Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Biciklisti" zatvaraju Brankov most u 17:30  (Pročitano 3210 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.108
Pa od cega je za 1900 evra  Smile

Drugar odnosno cimer mi je bio i jos uvek jeste pasionirani biciklista. Covek je godinama pricao o biciklama i vodio me po radnjama da mi pokazuje sta je dobro itd. Znam da je tada cena bila oko 1000 evra za nesto sto je po njemu bilo najbolje moguce.  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat
polovan ali vrlo kratko koriscen

Vozila ga baba do pijace i nazad.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
LG Nexus 5
Klasicna politicka organizacija i nista vise. Tip iz te degenericne organizacije slika Savu, postavljeni dzakovi kao nasa nesretna "zastita" od poplave i komentar ispod slike "eto gde je nasa staza".

Ne generalizujem, na Adi tokom leta kao da vise pesaka ima na biciklistickoj stazi, nego na pesackoj, a ima biciklista koji voze putem, pa kad dodju do semafora, samo predju na trotoar, pa preko pesackog i nastave dalje po ulici.

E sad, sto se tice opreme, u oglasima se moze naci MTB i za 50 evra i to je mozda ok za mene, za "pasioniranog" biciklistu je to najobicnije djubre. Ozbiljniji MTB kosta oko 1500 evra. Onaj kome je biciklizam hobi i ko iza sebe ima zavidnu kilometrazu, sigurno nece voziti neki vikend bicikl od 100-200 evra. U super veru ima bicikala od 15 000 da biras.

Imam kolegu koji redovno vozi duge relacije po Srbiji i u regionu, ofroud, planine i slicno i kada on pocne da prica koliko je para za neke posebne felne dao, jos malo pa ko velkiki servis za moj auto.

Kao primer:
http://www.stevensbikes.de/2016/index.php?cat_id=513&cou=DE&lang=en_US

Novi BigFoot ili Merida se ne mogu naci ispod 1000 evra. Pa 29 incha gume, diskovi, kocnice, menjaci, bukvalno se moze kupiti solidan auto za te pare. A sto je najjaca fora, ovo gore sto sam nabrojao su, nazovimo ih semi-pro MTB-ovi. Profi, takmicarska oprema ide i preko 10k evra.

Al sto jes, jes, sa jedne strane imas bicikliste, sa druge strane imas fejsbuk bicikliste. Slicno kao pederi, imas gejeve - modne kreatore, a imas i beogradske pride-pedere, njih 50 koji okupe jos 1000 nepedera pa naprave zurku u centru grada, blokirano sve ko kad je dolazio Putin ili Bajden.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
jednom sam seo na bajs od 1000eur i samo se nasmejao i vratio mom vernom polaru.
mizerna razlika za moje potrebe.
velika razlika je izmedju bajseva sa celicnim i alu ramom jer se ovaj drugi mnogo lakse vozi. ostalo... Smile
pominjani bajs od 300eur ce zavrsi posao 95% populacije na jedan. ovi ostali samo misle da im treba bolji bajs a 1% stvarno treba bolji ...

@stojkudine
sve tacno.
pogotovo za budale na nasipu... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 49.0.2623.105
mob
Nokia krntija
I ja sam seo jednom na taj bajs od soma evra, pitam ortaka da mi objasni razliku od 500 evra izmedju njega i bajsa koji je imao ranije, kaze mi "jebiga brate, kvalitet". A to od 10k, to je vec ozbiljna bolest... Razumem strast i sve, ali brate minli 10k... Pa od cega je taj majku mu jebem, od rogova nosoroga? Za 10k mozes da nadjes e klasu da se useres.

Sto se staze na Adi tice... mislim, jeste to zloupotreba staze, ali ako ti ocekujes da vikendom po lepom vremenu, kad se na Adu sjati pola grada, pesaka na stazi ne bude... Trcim na Adi redovno, bar 3 puta nedeljno. Kad je zima u bilo koje doba dana, ali kad je lepo vreme, iskljucivo rano ujutru ili kasno uvece. Preko dana je haos... ako trcis na setalistu, istripujes se da si Alberto Tomba.

Uglavnom, treba napraviti jos staza, tu ih podrzavam.


Sto se ostalog tice, smatram da Hrvatsku treba razoriti.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.