Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blackberry - programi - teme - aplikacije - zanimljivosti  (Pročitano 204479 puta)
Ucesnik diskusija

God damn it Stack Nabbit and Dag the Dash!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Sensation
na nekim forumima nadjem teme i aplikacije za telefon,model odgovara ali kad skinem npr. temu ona je u Jad. formatu i kad treba da je instaliam u telefon vidim da samo mogu da instaliram Alx. i Alt. formate
ima li neko slicno iskustvo,nemoguce je da pogresim vise puta,cak mi ne ocitava ni java ekstenziju prilikom instalacije Smile
Ako hoces da instaliras aplikaciju preko kompa, ona mora biti .alx formatu. Jad format se koristi za direktnu instalaciju na telefonu (znaci kada preko telefona download-ujes aplikaciju sa neta).
Postoji workaround, koji ne radi bas uvek, da .jad aplikaciju preko kompa ubacis na memorijsku karticu telefona pa da je sa nje instaliras.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0;MEGAU
na nekim forumima nadjem teme i aplikacije za telefon,model odgovara ali kad skinem npr. temu ona je u Jad. formatu i kad treba da je instaliam u telefon vidim da samo mogu da instaliram Alx. i Alt. formate
ima li neko slicno iskustvo,nemoguce je da pogresim vise puta,cak mi ne ocitava ni java ekstenziju prilikom instalacije Smile
Ako hoces da instaliras aplikaciju preko kompa, ona mora biti .alx formatu. Jad format se koristi za direktnu instalaciju na telefonu (znaci kada preko telefona download-ujes aplikaciju sa neta).
Postoji workaround, koji ne radi bas uvek, da .jad aplikaciju preko kompa ubacis na memorijsku karticu telefona pa da je sa nje instaliras.

imam sledeci problem kad ukucam npr *122# (t-mobile crna gora) da provjerim stanje na racunu on mi poziva broj i onda mi kaze da sam birao nepostojeci broj, ne ide mi na onaj text koji bi mi ispisao stanje na racunu.
kako da ugasim ton na iskljucim ton na brojevima kad pozivam nekog (probao sam svudje ali ne ide, a mnogo me nervira ono pistanje).
i zadnje dal neko zna neko dogro mjesto sa provjerenim temama i programima. hvala i ne zamjerite na opsirnosti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

God damn it Stack Nabbit and Dag the Dash!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Sensation
Citat

imam sledeci problem kad ukucam npr *122# (t-mobile crna gora) da provjerim stanje na racunu on mi poziva broj i onda mi kaze da sam birao nepostojeci broj, ne ide mi na onaj text koji bi mi ispisao stanje na racunu.
kako da ugasim ton na iskljucim ton na brojevima kad pozivam nekog (probao sam svudje ali ne ide, a mnogo me nervira ono pistanje).
i zadnje dal neko zna neko dogro mjesto sa provjerenim temama i programima. hvala i ne zamjerite na opsirnosti!
Citat

za 1. pitanje: ne znam, mozda je problem do njih
2. pitanje: trenutno je nemoguce iskljuciti ton pri pozivanju
3.: poslao sam ti pp
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0;MEGAU
s.nabbit molim te posalji mi ponovo pp i molim te ostavi mi tvoj mail nesto nisam skontao kako da ti odgovorim. interesovale su me neke sitnice ... hvala svakako!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pozdrav ekipa, moderator mi je locko temu i uputio na vas, imam 9000 bold ali jos nemam
znanja za rad na njemu, instaliro sam amaze ali me ne radi, da li netko zna nesto o tome
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
HTC Touch Pro
da li neko moze da mi kaze nesto o principu rada bleckberry uredjaj i zasto oni traze potpuno drugaciju infrastrukturu za rad koju treba da obezbijedi telekom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
procita ovaj topik pa da
koristim bb 8100.
1.  prvo st trebate uraditi je novi OS 4. 5. . . .  dobicete nevjerovatno brzi i bolji uređaj ukoliko vam je trenutna verzija 4. 2 ili 4. 3 (www. blackberryforums. com), oko 80 Mb i potreban vam je desktopmanager da bi ga instalirali.
naravno ovo vazi za sve modele BB
2.  besplatne aplikacije koje imam i koje rade:
*BBweather
*BBmaps
*Opermini
*livesearch
*Webmessenger (2. 5; 3 nece da se konekektuje)
*Dokumentstogo (moze se naci i serijski)
3.  COLORPERL I SL.  JE SAMO ZA PEARL JEL IMA CETIRI LAMPICE U BOJI OKO KUGLICE.  SVAKI DRUGI MODEL CE DOVESTI U STANJE DA SE SE KONSTANTNO RESETUJE A NAKON TOGA JE JEDINI SPAS PONOVNO INSTALIRANJE OS-a STO TRAJE OKO SAT VREMENA!!!
4.  sto se tice interneta, ukoliko operater podrzava dataplan postavke ce automatski biti postavljene ( vidim sada na netu da mts ima u ponud BB)
ukoliko ne ( kao sto je u mom slucaju mtelba) jedii nacin je preko APN ( gore je vec neko pisao o tome) i sa 3rd appl poput opere)
tada je nemoguce skidati sadrzaje sa interneta jer se pokrece interni browser koji zahtjeva dataplan.  mms i email takodje ne mogu nikako bez dataplana.

misljenje (onako moje): imao sam tridesetak telefona,svih platformi i iduci ce biti BB storm samo cekam da moja mreza podrzi tel u potpunosti jer bez dataplana telefon ostaje jako neiskoristen

sto se tice gore navedenih app.  Googlajte malo . . . . i ja sam

nadam se da sam uspio sazeti gore navedeno i pitano i da je od koristi onima koji se dvoume oko BlackBerry uredjaja[color=Maroon][/color]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava Silbas, vojvodina, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung u600
Imam je jedan problem.
Blackberry 9000 je u pitanju. Telefon, moze normalno da salje preko bluetooth-a fajlove, ali nikako ne moze da ih primi. Zna li neko kako da ovo resim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Shiretoko 3.1b3pr
mob
LG G2
 Smile Smile Smile
ti treba da odobris svaki fajl koji ti stize sa drugog telefona tj galerija-slike(primer)-opcije-prihvati sliku preko BT
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE


Imam model "BlackBerry Curve 8310" http://www.gsmarena.com/blackberry_curve_8310-2050.php. Pa evo da podelim svoja zapažanja jer vidim da neki članovi nisu sigurni oko nekih stvari.

Ovaj model nema "Wi-Fi 802.11b/g" kao model "BB 8320". Dakle ne možete da se nakačite na neku wireless mrežu kao što to možete sa lap-topom ili modelom 8320. Ja kad sam kupio otključan telefon i u njemu je bila stara verzija softvera. U toj verziji nisam imao kameru u aplikaciama, bio je samo foto aparat. Razlikovele se teme i još neke sitnice.
Ono što je potrebno da uradite jeste da skinete program "Desktop Manager" koji se nalazi na BlackBerry sajtu i besplatan je. Preko ovog programa apdejtovaćete softver i ubacivati aplikacije u telefon. Kada sam ja apdejtovao softver dobio sam u novoj verziji i kameru. Nakon toga sam našao aplikacije za Skype i MSN koje sam takođe ubacio. Međutim da bi vam ove aplikacije radile moraćete da ih koristite preko GPRS-a.


U njemu se nalazi Mikro SD kartica od 4 giga i bez problema se ubacuje u telefon. Na malo čudan način se ubacuje u ležište tako da budite pažljivi.

Imao sam problema pri povezivanju sa lap-topom. Nikako nisam mogao da vidim karticu i na njoj kopiram muziku. Međutim nakon apdejtovanaj softvera sve je proradilo bez greške. Pri povezivanju sa kompom telefon će izbaciti poruku u smislu "da li želite da se kartica automatski pojavi kao nov hard disk na kompu", naravno reći ćete "da" i štiklirati da se više ova poruka ne prikazuje. Od tada će komp automatski videti karticu pri svakoj koneciji preko USB kabla.
Konekcija preko bluetooth takođe radi bez greške. Pritom mislim na slanje fajlova sa kompjutera na BB ili obrnuto. Povezivanje njegovog programa "Desktop Manager" i telefona preko bluetooth nisam probao, ja ovo radim preko USB kabla.





Odgovor za "ivan12yu2000", moraćeš prvo da odeš u "Media" pa zatim klik na levo dugme od kuglice da uključiš pomoćni meni a onda odabereš opciju "Receive using bluetooth". Tek onda može da se otpočne slanje fajla sa drugog telefona ili kompjutera.



Eto toliko za sada. Dosta toga je u predhodnom postu rekao "remmo".




« Poslednja izmena: 11. Feb 2009, 00:56:33 od Sasha019 »
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.