Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:12:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bioloski sat!?  (Pročitano 12362 puta)
Svakodnevni prolaznik


...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
   37 Ha!:))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
7 godina zabavljanja?! To je veoma duga veza, preduga da bi ostala nekrunisana brakom. Ako se njemu ne zuri u 37.-oj, to vec ne bi bilo dobro, jer bi znacilo da ce od njega veoma tesko biti porodicni covek.
Ne bih da pametujem, ali ti se vec priblizavas gornjoj granici za radjanje, optimalno vreme za to je proslo. Moj ti je savet da sto pre i po svaku cenu rodis dete, sa njim ili sa drugim, ako on i dalje odbija...jer tih nekoliko godina u kojima ce to biti moguce prohujace za cas.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

   Pitanje koje se nadovezuje na ovu temu.
Da li treba birati ljubav ili ono sto se najcesce od tebe ocekuje?
Posto svi znate da zivimo u okruzenju gde postoji neko pravilo da treba da se udas , rodis decu...
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

   Pitanje koje se nadovezuje na ovu temu.
 Da li treba birati ljubav ili ono sto se najcesce od tebe ocekuje?
Posto svi znate da zivimo u okruzenju gde postoji neko pravilo da treba da se udas , rodis decu...
 
Ja bih ti odgovorila, ali sumnjam da te zanima mišljenje jednog idealiste.  Smile

Ja sam ti od onih što bi zbog svog čoveka prevalila sedam mora i sedam brda, po vetru, kiši, staklu, kamenju i svih ostalih zala. Tako da definitivno nisam relevantna.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
37 Ha!:))

Evo ti savet - okreni se i otidji iz njegovog zivota ,tesko je ali samo tako ce decko skontati sta zeli .
Sa nekim ljudima ne mozes drugacije ,nekome zaista treba da izgubi nesto vredno pa da skonta koliko je to nesto vredelo .I ja sam od takvih pa ti zato i kazem .


Citat
Moj ti je savet da sto pre i po svaku cenu rodis dete,

Ne palamudi ,valjda dete treba da se rodi uz obostranu zelju i pristanak obe strane .A i ima fore do 45 godine ,medicina je napredovala ako nisi upoznat  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

Evo ti savet - okreni se i otidji iz njegovog zivota ,tesko je ali samo tako ce decko skontati sta zeli .

Da pokusala sam ja to,ali je on uvek tu i ne dozvoljava da odem iz njegovog zivota...
A sa druge strane ja sam veliki idealista i ljubav mi je veoma vazna kao pokretac u zivotu i radu...Pa se pitam...nije li taj bioloski sat problem koji me sprecava da budem srecna i bez pritiska?!?
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 21:46:44 od ninalica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Sta mu dodje to palamudjenje, nisam najbolje upoznat sa tim? Smile

Do 45..nije iskljuceno, ali uz velike rizike i po dete i po majku, cesto mora putem vestacke oplodnje, hormonske terapije..
Ne razumem zasto bi neko izlagao i sebe i dete riziku?! I najoptimalnije je do 27.-e, po toj istoj medicini. Sve u zivotu ima svoje vreme. Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 21:39:17 od NennadS »
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Pitanje koje se nadovezuje na ovu temu.
Da li treba birati ljubav ili ono sto se najcesce od tebe ocekuje?
Posto svi znate da zivimo u okruzenju gde postoji neko pravilo da treba da se udas , rodis decu...

Moje mišljenje je da treba da  biraš ono što ti zaista želiš!!! Sedneš, postaviš sva ova pitanja sama sebi, najiskrenije odgovoriš i imaš rešenje. Ako želiš da budeš srećna i ti i svi ostali oko tebe .... moraš znati šta je ono što ti zaista želiš Smile
Neki ljudi jednostavno nisu spremni da žive u braku, nisu spremni da imaju dete, pa  ako se na to odluče samo zato što se to od njih očekuje ... teško da će bilo šta da ih učini zadovoljnim ...
Imala sam sličnu situaciju posle pet godina zabavljanja. Seli smo, dogovorili se .... živeli godinu dana zajedno, venčali se a tek posle tri godine odlučili da imamo dete. Naravno bez iskrene komunikacije među vama, ništa nećete postići. Najbitnija stvar u celoj priči je: da li zaista želiš da imaš dete ili ga želiš samo zato što sat otkucava...
Srećno!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
potpuno je normalno da u tim godinama zelis dijete i definitivno si u godinama kada bi majka prirodno trebala biti,a pri tom jesi u vezi sa covjekom toliko dugo sa kim to i zelis...

