Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:54:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bitanga i princeza u slobodnoj vezi!  (Pročitano 7768 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Citat
i uostalom upraznjavate li vi neke perverzije? to moze da bude vazno za stabilnost veze

Sto bi Silvanus rekao, sunce nesto zeza ovih dana  Smile Smile Smile

Sta smo u ovih par dana iz velikog broja postova razlicitih clanova naucili o dva univerzalna i neporesiva resenja za sve zivotne i ljubavne probleme:

1. Igrajte COD

2. Bez perverzija nista

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Jos jedan primer pravila da najvece bitange uvek "odvajaju" najbolje devojke. Zasto? Verovatno zato sto sa bitangom nikada nije dosadno, opasnost, brzina, neizvesnost, buntovnistvo... Vremenom princeze postaju poput njih, ili su oduvek imale ti neku crtu, koja u drustvu sa losim momkom dolazi do izrazaja.
Ne valja biti fin, budi baraba.  Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Budi zrela devojka i nemoj da kukash. Naici ce vec neki drugi u kog cesh se zaljubiti i imati vezu po ps-u.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Kako mozes da udjes u takvu vrstu veze i da se zaljubis?!?! Ne mislis,zeno... Ako hoces takve stvari,moras biti bezosecajnija,puno!!! Ne mozes da odlucis da podavis macice kad se rode,pa onda places za njima...

   Pffff... Reci mu: "E,ja bi kres kombinaciju,ali sa nekim drugim.",sa njim zavrsi i nadji nekog treceg,ali ovaj put nemoj da se zaljubis!!! Sa ovim i ovako nece biti nista...

   Zene i ljubav...   Smile   Smile
« Poslednja izmena: 25. Maj 2009, 08:25:43 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Shto se toliko chudish ? Pa to je neminovno, da se bar jedan vezhe.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung 
Citat
moze on da ima i deset zena, ali se uvek vrati meni sto je ustvari srz problema i ja sam totalno zbunjena  Smile

i uostalom upraznjavate li vi neke perverzije? to moze da bude vazno za stabilnost veze

Klico, sto se perverzija tice samo cu reci da ispod mire sto djavola vire  Smile Smile

   Kako mozes da udjes u takvu vrstu veze i da se zaljubis?!?! Ne mislis,zeno... Ako hoces takve stvari,moras biti bezosecajnija,puno!!! Ne mozes da odlucis da podavis macice kad se rode,pa onda places za njima...

   Pffff... Reci mu: "E,ja bi kres kombinaciju,ali sa nekim drugim.",sa njim zavrsi i nadji nekog treceg,ali ovaj put nemoj da se zaljubis!!! Sa ovim i ovako nece biti nista...

   Zene i ljubav...   Smile   Smile

ne znam sta da ti kazem, valjda sam mislila da posle prethodne duge veze nemam vise nicega u sebi, bila sam tako otupela emotivno... nemam pojma, ali cu poslusati savet, vidim i sama da nisam za ovakve kombinacije  Smile
Mada mislim da je ovo posledica uopste vaspitanja devojcica i odrastanje uz bajke koje govore da ce lepotica preobratiti zver u princa,dok je realnost sasvim drugacija. U realnosti kada poljubis zabu samo ti ostane ukus zabljih bataka u ustima Smile

Shto se toliko chudish ? Pa to je neminovno, da se bar jedan vezhe.

jbg nisam imala iskustva u takvim vezama, od drugarice sam cula neko nepisano pravilo da ako se jedan zaljubi drugi sve prekida, zaboravila sam da u ljubavi i ratu nema pravila!
IP sačuvana
social share
"Ko ume da se raduje, ima cemu da se raduje.  
Radost je privilegija onih koji skromno misle o sebi, a lepo o zivotu!"
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
pitanje nije bilo upuceno tebi al nema veze ...  Smile

a poshto sto djavola vire, snacicesh se ti u ovoj situaciji.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
To kod tebe je više posesivnost i povređena sujeta nego bilo šta drugo.
Igračka ti je odlutala i sad si besna.


Pomisli na mogućnost da si ti prva našla nekog drugog, to je isto lako moglo da se desi.


Nemaš razloga za brigu, sve što ti se dešavalo je bilo vrlo zanimljivo.
A sad imaš slobodu, šta ćeš više!
« Poslednja izmena: 25. Maj 2009, 10:16:16 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Uz Teodorin komentar bih jos dodala:

Nemoj zaboraviti da si zelela, odnosno "usla u slobodnu vezu", koja ti je "prijala, jer si imala dugu i mukotrpnu vezu". Varnice, ili ne... trenutno ste u fazi preljube, s obzirom da je "on pronasao devojku sa kojom misli ozbiljno"... sto znaci da ti je odmah u startu bilo vreme da se povuces iz te "slobodne veze"... sam "naziv" te "slobodne veze" se tumaci samo na jedan jedini nacin. Vreme ti je da odes i zaboravis.

Ko zna, mozda te iza coska ceka ljubav tvog zivota. Srecno  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
Shto se toliko chudish ? Pa to je neminovno, da se bar jedan vezhe.

   Ne znam,meni je to malko cudno...mislim,ok,razumem,ali svejedno... Tu je opet,ko i svuda,samo uticajna kompatibilnost 2 osobe... Ako su oboje slicni,naravno da ce ostati nevezani,u slucaju bezosecajnijih osoba,jer to je cilj situacije...pak,ako su oboje emotivni,mozda iskrsne neka lepa veza...ali ko je takav,i ne treba to da pokusava.



To kod tebe je više posesivnost i povređena sujeta nego bilo šta drugo.
Igračka ti je odlutala i sad si besna.


Pomisli na mogućnost da si ti prva našla nekog drugog, to je isto lako moglo da se desi.


Nemaš razloga za brigu, sve što ti se dešavalo je bilo vrlo zanimljivo.
A sad imaš slobodu, šta ćeš više!

   Podrzavam citat...




   Kako mozes da udjes u takvu vrstu veze i da se zaljubis?!?! Ne mislis,zeno... Ako hoces takve stvari,moras biti bezosecajnija,puno!!! Ne mozes da odlucis da podavis macice kad se rode,pa onda places za njima...

   Pffff... Reci mu: "E,ja bi kres kombinaciju,ali sa nekim drugim.",sa njim zavrsi i nadji nekog treceg,ali ovaj put nemoj da se zaljubis!!! Sa ovim i ovako nece biti nista...

   Zene i ljubav...   Smile   Smile

ne znam sta da ti kazem, valjda sam mislila da posle prethodne duge veze nemam vise nicega u sebi, bila sam tako otupela emotivno... nemam pojma, ali cu poslusati savet, vidim i sama da nisam za ovakve kombinacije  Smile
Mada mislim da je ovo posledica uopste vaspitanja devojcica i odrastanje uz bajke koje govore da ce lepotica preobratiti zver u princa,dok je realnost sasvim drugacija. U realnosti kada poljubis zabu samo ti ostane ukus zabljih bataka u ustima Smile



   Razumem te,i izvini ako sam bio malo surov,ali me je,najiskrenije,malo ovo pomerilo s mesta... Ne mozes da cinis ono sto ne mislis,dozvoli svojoj podsvesti da ti kaze sta je dobro,ne bori se sa sobom,naravno ako te stvari koje ces da ispoljis ne stete drugima...

   Poslusaj poruku pre moje, autor: Oblachak,najbolje ti je to da uradis,najmoralnije i najpostenije...i prema sebi,i prema ostalima koji su pod uticajem te vase kombinacije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:54:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.