Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bilbord u Beogradu porucuje-Palite iz Zemlje  (Pročitano 30731 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Super. Sto se mene tice, neka svi gistro diplomirani menadzeri ,poslovodje, administrativni radnici i slicni mrsomudi (posto se na megatrendu nista drugo i ne studira) napuste zemlju, svi treba da damo kintu za avionske karte.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung SGH-E590
Ja da imam pare da studiram na megatrendu imao bih pare da studiram i u inostranstvu! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Čuo sam ovo jutros na radiju.  Smile


Neka sam ja jedina koja razmisla na ovaj nacin ali zaista ne vidim sta je u ovome licemerno. U Srbiji je za fakultetsko obrazovanje potrebno izdvojiti 5-10k evra, a posle se radi za platu od dvadesetak hiljada, a ko ima srece mozda dogura do one "prosecne plate" od 35000.Svako ko je imao sansu odavno je otisao iz zemlje, a velika vecina ljudi koji su ostali u Srbiji bi otisla samo da moze. Nazalost u ovoj zemlji ima jako malo perspektive i za mlade ljude sa srednjom skolom ili fakultetom i za ljude nekih srednjih godina koji imaju tu nesrecu da rade kod privatnika , a pritom se posao dobija ili preko partijske veze ili preko poznanstva.  Mozda je bolje neko vreme prati posudje u inostranstvu pa se snaci za bolje, nego bez veze i preporuke traziti posao u Srbiji godinama.

Mislim da je najbolji odgovor na ovaj tvoj post dao gospodin citiran u tekstu

Citat
Kao da nema nikakve perspektive u našoj zemlji i kao da ne treba ponuditi nešto bolje da ljudi ovde ostanu. Hajde da sve mlade i obrazovane oteramo napolje, pa da ostanu samo "srednjoškolci" i da svi lepo do dna propadnemo", ogorčen je bio jedan Beograđanin, po struci pravnik.

Zaista, hajde da svi odemo. Šta koji kurac uopšte tražimo ovde, evo uveli su nam liberalizaciju, ajmo preko. Evo ajd i ti, evo i ja ću čim završim fakultet i svi sa diplomom višeg stepena...  idemo. Idemo bre ljudi da namirimo svoje dupe aupičkumater... I neka ova zemlja ostane sa ljudima sa trećim i četvrtim stepenom i onim neukim i neobrazovanim... ionako od nje ništa neće biti. Neka nestane, ionako nam puca kurac za nju.

Sad kontam da treba da stavim ovaj smajli a?  Smile




IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Neumesni bilbord Megatrenda (MONDO)

Beogradske dnevne novine danas su objavile priču o neumesnom načinu reklamiranja "Megatrend" univerziteta u trenutku kada je objavljeno da je po "odlivu mozgova" Srbija druga u svetu. Naime, u Beogradu su se pojavili bilbordi na kojima je je slika Londona i slogan "Šta ćeš ovde? Završi Megatrend i pali!"


Neka sam ja jedina koja razmisla na ovaj nacin ali zaista ne vidim sta je u ovome licemerno. U Srbiji je za fakultetsko obrazovanje potrebno izdvojiti 5-10k evra, a posle se radi za platu od dvadesetak hiljada, a ko ima srece mozda dogura do one "prosecne plate" od 35000.Svako ko je imao sansu odavno je otisao iz zemlje, a velika vecina ljudi koji su ostali u Srbiji bi otisla samo da moze. Nazalost u ovoj zemlji ima jako malo perspektive i za mlade ljude sa srednjom skolom ili fakultetom i za ljude nekih srednjih godina koji imaju tu nesrecu da rade kod privatnika , a pritom se posao dobija ili preko partijske veze ili preko poznanstva.  Mozda je bolje neko vreme prati posudje u inostranstvu pa se snaci za bolje, nego bez veze i preporuke traziti posao u Srbiji godinama.


Донекле си у праву само не разумем чему бацање тих 5-10 хиљада евра за диплому мегатренда с којом напољу само судове и можеш да переш? Зар не можеш то исто да радиш без дипломе?  Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2011, 12:30:44 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Neumesni bilbord Megatrenda (MONDO)

Beogradske dnevne novine danas su objavile priču o neumesnom načinu reklamiranja "Megatrend" univerziteta u trenutku kada je objavljeno da je po "odlivu mozgova" Srbija druga u svetu. Naime, u Beogradu su se pojavili bilbordi na kojima je je slika Londona i slogan "Šta ćeš ovde? Završi Megatrend i pali!"


Neka sam ja jedina koja razmisla na ovaj nacin ali zaista ne vidim sta je u ovome licemerno. U Srbiji je za fakultetsko obrazovanje potrebno izdvojiti 5-10k evra, a posle se radi za platu od dvadesetak hiljada, a ko ima srece mozda dogura do one "prosecne plate" od 35000.Svako ko je imao sansu odavno je otisao iz zemlje, a velika vecina ljudi koji su ostali u Srbiji bi otisla samo da moze. Nazalost u ovoj zemlji ima jako malo perspektive i za mlade ljude sa srednjom skolom ili fakultetom i za ljude nekih srednjih godina koji imaju tu nesrecu da rade kod privatnika , a pritom se posao dobija ili preko partijske veze ili preko poznanstva.  Mozda je bolje neko vreme prati posudje u inostranstvu pa se snaci za bolje, nego bez veze i preporuke traziti posao u Srbiji godinama.


Донекле си у праву само не разумем чему бацање тих 5-10 хиљада евра за диплому мегатренда с којом напољу само судове и можеш да переш? Зар не можеш то исто да радиш без дипломе?  Smile

Odkud ti to znas ? Na osnovu cega ?

Ja poznajem verovao ili ne ljude sa doktorskom diplomom bivseg BK (ili kako se vec to sada zove...) koji su se jako lepo snasli u instranstvu.

Ako nesto vredi napolju iz Srbije to je ETF za ostalo ti je svejedno BU,UNS ili fakultet iz Bangladesa.
« Poslednja izmena: 24. Mar 2011, 12:37:10 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
moracu da otvorim privatni fax. najlaksa moguca kinta. Ikad! :wave
ima da pojednostavim proceduru, bice: 'ti meni 6k jura - ja tebi ovo parce papira..' i ne moram ni da te propitam... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Nije ovde jebeni Megatrend i njegova diploma bitna. Bitno je to što ovakva reklama na sav glas poručuje da u Srbiji nema budućnosti i hrabri sve da odu.

Umesto da se podstiče povratak naših školovanih ljudi iz dijaspore mi teramo i one koje imamo.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Nije ovde jebeni Megatrend i njegova diploma bitna. Bitno je to što ovakva reklama na sav glas poručuje da u Srbiji nema budućnosti i hrabri sve da odu.

Umesto da se podstiče povratak naših školovanih ljudi iz dijaspore mi teramo i one koje imamo.

Povratak tih ljudi mozes da "podstaknes" samo na jedan nacin : visokim platama, to je jedini nacin.
Apelovanje na patroitizam i slicno nema smisla.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
A ko će o premudri Stanislave da omogući ovoj državi visoke plate ako nam svi obrazovani ljudi odu u inostarnstvo?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung Galaxy IIs
A ko će o premudri Stanislave da omogući ovoj državi visoke plate ako nam svi obrazovani ljudi odu u inostarnstvo?

Pa niko, to ce morati oni koji su ostali, kako znaju i umeju. Kako ti mislis nekoga ko ima recimo platu 3500e - 4000e da nagovoris da se vrati i da radi za recimo 900-1200, osim ako nema nekretninu ovde recimo ?
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.