Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bizarna smrt košarkaša Nju Orleansa  (Pročitano 3090 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Ja podrzavam njihove zakone.  Takve zakone treba uvesti u Srbiji a ne da se stite kriminalci.  Ako hoces da provalis u moj stan, glavu secem sa katanom, pa izvoli. Zato sto nemamo dobre zakone svako krade i pljacka kako mu se svidi.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Alcatel OT Telenor Smart
RavenDark nije problem u zakonima, problem je sto se oni ne postuju.

Ja ne kazem da je ovde u Srbiji super sto se tice toga, pa eno, imali smo slucaj kad su dvojica hteli da opljackaju nekog dedu, ovaj ih prebio nekom motkom ili cime vec i na sudu on osudjen a oni oslobodjeni. To je isto apsurdno, kao sto je i apsurdno da pucas na svakog ko kroci na tvoju imovinu. Treba se pronaci neka sredina a ne da se ide iz krajnosti u krajnost.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 50.0.2661.89
mob
Nokia krntija
Inace, cela prica je da je lik dosao na prvi rodjendan svoje cerkice, bio u stanu sa njima, posvadjao se sa devojkom, izasao napolje da iskulira, vratio se i provalio kod komsije, jer se istripovao da se devojka zakljucala i nije htela da ga pusti unutra. Ne bas reprezentativan primer inteligencije, moglo bi se reci...

Sve se ovo odigralu u Dalasu, dakle u Teksasu, sto dalje znaci da ubica nece odgovarati sigurno.


Mislim, ja nacelno podrzavam stav da je privatna svojina svetinja i da je prakticno sve dozvoljeno u njenoj odbrani, ali Ameri me uvek zadive. Ovaj bi verovatno shvatio da je upao u pogresan stan u roku od nekoliko sekundi, ali naravno da je lik bio narouzan i naravno da je prvo pucao, a posle pitao Smile 


Sto se ostalog tice, smatram da Hrvatsku treba razoriti.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Alcatel OT Telenor Smart
ooo Marko Porcije izvinite, nisam vas prepoznao Smile

Upravo o tome ja pricam. Taj njihov zakon, sto se tice upada na tudji posed je poprilicno ekstreman i smatram da ga treba malo potupeti (suprotno od poostriti Smile ). Pa slobodno mozemo da kazemo da je ovo danas Divlji Zapad sto se tice Amerike a ne ono u vreme kauboja.

A sto se ostalog tice, ne znam za Hrvatsku ali Kartagina je definitivno trebala da bude pustena na miru, pogotovo zbog toga sto je, upravo u njenom padu, smrt nasao jedan od najvecih matematicara i, slobodno mogu reci, fizicara (i sta ti sve ne drugo), koga su Kartagina, a i ceo tadasnji svet, videli  Smile
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
То за пуцање у Америци на сваког ко ти закорачи у посјед је мит.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
То за пуцање у Америци на сваког ко ти закорачи у посјед је мит.
Pa i jeste i nije brate Gavrane. Sve zavisi od drzave do drzave i od osobe do osobe. U mojoj drzavi je zakon da ja na primer ne mogu da pucam u tebe ako udjes na moje imanje. Ali, ja mogu da pucam na bilo koga ko ne prodje kroz kapiju ili ne najavi se pre ulaska u dvoriste ako na svakih 50-ak metara postavim table "No Trespassing" onda mogu svima da jebem kevu.

Ovaj zakon postoji vec duze godina u Americi, i do sada koliko ja znam smo imali shaku slucajeva da je neko na nekoga pucao ako mu je ushao na posed. Ameri jesu mentoli, ali takvih mentola da ubiju za svaku glupost na posedu je srecom proporcionalno mnogo malo. 

RavenDark nije problem u zakonima, problem je sto se oni ne postuju.

Ja ne kazem da je ovde u Srbiji super sto se tice toga, pa eno, imali smo slucaj kad su dvojica hteli da opljackaju nekog dedu, ovaj ih prebio nekom motkom ili cime vec i na sudu on osudjen a oni oslobodjeni. To je isto apsurdno, kao sto je i apsurdno da pucas na svakog ko kroci na tvoju imovinu. Treba se pronaci neka sredina a ne da se ide iz krajnosti u krajnost.
Sredina je "overiti" sa po tri metka u centralnu masu Wink

@bookee
Podrzavam razaranje Hrvatske, i smatram da kada smo vec tu, da razorimo i Aljbaniju, Shiptare, BiH i moze i malo Madjara.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
У којој си држави? Нико ти не брани да ставиш таблу, али можеш да пуцаш једино ако те нападне.

http://edition.cnn.com/interactive/2012/04/us/table.selfdefense.laws/
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
У којој си држави? Нико ти не брани да ставиш таблу, али можеш да пуцаш једино ако те нападне.

http://edition.cnn.com/interactive/2012/04/us/table.selfdefense.laws/
Trenutno Wisconsin, ali bio sam u Illinoisu koji je onako sjeban, jer nemaju taj zakon. A bio sam i u Floridi i u Texasu gde je ovaj zakon vazeci.

U Texasu na tvoj posed niko nema pravo da prekoraci ako imas te table ja mislim, jer je stvar u definiciji povrede privatnog prostora. U vecini slucajeva se bazira na tome da li se osoba osecala "ugrozeno" i onda to uslovno posledicno povlaci odredjene regulative.

I jedno je zakon o samoodrbani, a drugi o pravima vezana za imovinu. U samoodbrani je "less or equal force" dok je u slucaju koji ja navodim "based on individual discretion."
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Јбг, јесте дивљи запад али не толики.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Јбг, јесте дивљи запад али не толики.  Smile
Iskreno brate, Srbija je mnogo veci divlji zapad od Zapada.  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.