Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:42:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BitTorrent  (Pročitano 307711 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Od pre neki dan koristim torrent, e sad, moze li mi neko reci gde mogu a dnadjem uputstvo, objasnjenje, na Srpskom kako se koristi torrent. Citao sam ovu temu na bureku ali ne mogu da citam svih 216 strana.
Znaci pomoglo bi mi koliko oltiko delatjno uputstvo o nacinu koriscenja osim ovog sa prve strane ove teme.
Unapred hvala, naravno na SRSPKOM jeziku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Od pre neki dan koristim torrent, e sad, moze li mi neko reci gde mogu a dnadjem uputstvo, objasnjenje, na Srpskom kako se koristi torrent. Citao sam ovu temu na bureku ali ne mogu da citam svih 216 strana.
Znaci pomoglo bi mi koliko oltiko delatjno uputstvo o nacinu koriscenja osim ovog sa prve strane ove teme.
Unapred hvala, naravno na SRSPKOM jeziku.
Vezano za prethodnu poruku koju sam trazio HVALA ne trebaju mi detaljna uputstva za torrent (jer volim da svaki prog. pre uputrebe dobro upoznam). Pronasao sam na youtube objasnjenja i neka podesavanja tako da mi sada torrent radi dosta brzo u odnosu na pocetak koriscenja.
Ovo moze posluziti i ostalima koji traze odgovor kao ja> znaci otidjite na youtube, ukucajte tekst> kako bittorrent i izlazi sve sto vas zanima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 300
Ništa mi ljudi nije jasno . Na utorrentu mi se pri skidanju određenog fajla u donjem desnom uglu pojavi zeleni zank da je mreža ok a pri skidanju nekog drugog fajla da nije ok. Od čega li to zavisi ??? Mada sam preobao pport forward ali nešto mi baš i nije pošlo za rukom izgleda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Da li neko moze da mi preporuci neki srpski torent sajt , uglavnom mi treba zbog dokumentaraca.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Imam problem sa torrentom. Prosle nedlje sam poceo da skidam neke serie u DVD formatu(bas DVD ono, Disk 1, 2, 3 itd) i nastao je problem.Ili skine preeeesporo, ili, sada konstantno, probam jedan disk, on ga skine, recimo, od 4.32 GB, on skine nekih, lupam 2.58 ili 1.45, ali sadfa i kada probam da skinem najobicniji film u avi formatu, javljaju mi se slicni problemi.Inace mi je uvek linija za preuzeto polu crvena poluzelena u toku skidanja, a za vreme koje mi je preostalo, stoje ona dva spojena kruzica.Promenio sam i verziju, trenutno mi je 1.8.5, ogranicio sam upload na 25, pa na 10, pa na 1 kbps, nista.Inace sam relativno nov korisnik torrenta, pa se ne razumem detaljjno u njega.Da lki postoji resnje za ovaj problem i kakvo.
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
Koji je odnos seedera i leechera?
« Poslednja izmena: 21. Avg 2012, 02:49:43 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
A gde to da proverim, neko krace uputstvo, molicu?Kazem, potpuni sam pocetnik kada je torrent u pitanju
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
Imas dve opcije.
Prva je da na samom sajtu odakle skidas torent fajlove ogledas, pise ti u opisu koliko ima seed-era a koliko leech-era
Druga opcija je da u samom torent klijentu kojim skidas pogledas koliko ih ima.
Pise ti ili Seeds i Leechs ili Seeds i Peers
Ili samo S i L, S i P kombinacija
Uz to pisu neki brojevi. Ti brojevi oznacavaju koliko ljudi je skinulo film i daje da sada ti skidas od njih (seed) i koliko je njih koji trenutno skidaju od ovih malopre.
Poenta je da ti bude sto vise ovih seed-era, a sto manje ovih drugih.

Pozdrav
« Poslednja izmena: 21. Avg 2012, 04:14:20 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Hvala na objasnjenju, sada sam skoro sve shvatio.Pa, imam nekoliko peersa, a seedsa nemam uopste(najpreciznije za jedan konkretan fajl,seedsa 0 of 0 conected, 0 in swarm, a seedsa 3 of 14 conected, 7 in swarm, s tim sto se fajl trenutno skida solidnom brzinom, ali je vreme koje je preostalo nepoznato, a na jednom, malo vaznijem i vecem, nema nicega i, zapravo ne skida nista.Situacije se uglavnom menjaju, ali je sve to uglavnom slabo.Da li postoji neka varijanta resenja ili prosto moram da cekam da se broj seedsa i peersa poveca, a to moze da bude i za 2 minuta, ali i za 3 godine.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2012, 11:51:59 od Aswenio »
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
Nema resenja, u ovom slucaju zavisis od dobre volje onih koji su vec skinuli.
Mozda ce seedovati, mozda ne...
Kada skidas torent fajlove uvek gledas koliko ima jednih i drugih...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:42:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.