Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:52:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bitanga i princeza u slobodnoj vezi!  (Pročitano 7770 puta)
24. Maj 2009, 18:58:00
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung 
Dragi moji i drage moje, veoma delikatnu situaciju i najbolje bi bilo da pocnem iz pocetka.   Bilo je to pre dve godine.  Dogovorimo se drugarica i ja da odemo posle ko zna koliko vremena na nasu ritualnu casu piva i razgovora i da proslavimo polozen tezak kolokvijum.   Medjutim vece je bilo takvo da nas je bilo na picu cetvoro, njen decko i njen rodjak koji nije imao sta pametnije te veceri da radi pa ju je iscimao.   Njega sam znala od ranije, mladji je godinu dana i slovi u drustvu za smaraca.   Tu prica krene i znate kako to vec biva, opustenost, nadjete zajednice stvari i totalno neocekivano kresne varnica, ali nekako ne zavrsimo u vezi vec u nekoj vrsti kombinacije.   Usla sam u slobodnu vezu!
Meni to nije smetalo jer sam uzivala u toj drugacijoj vrsti veze.   Naime, imala sam jednu veoma tesku vezu pre njega i jos gadniji raskid, posle koje dugo nisam zelela da budem sa nekim.   Tako da mi je taj osecaj slobode neizmerno prijao.   Bukvalno sam se preporodila!
Vidjali smo se tri do cetiri puta mesecno, preko deset meseci.   Iako sam znala da se vidja sa drugim devojkama nije me bilo briga.   Osecala sam se kao kraljica i tako me je tretirao! Znala sam da nije na dobrom glasu, da je bitanga, da prica dvesta na sat i da voli da preuvelicava i nisam htela ozbiljniije.   
Tada je poceo je da se menja, nasao je devojku sa kojom je hteo vezu.   Posvadjali smo se jer nije bio iskren kao do sad i pukli smo, tj.   tad sam ja pukla kad sam videla da se zatvorio.   Osecala sam se kao odbacena krpa i to bez reci.  
Saznala sam jos nesto u tom trenutku sto je bilo po mene porazavajuce-zaljubila sam se u njega u medjuvremenu! Kasnije je bilo svega i svacega tokom naredne godine raskinuo je s tom devojkom, bili smo zajedno ponovo cetiri meseca, pa sam saznala da je pricao ribolovacke muske price, pa su i neki prijatelji stradali.  .  .   koliko sam samo puta zelela da ga vise nikada ne vidim, a kad ga vidim kao da mi je neko izvrsio lobotomiju!
Svadjamo se i mirimo jos uvek, ali varnica sa obe strane nikako da se ugasi!
Zato, dragi moji, vise nisam pametna!
P.  S.   Samo da napomenem da imam 25 i da ne mogu za sebe da kazem da sam klinka i da ne znam nista o ljubavi, ali.  .  .   :help:
IP sačuvana
social share
"Ko ume da se raduje, ima cemu da se raduje.  
Radost je privilegija onih koji skromno misle o sebi, a lepo o zivotu!"
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pa nista,ti mu reci sta osecas kad se vidite sledeci put,kazi mu da zelis nesto vise od kres kombinacije...mozda i on to zeli ali ne zeli da kaze prvi da se ne ispali...zato ti ucini prvi korak   Smile
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Zašto misliš da si ti ovde princeza a on da je bitanga?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da se nisi ti u njega zaljubila onda kada je prvi put sa tobom raskinuo? Smile

oce to tako...

ti prva od samog starta emitujes stav da je sve neobavezno medju vama i da ti ne smeta sto vidja druge...

sta si mislila...da se to ne vidi i ne osjeti,pa cak i kada direktno ne kazes? Smile

mislis da on nije naslutio stav da si ti princeza ,a on bitanga?

od samog starta ste pogresno startovali,osobito ti...

procitaj Milana Kunderu "Knjiga smijeha i zaborava" Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
pa kako si posejala tako i vrsis, odnosno zanjes  Smile

potpuno shvatam, on kontrolise situaciju, a ti si ga navikla da moze da bude sa tobom kad god hoce, verovatno i njemu odgovara sloboda, cim ulazi sa tobom u vezu pa onda ladno izadje, pa opet nanovo

postavi sebi pitanje da li bi htela da zivis sa takvim covekom? (ja ne mogu da zakljucim kakav je on iz toga sto si napisala, pa nista ne sugeriram)

i uostalom, preseci to sto pre
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne volis ti njega.

u pitanju je samo strast.
vjerovatno uzivate u seksu,jer ste u okolnostima odnosa toplo- hladno.
ti cak nemas ni lijepo misljenje o njemu...

