Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:47:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BIOS Flash  (Pročitano 1658 puta)
22. Feb 2011, 09:26:06
Ucesnik diskusija

I’d like to help u out. Which way did u come in?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 8310
Hocu da flesujem BIOS. Moram li da uradim to u boootu ili mogu da ga pokrenem kao obicnu instalaciju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
Hocu da flesujem BIOS. Moram li da uradim to u boootu ili mogu da ga pokrenem kao obicnu instalaciju?

Jesi skinuo novi BIOS?
Uz njega treba da bude i uputstvo. U zadnje vreme se to radi kao naj normalnija instalacija, pokrenes i pustis ga da odradi...
Procitaj uputstvo pa ces znati tacno  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

I’d like to help u out. Which way did u come in?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 8310
Hocu da flesujem BIOS. Moram li da uradim to u boootu ili mogu da ga pokrenem kao obicnu instalaciju?

Jesi skinuo novi BIOS?
Uz njega treba da bude i uputstvo. U zadnje vreme se to radi kao naj normalnija instalacija, pokrenes i pustis ga da odradi...
Procitaj uputstvo pa ces znati tacno  Smile

Tako sam vec uradio.. Trajalo je po minuta, i onda se ugasio (racunar).. I ja ga upalih..  Smile.. To je to?  Smile
Verziju koji sam skinuo je poslednja ali ujedno ista kao i postojeca.. Da li sam ja ovim stvarno odradio fles?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
Tako sam vec uradio.. Trajalo je po minuta, i onda se ugasio (racunar).. I ja ga upalih..  Smile.. To je to?  Smile
Verziju koji sam skinuo je poslednja ali ujedno ista kao i postojeca.. Da li sam ja ovim stvarno odradio fles?  Smile

Ako si sve odradio sto treba, onda bi trebala da ti pise verzija BIOS-a kada udjes u njega.

Ako sam te razumeo, ti si imao tu verziju pre flesovanja?
Zasto si onda flesovao?  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

I’d like to help u out. Which way did u come in?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 8310
Zasto si onda flesovao?  Smile

To ja tebe pitam!  Smile
Mislim, ne znam.. pomislio sam, kad sam ga vec skinuo daj i da ga puknem, pa sta bude..! Smile

Ustvari, pravi problem imam u vezi graficke, ona radi odlicno sve do UTuba.. kad pustim neki video, pocne da se gusi.. zamrzne se slika, pa pocrni ekran, pa kao nastavi normalno da radi, pa opet u krug.. svaki put mi izbacu gresku kao drajveri su prestali da rade ali su se uspesno povratili.. Drajveri koji su instalirani su originalni, i radili su normalno 3 godine, i sad su poceli da me handre (samo na teritoriji UTuba)..  Smile
ps:
grafika nije razlog flesovanja, neg mi sad pade na pamet. fles je bio cisto eksperimentalne prirode..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
To ja tebe pitam!  Smile
Mislim, ne znam.. pomislio sam, kad sam ga vec skinuo daj i da ga puknem, pa sta bude..! Smile

Ustvari, pravi problem imam u vezi graficke, ona radi odlicno sve do UTuba.. kad pustim neki video, pocne da se gusi.. zamrzne se slika, pa pocrni ekran, pa kao nastavi normalno da radi, pa opet u krug.. svaki put mi izbacu gresku kao drajveri su prestali da rade ali su se uspesno povratili.. Drajveri koji su instalirani su originalni, i radili su normalno 3 godine, i sad su poceli da me handre (samo na teritoriji UTuba)..  Smile
ps:
grafika nije razlog flesovanja, neg mi sad pade na pamet. fles je bio cisto eksperimentalne prirode..

Sa obzirom da si vec imao tu verziju BIOS-a, verovatno ga i nisi flesovao, ali ajd...
Fles BIOS-a ne treba, ponavljam, NE TREBA!!! raditi radi reda i da bi se probalo, posto uvek postoji opcija da nesto krene po zlu, u tom slucaju maticna moze da krepa ili da se zaglupi, a onda ides u radnju po novu ili kod majstora na sisanje...

U tvom slucaju ukloni iz racunara drajvere za graficku, skini nove sa sajta proizvodjaca, i ukloni Flash plejer pa ga ponovo instaliraj.

Koristi program popout YourUninstallera ili skini tool za uklanjanje flesa...
« Poslednja izmena: 22. Feb 2011, 10:27:50 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

I’d like to help u out. Which way did u come in?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 8310
Sa obzirom da si vec imao tu verziju BIOS-a, verovatno ga i nisi flesovao, ali ajd...
Fles BIOS-a ne treba, ponavljam, NE TREBA!!! raditi radi reda i da bi se probalo, posto uvek postoji opcija da nesto krene po zlu, u tom slucaju maticna moze da krepa ili da se zaglupi, a onda ides u radnju po novu ili kod majstora na sisanje...
OK! Necu nauciti dok me neko ne osisa..!  Smile

U tvom slucaju ukloni iz racunara drajvere za graficku, skini nove sa sajta proizvodjaca, i ukloni Flash plejer pa ga ponovo instaliraj.

Koristi program popout YourUninstallera ili skini tool za uklanjanje flesa...
Ce da probam... pa ce vidimo..
Hvala na vremenu i strpljenju..
ps
imali smo mi 'posla' i ranije, kad sam se zvao drugacije.. ikt-ikn, ak se secas, mada tada sam bio na strani vas svveznalica... sad sam zatupeo..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:47:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.