Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:49:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: biti zaljubljen u druga/ricu  (Pročitano 5646 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
~Dule
Tu nije u pitanju pamet. Neko ko je dovoljno uporan da ti svaki dan to govori i ti onda...  Smile
Ili ne govori, ali pokazuje. Ili implicitno govori...

Tj. vecito "to" visi u vazduhu.

~Oblacak
Da se on nije, ipak, malo drugacije ponasao? Tj. nije joj bas dao povoda?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

~Oblacak
 Da se on nije, ipak, malo drugacije ponasao? Tj. nije joj bas dao povoda?

Nije. Bio je vidno potresen kada smo razgovarali o tome. Da je kojim slucajem ona sa mnom razgovarala na tu temu, odnosno da mi je rekla kakva osecanja gaji prema njemu, mislila bih da se sprda. Kada sam prvi put bila u njihovom drustvu, mislila sam da su brat i sestra. On je zaista tip muskarca koji se dopada zenama i svestan je toga. Ali, kada pripadnicu zenske populacije svrsta u krug prijatelja, prema njoj se ophodi zastitnicki i sa puno postovanja.
« Poslednja izmena: 05. Jun 2007, 19:11:45 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Sudeci po misljenju vecine autor ove teme bi trebalo da odustane i "uzme zagarantovanu sumu"...  Smile
Ja sam statisticka greska...  Smile

Citat: nela
Ti bi pojacao prijateljstvo da ti cura koju znas godinama i na koju gledas kao sestru kaze da te voli... a ti nju ne volis...zar joj ne bi davao laznu nadu

Nisam rekao da bih joj davao laznu nadu, ali je nikako ne bih potpuno ostavio u takvom trenutku...  jednostavno bih sve ucinio da sacuvam prijateljstvo...


Problem kod ove diskusije je u tome sto svako pise iz nekog svog ugla i verovatno je svako u pravu na svoj nacin...

Ja sam reagovao kako sam reagovao verovatno zbog toga sto nisam nikada bio u takvoj situaciji... Iskreno, ni ne znam tako dobre devojke  (kao sto ste vi  Smile Smile), niti imam tako dobre drugarice da bih znao da kazem nesto vise o ovakvim situacijama...  Smile

Citat: nela
Meni je prijateljstvo vazno u zivotu i dobro bih promislila prije nego sto bih se isla upucavati pravom prijatelju...

Sustinski se slazem se sa ovim, ali da su moji roditelji dobro mislili pre dvadeset i kusur godina ja se verovatno ne bih ni rodio, misljenje je archenemy ljubavi...  Smile    Toliko o misljenju...  Smile




Citat: euridicat
Da se on nije, ipak, malo drugacije ponasao? Tj. nije joj bas dao povoda?

Citat: Oblachak
On je zaista tip muskarca koji se dopada zenama i svestan je toga. Ali, kada pripadnicu zenske populacije svrsta u krug prijatelja, prema njoj se ophodi zastitnicki i sa puno postovanja.

A zar ovo nije dovoljno? Pa svaka druga zena bi se zaljubila u muskarca koji se tako ponasa prema njoj...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da, verovatno da bi se zaljubila. Ali...  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
e pa onda sam i ja statisticka greska jer imam takva dva prijatelja i nisam se zaljubila Smile

eto, vidis, kazes da je ne bi ostavio samu u takvoj situaciji, a nemas takvu prijateljicu...e pa ondamoras shavtit i jednu i drugu stranu...jos jednom, njoj svaka cast sto je skupila hrabrosti...on se povukao jer to nije situacija na koju je navikao i koja ga je sokirala, a to ljudi obicno rade Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U svakom slucaju nije jednostavna situacija. Ona je otvorila svoju dusu i rekla mu sta oseca, on je u soku jer prema njoj gaji drugu vrstu osecanja. Znam da se on pita kako i sta dalje. Ja bih iskreno volela da nastave svoje prijateljstvo, ali nisam sigurna da to moze da se dogodi. Ne znam, vreme ce, valjda, pokazati svoje.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
U svakom slucaju nije jednostavna situacija. Ona je otvorila svoju dusu i rekla mu sta oseca, on je u soku jer prema njoj gaji drugu vrstu osecanja. Znam da se on pita kako i sta dalje. Ja bih iskreno volela da nastave svoje prijateljstvo, ali nisam sigurna da to moze da se dogodi. Ne znam, vreme ce, valjda, pokazati svoje.
amen  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:49:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.