ti si jedna mala bitanga,ustvari Smile

pustila si da povrijedjenu sujetu nazivas ljubavlju....

znas kako se kaze "mnoge stvari bi smo odbacili kada se ne bi smo bojali da ces ih drugi prisvojiti"...

odbacila bi ti njega bez problema,ali te nervira druga zena koje bi mogla uzivati u njemu Smile

neces da ona uziva sa tom brbljivom budalom,ne? Smile....smaracem jednim....koji ti je dugo samo popunjavao prazninu poslije ljubavnog brodoloma Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
zapravo sada sam opet obratio paznju na jednu stvar - on prica svima o svemu sa tobom

hmmm

raskini i nadji nekog drugog!

tema se moze zakljucati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung 
Citat: Теодора link=topic=441273.  msg7116723#msg7116723 date=1243192158
Zašto misliš da si ti ovde princeza a on da je bitanga?

verovatno sam se tako izrazila jer samo totalno dva razlicita sveta! on slovi za buntovnika bez razloga, dok mene smatraju za finu devojku iz kraja, sve po ps-u.  

Citat: sesircic link=topic=441273.  msg7116759#msg7116759 date=1243192703
da se nisi ti u njega zaljubila onda kada je prvi put sa tobom raskinuo? :D

oce to tako.  .  .  

ti prva od samog starta emitujes stav da je sve neobavezno medju vama i da ti ne smeta sto vidja druge.  .  .  

sta si mislila.  .  .  da se to ne vidi i ne osjeti,pa cak i kada direktno ne kazes? :D

mislis da on nije naslutio stav da si ti princeza ,a on bitanga?


ne, tek tada sam sebi priznala ono sto sam potiskivala jer smo tako vec krenuli i nisam htela da kvarim.  .  .  
propustila sam vaznu cinjenicu da se on tako postavio, on je prvi tako startovao, a mene nije bilo briga jer nisam htela ozbiljnije sa njim

Citat: klićo link=topic=441273.  msg7116790#msg7116790 date=1243193120
pa kako si posejala tako i vrsis, odnosno zanjes  :?

potpuno shvatam, on kontrolise situaciju, a ti si ga navikla da moze da bude sa tobom kad god hoce, verovatno i njemu odgovara sloboda, cim ulazi sa tobom u vezu pa onda ladno izadje, pa opet nanovo

jeste dozvolila sam  :oops: i shvatam to polako

Citat
postavi sebi pitanje da li bi htela da zivis sa takvim covekom? (ja ne mogu da zakljucim kakav je on iz toga sto si napisala, pa nista ne sugeriram)

i uostalom, preseci to sto pre
Citat

cesto mi je ovo padalo na pamet i moracu da skupim hrabrosti da se izboksujem sa ovim  :boxing:

Citat: sesircic link=topic=441273.  msg7116824#msg7116824 date=1243193557
ne volis ti njega.  

u pitanju je samo strast.  
vjerovatno uzivate u seksu,jer ste u okolnostima odnosa toplo- hladno.  
ti cak nemas ni lijepo misljenje o njemu.  .  .  

da je smarac i budala misli celo mesto u mojim ocima je on porastao vec posle par vidjenja kada smo prozborili koju rec.   mozda je u pitanju samo strast, ali.  .  .  

Citat
ti si jedna mala bitanga,ustvari :D

pustila si da povrijedjenu sujetu nazivas ljubavlju.  .  .  .  

znas kako se kaze "mnoge stvari bi smo odbacili kada se ne bi smo bojali da ces ih drugi prisvojiti".  .  .  

odbacila bi ti njega bez problema,ali te nervira druga zena koje bi mogla uzivati u njemu :D
Citat

moze on da ima i deset zena, ali se uvek vrati meni sto je ustvari srz problema i ja sam totalno zbunjena  :weirdface:


IP sačuvana
social share
"Ko ume da se raduje, ima cemu da se raduje.  
Radost je privilegija onih koji skromno misle o sebi, a lepo o zivotu!"
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vraca ti se,sto znaci i da bjezi od tebe cesto...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
moze on da ima i deset zena, ali se uvek vrati meni sto je ustvari srz problema i ja sam totalno zbunjena  Smile

zaista je tesko na ovaj nacin pricati o tome jer nismo upuceni u vase odnose u to kakav je on i tako dalje. ali vodi racuna o tome da svaka od tih deset moze da kaze "uvek se vraca meni", a i ako jednom ima sex sa tobom, sto ne bi imao jos jednom!?  Smile

i uostalom upraznjavate li vi neke perverzije? to moze da bude vazno za stabilnost veze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:52:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.