Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:14:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blackburn Rovers  (Pročitano 8242 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
El Hadji Diouf signs for Rovers


'Big Sam' thinks that the Senegalese whom opposition fans love to hate will soon have a warm place in the hearts of the Rovers fans...
El Hadji Diouf enjoys a 'pantomime villain' type relationship with fans of just about every English club apart from Bolton Wanderers, as everywhere he pays he is greeted with a raucous chorus of boos and jeers that he positively laps up. Quite how serious any of these jeers are these days is a moot point, as on the occasions when this reporter has seen Diouf play live he has clearly been enjoying the attention, reacting with a playful smile as the boos ring out. Playing for another club was always likely to be difficult for him. However, after a brief sojourn on Wearside with Sunderland, where he never really settled, the Senegalese international today joined Blackburn Rovers in a deal worth £2 million. Not only are Rovers fierce Lancashire rivals of his former club, Bolton, but fans of the Ewood Park outfit also remember how the player dived to win a penalty in a fixture some years ago. Blackburn boss Sam Allardyce, though, who of course managed the player so effectively during his time at the Reebok, doesn't feel that there will be a problem. "He is a talented player," said Allardyce in today's Daily Telegraph. "He can be a little wayward, as everybody knows, but hopefully I'll be able to control him as much as I did when I was at Bolton. If I can do that, then I'll get the best out of him. "In the time I spent with him we always finished in the top half of the Premier League, no lower than eighth, and we played in Europe. "Hopefully, he can bring his ability, his trickery, to Ewood Park and delight some of the Blackburn fans." As for the question of the infamous dive for the penalty, Allardyce shrugged the issue off with a little wry humour. "And nobody has ever done that for Blackburn in the past, have they not?" he asked, rhetorically. "If he goes and plays to his best then they [the fans] will soon take to him because he is talented. "I just have to make sure he's ready and available, and he produces the best he can, because his best is very good – and normally it doesn't come this cheap." And Allardyce also insisted that he knows how best to manage the often difficult and moody Senegalese. "Knowing him as long as I have, and understanding his personality, means I probably will put up with more than most managers would," added 'Big Sam'. "I won't be soft. I can be as hard as I need to be, but I can be encouraging, reminding him of the things he needs to do, not just on the field, but off it. "I have to make sure he doesn't let himself, me or the club down. "After a sticky start, our relationship at Bolton improved, and I now want to continue that at Blackburn."

Извор: Goal.com
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Замена за Круза??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6260 Slide
Paragvajci na ceni u Blekburnu


Premijerligaš Blekburn brzo je pronašao zamenu za napadača Rokea Santa Kruza koji je prešao u redove Mančester Sitija. Napad ekipe sa Ivud parka u sledećoj sezoni predvodiće 26-ogodišnji Oskar Kardoso, dosadašnji igrač Benfike, i saigrač Santa Kruza u reprezentaciji.


Ovaj 26-gpdišnji Paragvajac je za lisabonske "orlove" postigao 30 golova na 55 mečeva. Visina transfera izbosi 18 miliona evra, šest više nego što je Benfika platila Njuelsu kada ga je angažovala 2007. godine.

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6260 Slide
Alardajs "peca" Van Nistelroja




Menadžer Blekburna Sem Alardajs, koji je svojevremeno ubedio Nikolasa Anelku da pređe u Bolton, smatra da bi mogao da uradi nešto slično i sa Van Nistelrojom.


Istovremeno, Alardajs je odbacio mogućnost da u dresu Blekburna zaigra Majkl Oven, koji je sklon povredama. Menadžer Roversa mora podhitno da pojača napad, pošto su klub napustili Roke Santa Kruz i Met Derbišajer. Alardajs je pokazao interesovanje za Holanđanina koji bi mogao da postane „žrtva“ novog predsednika ’kraljevskog’ kluba, Florentina Pereza.

„Plata koju on ima u Madridu je možda iznad naši mogućnosti. Ali, možda bi on želeo opet da igra u Engleskoj za nešto manje pare, onda bi mi bili zainteresovani“, rekao je Alardajs.

Aladrajs, koji je svojevremeno ubedio Nikolasa Anelku da pređe u Bolton, veruje da bi sa Nistelrojem mogao da uradi nešto slično, pošto veruje da bi bivši centarfor Mančester Junajteda pristao da prima manju platu, u zamenu za regularno mesto u startnih jedanaest.

„Ko je pomislio da Bolton može da dovede Nikolasa Anelku? Niko. Ali ja sam uspeo u tome“, rekao je Alardajs.

„Bilo bi lepo da to uradim i sa Van Nistelrojem. Bila bi velika stvar ukoliko bi uspeli to da izvedemo“, dodao je menadžer Blekburna.

Majkl Oven je još jedna zvezda „u padu“ koja će ovog leta promeniti klub, pošto 29-godišnjem centarforu ističe ugovor sa Njukaslom koji je ispao u Čempionšip.

Alardajs je izjavio kako ne bi želeo da rizikuje sa igračem sa kojim je prethodno radio na Sent Džejms Parku.

„Ja se samo pitam šta bi bilo u slučaju povrede. Meni je potreban centarfor koji će moći da odigra 30 utakmica naredne sezone. Sa Majklom to nije bio slučaj u protekle četiri godine“, rekao je Alardajs.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
Blekburn bi trebalo da uskoro postane još jedan klub iz Premijer lige u rukama bogatih vlasnika, jer se razmatra ponuda indijskog biznismena Ahsana Alija Sajeda.


On je najavio da će odmah odobriti transfere u vrednosti od oko 100 miliona funti, a njegova lična meta bio bi Dejvid Bekam.

 
"Kada sam sa 26 godina počeo da pratim Premijer ligu, voleo sam Blekbur, ali sam gledao i Mančester zbog Dejvida Bekama. Ako moje finansije dozvole i poklopi se sve sa njegovim namerama, voleo bih da ga dovedem u klub", rekao je Sajed.

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 19. Avg 2010, 12:21:13 od Latifovich »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.266.0
Blakburn nakon 27 odigranih kola zauzima 11. poziciju sa 9 pobeda , 5 remija i 13 poraza, uz gol razliku 34:42.
U FA kupu su ispali do Aston Vile rezultatom 1-3


Jones deal is a major fillip!


Rovers today received a major boost with news that Phil Jones has put pen-to-paper on a new deal with the club.

The England Under-21 star has signed a one-year extension and is now contracted with Rovers until the summer of 2016.

Manager Steve Kean said: "This is great news, especially on the back of so many other key players committing themselves to the club.

"Phil has made incredible progress over the past year or so and his form, prior to his unfortunate injury setback, attracted a lot of attention.

Blackburn Rovers Site
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:14:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.