Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Biciklisti" zatvaraju Brankov most u 17:30  (Pročitano 3209 puta)
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.75
Citat
Bicikl mozes da vozis samo kad nista ne pada i nije previse hladno... a oprema .. malo bolja.. kosta ko automobil...

Солидан бицикл и опрему (ако под опремом подразумеваш кацигу, рукавице, штитнике и осталу дебилизацију Smile ) можеш пазарити за 300 евра. Који то ауто можеш пазарити а да није Југо у фази распада и 20 година стар за те новце? Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.3
Browser
Safari 601.4.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Solidna oprema vredi vise... Wink

Imam dvoje koji pedaliraju i koji nece biti uz folirante iz "Kriticne mase"

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Ја сам купио бицикл за 90 евра. Четири године сам ишао на факс бициклом, и то поред реке, по земљаној стази, 30 евра годишње за одржавање и све ради као сат. Брже стигнем бициклом, него колима кад је гужва. Могу рећи да ми је бајс спасио студирање.  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.87
mob
Nokia 6630, valjda

Добро ... цигаре су на првом месту, пушачи ће радије јести говна, него да оставе то срање.

Jok, nego cu da kupim elektronsku pa da puckam po ceo dan... prdon da vejpujem...

Biciklizam je skup hobi...
« Poslednja izmena: 26. Mar 2016, 19:14:58 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
mob
HTC One
Nemoj slucajno, radije posteno zaradi neku rakcinu.  Smile

Sto se tice biciklista, ko nije bio u Holandiji ne zna sta su muke.  Smile Tamo da im kazes da treba da voze ulicom mislili bi da si lud. Imaju staze svuda, nema sta nije povezano biciklistickom stazom.

I sto rece Gambino, vise sam se plasio biciklista (i svoje reakcije na njih posto mi je nebrojeno puta doslo da ih svucem sa istog) nego automobilista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
SonyEricsson k750i
ja po sezoni predjem 800- 1000 km bajsom...  pesaci umeju da budu veliki smradovi, a ima i biciklista istih osobina...

na brankovom mostu nikada nisam imao problem, kada naidjem na nekoga svirnem lagano, propuste me , ja kazem hvala i to je to  Smile

na adi ima gomila pesadinaca na stazi za bajsove jer pretpostavljam da jure hlad... mada sam dosta puta vidjao i mlade mame sa kolicima  Smile

na nasipu na nbg nema pesaka ali ovi sto imaju vikendice tamo voze svi ko sumaheri... pravo cude da me tamo nisu ni jednom pokupili

na ulici nikada nisam imao problema...

i nerazumem ove sto im smetaju bajsevi, i ljudi koji ih voze... mada nije to jedino sto im smeta , izgleda da je spisak poduzi  Smile

I jel su na kraju biciklisti zatvorili most?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Ne smetaju ljudima biciklisti što voze bicikle nego što pokušavaju da prilagode ceo grad sebi. Ja sezonski vozim bajs i volim to ali nisam član nikakvog udruženja niti imam nameru i želju da, pored svih problema koji muče ovaj grad, sad još kukumavčim što već tesne i pune ulice nemaju i jednu posebnu traku za mene ili što ne mogu od VMA da stignem bajsem direktno do Gardoša. Pa ne može jbg, to ti je život u gradu.


A što se tiče ponašanja učesnika u saobraćaju, svaka kategorija (i pešaci i vozači i biciklisti) ima one pripadnike koji su razumni i solidarni u saobraćaju i one koje treba nalupati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
SonyEricsson k750i
ma nisam ni ja clan tih .... bajs moze svuda, za mene prepreka nema i uopste mi ne treba staza gde je vec nema...

uglavnom po ulici i vozim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.108
Lepo je kada veliki grad poput Beograda ima svuda biciklisticke staze i mislim da bi morale malo vise da se postuju iste Smile

A kakva to oprema za biciklu kosta kao automobil? Za 1000 evra kupis biciklu sa opremom da sama ide Smile  Za te pare mozes da kupis golfa dvojku ako ima srece.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 49.0.2623.91
Ja sam pikirala jedan na willhabenu od 1900€ .. polovan ali vrlo kratko koriscen  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.