
Stavio sam ga vec da se skida  Smile
« Poslednja izmena: 13. Apr 2012, 21:50:48 od vasabi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Солидан каубојац. Малчице преспор за мој укус али потпуно гледљив. Smile
Спојлер питање: Није ми јасно зашто му је Мекинли помогао? Зашто га је поштедео када је цео свој живот провео у потрази за њим? Позвао је војску да дођу да га ухапсе и онда се предомислио? Нисам приметио да је објаснио тај свој поступак. Можда ми је промакло, ко зна. Smile
Свакако препорука љубитељима овог жанра.
« Poslednja izmena: 20. Apr 2012, 22:24:47 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:35:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.