Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 13:58:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bez muke nema bicepsa  (Pročitano 1077 puta)
20. Mar 2005, 13:53:49
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bez muke nema bicepsa

Za samo nedelju dana dizanja tegova izgledaću kao Arnold Švarceneger! Netačno. Ne zavaravajte se, nema brzog i lakog puta do nabildovanih mišića. Moraćete malo više da se potrudite. Važnu ulogu, naravno, igraju i genetika, hormoni i pravilna ishrana. Ipak, već posle samo nekoliko dana osetićete da su vaši mišići snažniji. Ako dižete tegove tri puta nedeljno, prave rezultate svog truda možete očekivati za oko deset nedelja ili nešto brže, ako istovremeno iz svog jelovnika izbacite sve što sadrži masti.

Jasno je da dizanje tegova podiže kilažu, ali to je samo delimično tačno. Kako nabacujete mišiće, dobijate i na težini, ali ovi kilogrami raspoređuju se pravilno, tako da ćete sigurno mnogo bolje izgledati. Pored toga, razvijeni mišići ubrzavaju metabolizam - da bi sačuvao novostečenu mišićnu masu, vaš organizam sagoreva ogromnu količinu kalorija. