Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Big Little Lies (2017– ) serija  (Pročitano 8070 puta)
23. Feb 2017, 01:39:03
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Big Little Lies (2017– )  

>> IMDb <<



Opis Filma:

Priča o tri majke koje žive savršenim životom. Samo naizgled. Desiće se ubistvo i više ništa neće biti kao pre. Zasnovano na istoimenoj knjizi autorke Liane Moriarty.

Priča se vrti oko nekoliko majki čiji životi se menjaju u trenutku kada se u njihov grad doseljava mlada samohrana majka Jane (Shailene Woodley), naizgled nebitan događaj u osnovnoj školi, započeće niz zbivanja, koji će dovesti do pucanja njihove brižljivo građene spoljašnosti. Još u prvoj epizodi otkriće se da se dogodilo ubistvo, ali kako serija napreduje, nećete znati ni ko je ubijen, a još manje ko je ubica...




https://www.youtube.com/watch?v=4O8jP3YRF8k



Žanr:  Crime, Drama, Mystery

 Creator: Dana Gould

Glavne uloge:  Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Alexander Skarsgård

Izvor teksta

filmopis



IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
Kakva je serija, je l poceo neko da gleda, je l obecava? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Ja sam odgledao prve dve epizode i nemam nikakve zamerke.

  Ubistvo koje se spomnije ima u proseku pet minuta po epizodi. Za sada se ne zna ko je koga ubio, uglavnom se obrađuju događaji koji su prethodili ubistvu. A događaji su zabavni i zanimljivi. Samohrana majka se zahvaljujući sinu zamerila većini prvog školskog dana. Dotična je prosečna i obična žena koja štrči u društvu bogatih opasnica.

  Nisam obratio pažnju na ime čoveka koji je stao iza serije. U svojoj radnoj knjižici ima Ali MekBil koje se jedva sećam i Golijata koji je odličan. Za poslednju seriju postoji tema.

  Sačekaću da sve prevedu pa ću napisati šta imam.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Serija je prevedena i može se naći na netu.

  Autor serije D.Keli nije neki šalabajzer već stari i iskusan vuk. Naše druženje je počelo serijom Ali Mekbil i nastavilo se do danas. Prethodna serija Golijat i Big Little Lies ne donose u suštini ništa novo, ne vidim niakav progres u njegovom radu kao što ne vidim ni nazadovanje. Svoju kretativnu pauzu ovaj pravnik i scenarista kompenzuje odličnom glumačkom ekipom sa kojom u njegovom slučaju greške nema.

  Sve u svemu, zadovoljan sam serijom u kojoj opasnice poput mačaka povremeno izvuku kandže da bi ratovale. Bilo bi to još bolje da ne beše poslednje epizode koja je idrađena kao za nadnicu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
Upravo je zavrsih Smile Slicna kao Secrets and Lies, s tim sto se ovde ubica i ubijeni saznaju u poslednjih 10 minuta prve sezone Smile Jako dobra serija, gledljiva.. Ima li kakvih informacija da li ce biti druge sezone?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Big Little Lies Season 2 Is Even Closer than You Think

  Biće izgleda druge sezone.

  Pa nije baš da nisam znao ko je krivac. Dovoljnim je da napišem da se jedna od žena nije u toku serije nijednom srela sa ubijenim jer je dotični stalno bio na putu.

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Pogledah juce za dan, odlicna serija. Svidja mi se sto je vecina karaktera u "sivoj zoni"(cak su i Sarsgardovog batinasa prikazali kao briznog oca) i sto su podosta realno prikazali neke stvari. Za silovatelja pa i onoga ko je udario devojcicu su telegrafisali otkrice ali sta je tu je. Nije toliko misterija koliko je drama tako da ne ocekivati previse CSI momenata gde se nesto otkriva. Vise kao ozbiljnija verzija "Ocajnih Domacica" sa boljom glumackom postavom.

Inace za sezonu 2 spremaju Meril Strip. Sad se izgleda nameracila i na Emije a ne samo na Oskare.  Smile

http://www.harpersbazaar.com/culture/film-tv/a14427814/big-little-lies-season-2-news-date-cast-spoilers/

IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 66
Da, koliko sam pročitao ona će igrati kevu našeg negativca iz prve sezone... obećavajuće!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.