nedavno sam upoznala jedan interesantni bracni par .
oboje imaju po 45 godine i klinku od nepunih godinu dana.
Bojan je super lik...sjajan i odgovoran tata koji beskrajno uziva u ulozi oca...pri tom je covjek na svom mjestu...ima solidan posao i vrlo korektne stavove i zivotne principe...jednom rijecju- dopadljiv.
kroz razgovor je pomenuo da su on i njegova zena u vezi vec 25 godina.
to je mene podstaklo da pitam zasto su tako dugo cekali na dijete...da nije,mozda,bilo nekih zdravstvenih problema...sto je danas vrlo cest problem kod parova...

medjutim ne...
rekao je da je bio glup.
da je jednostavno mislio da ne zeli djecu.
sa zenom mu je bilo posve okej,a djecu je dozivljavao kao bespotrebno komplikovanje zivota uopste.
i onda mi je posve otvoreno rekao da nije sebi u tolikoj mjeri iskomplikovao zivot,vec je svoju voljenu doveo u polozaj da rizikuje zdravlje toliko kasnom trudnocom i da se sada bave malim djetetom kada,priznaje i sam,nisu u onoj snazi kao prije makar i deset godina...zadovoljstvo jeste tu,ali je i napor mnogo veci nego li sto je mladjim roditeljima.

pa dobro...rekoh...bitno je da si se odlucio,pa kad god... na svoju radost i na radost ljepse polovine Smile

"e...vidis...nisam se ja uopste bio odlucio...moguce je da nikad i ne bih...ona je odlucila umjesto mene, hvala Bogu.."

kao sto i pretpostavljate ona je zadrudnjela mimo njegove saglasnosti sa zeljom da sama podize djete,ako je vec njegova odbojnost prema ulozi roditelja bas tolika Smile...odlucila je da makar ima satifakciju da je dijete covjeka kojeg voli maltene citav zivot.

medjutim,desilo se ocekivano u njihovom slucaju.Bojan je tek tim radikalnim potezom od strane nje shvatio da dijete i te kako zeli i da to uopste nije strasno...vec cak,na njegovo iznenadjenje,prelijepo Smile...i da mu nije jasno cega se toliko bojao.

i ako sada priznaje da je bio glup( " ma daaaaj,zamisli da nisam znao sta zelim dok mi zena nije servirala stvar na tacni...mislim,kako to da nazovem,keve ti?"- na moje toplo sugerisanje da je bio samo nesiguran u ono sto hoce),jer klinka vjerovatno nece imati brata i sestru,a on je jedinac koji je citavog zivota zalio sto nema nikogaa...a glup je jos, jer ce u klimaksu prolaziti kroz njen pubertet i vec najavljuje da ce na vratima da nakaci obavjestenje " Ludnica. Radno vrijeme non- stop. Ako bas ne morate, toplo preporucujem da ne ulazite." Smile

znajuci ga...garantujem da ce to i pisati Smile

ali dobro...to je Bojan.
i to je njegov stav i glediste.

ne sugerisem nista...tipa fatanje frajera na bebu...ali,opet potpuno licno...ja se materinstva lisila nikada ne bih.
i ne znam na koji nacin da se natjera neko koga volite i zelite djete sa njim...da to sa vama i ostvari Smile

to stvarno ne znam.
mislim,ne znam sta je za svakog od nas ponaosob pametno i razlozno da uradi.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Ja sam ti od onih što bi zbog svog čoveka prevalila sedam mora i sedam brda, po vetru, kiši, staklu, kamenju i svih ostalih zala. Tako da definitivno nisam relevantna

Jel bi to uradila i da nisi sigurna da bi on za tebe isto ?

Neso - najoptimalnije vreme za bebu je kad to oboje zelite  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:12:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.