Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:06:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: biti zaljubljen u druga/ricu  (Pročitano 5648 puta)
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
@Oblak   Taj tvoj prijatelj je od toga napravio situaciju kao da ima sesnaest godina, uopste ne mogu da objasnim njegove postupke, osim mozda da mu se svidjas pa da te natera da mislis o njemu...  Smile

Sto se njegove prijateljice tice, kako je on uopste mogao da se druzi sa nekim maltene ceo zivot a da ne oseca prema njemu ama bas nista... Iz tvoje price mi deluje kao da ju je samo koristio kao rame za plakanje kad mu je trebalo... Smile

Citat: Oblackov drug
ali, nikada joj u zivotu nikakav signal nisam dao da je gledam kao zenu, uvek sam je dozivljavao kao blisku osobu poput sestre!

Za prvi deo recenice nemam komentar...  Smile   A za ovo drugo, sreca pa nije rekao da ju je dozivljavao kao majku, ili jos gore, da je to njoj u lice rekao...  Smile


Ona je defiinitivno napravila gresku sto se zaljubila u njega, a on je napravio dve, prvo - sto je pobegao od nje, drugo - sto je tebi rekao ono "e, to bih voleo da cujem"...

A i ti ga na pocetku teksta hvalis kako ga zene opsedaju, a posle kao nesto bezis od njega...  Smile Smile



Ljubav iz prijateljstva ima posebnu tezinu.  Smile

I ja slicno mislim... Smile


I onda se ja povucem i izgubim par divnih ljudi...

Hm... A zasto to radis?  Smile Smile


P.S. Ko je za to da se ovo preseli u Psihologiju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ma, pusti seobe... Romaticesko je sve to.  Smile Neka ostane, sta fali?

Zasto se povucem?
Ne zelim da nekome dajem lazne nade, koliko god mi prijalo drustvo. Tj. cesto idem na svoju stetu, jos preciznije- u osecanjima ne gledam previse svoje potrebe.
Ali onda mislim... Mozda je bio sa mnom drug, samo da bi bio blizu mene.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dulle86, ja ga dozivljavam kao prijatelja i nigde nisam napisala da sam zbrisala Smile vec sam jednostavno presla na drugu temu, jer me uopste ne interesuje da li se sali, ili ne Smile Sa tom devojkom se druzi dosta godina i kao sto rekoh dozivljava je bukvalno kao sestru. Sta je tu lose ili cudno? Jednostavno je nikada nije posmatrao kao devojku sa kojom bi bio u vezi. Uopste nije istina da ne postoje musko-zenska prijateljstva. Tvrdim da je muska populacija iskrenija u prijateljstvu, bar kada se radi o musko-zenskom prijateljstvu. Druga stvar, ne tako retko... dogadja se da upoznas osobu suprotnog pola sa kojom je sjajno druziti se, moguce je da sevne po koja varnica, ali je jednostavno bolje tu istu osobu dozivljavati iskljucivo kao prijatelja jer ti prija, a siguran si da veza ne bi bila ono sto bi te ispunilo. Ah... i jos nesto... da, zene ga jure... a sto se mene tice, ja nisam ta  Smile

euridicat, upravo je on tip muskarca koji je savrsen za prijatelja  Smile sve ostalo je...  Smile


p.s.
Tema moze da ostane na Romanticnom kutku.
« Poslednja izmena: 05. Jun 2007, 17:52:26 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Definitivno razumijem njegovu reakciju. I ja bih tako reagirala da neki moji prijatelji, koji su mi poput brace, tako nesto kazu...it just doesn't feel right Smile Ne kazem da se iz prijateljstva ne moze izroditi ljubav, ali ne znam...
Da sam ja na njegovom mjestu imala bih osjecaj da se druzila sve te godine sa mnom zato sto se nadala da ce na kraju bit nesto vise izmedju nas  Smile Ne volim kad ljudi tako lagano pregaze granicu prijateljstva pa sta bude, bit ce..Tipa: mozda mi se posreci, a mozda i ne Smile No, u ovom slucaju je cura ispravno pustupila, ako to vec tako drugo traje, bolje da mu je rekla...no ipak, sad ce to tesko  bit opet prijateljstvo kakvo je bilo..


p.s. euridicat, cestitam na statusu moderatora  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nela, upravo to Smile Slazem se sto mu je rekla. Ipak, razumem i njegovu reakciju. Zblanut je i pogubljen, ne moze da veruje jer se dugo, dugo druze. U ostalom, dala sam primer na temu "biti zaljubljen u druga/ricu"  Smile Nisam mislila da cu svog prijatelja strpati na optuzenicku klupu  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne razumem vas ljudi, pa jel strasno ako se neko zaljubi u vas, i jel zbog toga treba da se gadite (u fazonu: jao pa ona me je dodirivala tada dok sam joj se jadao na ramenu, a ko zna kakve je namere u stvari imala)...


