Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:46:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Big Bang  (Pročitano 8993 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Ja sam prosaokroz ove faze:
Moram da znam
Kako da saznam?
Ne mogu nigde da saznam?
Ima li potrebe da saznam?
Bas me briga! Smiley

Deluje mi slicno kao tvoje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Najlakse je zamisliti da je svemir oduvek postojao i onda sve stima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Eto opet me nesto tera da mozgam,ali necu stvarno.
Marniko-dobre su ti faze i ja sam prosao kroz nesto slicno.Jos uvek forsiram ,,bas me briga,, fazu. Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
mislim da je vecina prosla, ukljucujuci i mene, kroz slicne faze kao i
marniko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ja bass ne bih uporedjivala prosslo vreme sa danassnjim ssto se ticce nauke. Mislim da je nauka danas daleko razvijenija, omogucuje neka dublja istrazzivanja...U prosslosti su postojale samo pretpostavke...danas se mnogo toga mozze prvo pretpostaviti pa onda i dokazati(ili ne dokazati..).  Smile
Stiven Hoking  misli da to tako funkcionisse,ALI je I DOKAZAO da tako funkcionisse kao ssto misli da funkcionisse!(dobro,neke stvari joss uvek istrazzuje...).
Ne znam da li znass da mu je Papa rekao (Papa J. Pavle....)'' Istrazzio si dokle si istrazzio, dalje ne idi- dalje je Bog'' Smile Smile



Kratka povjest vremena je knjiga koja govori o tome kako Stiven Hoking misli da sve funckionise i kako misli da je sve bilo na osnovu onoga sto zna. Ne mora da znaci da je to zaista tako. Na osnovu prvobitnjih znanja zemlja je bila ploca, pa je onda bila centar svemira, pa je onda postala lopta, pa se ispostavilo da nije ni lopta vec da je izduzena na polovima... sve u svoje vreme...
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ne znam da li i koji nauccnici protivnici ideje o Bogu,zaista...ali me zainteresovalo to ssto je njemu Papa rekao(gore sam napisala) ,proccitala knjige i malo visse se zainteresovala za nauke-fizika,hemija... Smile Smile

Uvek cu prokomentarisati svacciju konfuznu misao,ne samo tvoju, ssaljivo-naravno. Smile Smile



Pa naravno, fizika i svaka druga nauka idu korak po korak. Ovo sto on iznosi je trenutno aktuelno, dok dodje u udzbenike proci ce jos bar 10 godina. (iako knjiga nije bas nova)

Moguce je da covek nije u pravu ali je bar kvalitetno napisao knjige, za one koji vole da citaju a nisu mrzitelji fizike.

@ Makishon - pa posto je ovo podforum o religiji, rekoh da ubacim i to. Fizicari su cesto protivnici ideje o Bogu, a interesantno da ovakve vazne face nisu. To mi je bila poenta a jesam napisao konfuzno.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Woytila bi mu to rekao i da je duplo manje istrazio jer njemu nije u interesu da nauka razbije sve iluzije koje crkva propoveda (ja sam ateista, to je moje vidjenje).
Samo jedna opaska pre nego sto nastavim...
Molim te.. nemoj kad citiras da pises odgovor iznad citata, vec ispod, daleko je logicnije za pregledanje i nemoj koristiti tanjugovska ju slova.. bolje ne pisati jasno š ć nego pisati ss cc, slobodno pisi obicno bez kvacica i dupliranja
Ne moze se porediti stadijum razvoja na kome je nauka sada i na kome je bila, takve velike promene vise nisu moguce, ali jos uvek je jako mnogo stvari koje ne znamo kako funkcionisu i koje ako bi funkcionisale drugacije nego sto se ocekuje bi mogle znacajno promeniti svet.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Samo jedna opaska pre nego sto nastavim...
Molim te.. nemoj kad citiras da pises odgovor iznad citata, vec ispod, daleko je logicnije za pregledanje

 ovako je preglednije? Smile Ja mislim da je logiccnije da ljudi znaju koga citiram,ovako je to tezze razumeti. Smile


 i nemoj koristiti tanjugovska ju slova.. bolje ne pisati jasno š ć nego pisati ss cc, slobodno pisi obicno bez kvacica i dupliranja

Ako to tebi smeta necu menjati,ali ako postoji drugi problem ssto tako pissem ,molim te pojasni mi Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2005, 19:30:54 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Kad nekog citiras normalno je da tvoj komentar bude ispod citata. I to citata u okviru quote tagova, posto je ovako necitko.
2. Od svih nacina pisanja yu karaktera, tanjug style je najtezi za procitati. Oni ga koriste samo zato sto je to najlakse nakon prijema prilagoditi kodnim rasporedima, ali u javnoj upotrebi se nigde ne koristi upravo iz razloga sto niko nece bespotrebno da napreze mozak.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ok. Inače tako pišem iz navike,uključen mi je uvek Engl.font jer njega više koristim. Potrudiću se da ispravim pisanje,nema problema Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:46:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.