Jos plus ovde pricamo o devojci (a ne o nekom nalozenom klincu)... Jadna devojka je gledala ceo zivot kako joj druga jure devojke i, prirodno, zaljubila se i ona... Ona je ta koja je ostajala sama kuci i gledala ga sa drugima, godinama je skrivala emocije i plasila se da mu kaze sta oseca plaseci se da je on nece razumeti (bas kao sto i nije) i sad cete njoj da nabijete neku krivicu i grizu savesti...  Smile 

Ovo je romanticni kutak, valjda bi ovde trebalo da branimo zaljubljene a ne da ih osudjujemo... Lako je sa zenske tacke gledista braniti njega, jer su devojke stvarno svemu i svacemu izlozene u ovom drustvu, ali probajte da se stavite u njenu kozu...


Problem mi je da se upustam u dalju diskusiju zato sto te ljude ne poznajem, ali znam da ja nikad ne bih prekidao neko jako prijateljstvo (gde je bilo varnica) da se meni desi nesto slicno, cak bi ga i pojacao...


Tvrdim da je muska populacija iskrenija u prijateljstvu, bar kada se radi o musko - zenskom prijateljstvu.

Da, da sigurno... Znam dva lika koja se zaljubljuju u maltene svaku svoju drugaricu, a ne znam nijednu devojku koja se zalubila u makar jednog druga (ako ne racunamo ovu tvoju pricu  Smile)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Da, da...

Neko ti govori svaki dan da zeli da bude sa tobom. I, ti se druzis sa njim svaki dan?

Ne mogu ja tako. Uvek otvoreno stavim do znanja sta osecam, mislim. I kada nekog muvam, taj to sigurno moze primetiti.  Smile

I kada izbegavam...

~Ne izbegavam svako musko prijateljstvo. Smile Naravno.
Zal naidje kada pomislis da se neko s tobom druzi par god. meseci jer te posmatra kao prijatelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Neko ti govori svaki dan da zeli da bude sa tobom. I, ti se druzis sa njim svaki dan?

Gde sam ja to pomenuo... Racunam da se druzim sa dovoljno pametnim osobama da me u takvom slucaju ne bi podsecale na to sto se desilo bas svaki dan...  Smile  A i ja bih smislio nacin da im pokazem da mi znace...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Niko je ne optuzuje. Ja je potpuno podrzavam jer je smogla hrabrosti da mu to kaze u lice, sto sam i njemu rekla. S druge strane, razumem i njega. Bez ikakvog foliranja, iskreno je zatecen i krivo mu je, posebno sto nije siguran da li ce se nastaviti njihovo druzenje. S jedne strane ne zeli da je izgubi kao prijatelja, s druge strane jednostavno ne zeli da prihvati njenu zaljubljenost, jer je dozivljava kao sestru. Nije jednostavna situacija. I kao sto rekoh, nisam navela slucaj da bi on bio sada na optuzenickoj klupi, vec kao primer na zadatu temu. Pravih, iskrenih prijatelja imam... mogu na prste da ih izbrojim, svi ostali sa kojima se druzim su mi drugarice i drugovi. Inace pravim veliku razliku izmedju prijateljstva i drugarstva.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Nitko nije rekao da nije u redu zaljubiti se...ali imam osjecaj da neki ljudi ne prezaju ni pred cime - pogaze prijetljstvo samo tako jer bi mozda eto moglo upaliti Smile
Naravno da ce se covjek malo sokirati...ne mogu zamislit da meni moj prijatelj koji mi je poput brata, ali doslovce poput brata, znam ga od osnovne skole, sad dodje i kaze da je zaljubljen u mene ili da se obrnuto dogodi...jel to onda uopce bilo prijateljstvo ili s jedna strana pocela druzit s drugom iz drugih razloga?  Smile

Ne znam, ja sam imala slican slucaj i nije mi bilo ugodno Smile Onda smo to rijesili i sad je to sve ok. Ali svejedno sam se zapitala kako mi je mogao samo tako uletit... Smile
Oblachak je u pravu sto se tice musko-zenskih prijateljstava, ali i ti su pravu. Naime, mislim ako je stvarno iskren, da ti musko moze bit bolji prijatelj od neke cure. Ali, na zalost, ima malo muskaraca koji nisu poput tih tvojih prijatelja koji se zaljubljuju u svaku prijateljicu  Smile

Ti bi pojacao prijateljstvo da ti cura koju znas godinama i na koju gledas kao sestru kaze da te voli Smile a ti nju ne volis...zar joj ne bi davao laznu nadu

Uglavnom, super je zaljubit se, all we need is love itd., ali mislim da se prijateljstvo ne bi samo tako trebalo gazit jer si usamljeni i onda vidis tog svog prijatelja i ne znam sta si pomislis...ajd idem probat Smile Meni je prijateljstvo vazno u zivotu i dobro bih promislila prije nego sto bih se isla upucavati pravom prijatelju...

edit jer mi ukrade misao Smiley  Smile :
Pravih, iskrenih prijatelja imam... mogu na prste da ih izbrojim, svi ostali sa kojima se druzim su mi drugarice i drugovi. Inace pravim veliku razliku izmedju prijateljstva i drugarstva.
Danas ljude svakog nazivaju prijateljem pa zato i dodje do tih "zaljubio/ la sam se u prijatelj -icu/-a" situacija
« Poslednja izmena: 05. Jun 2007, 18:53:04 od nela_1601 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:06:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.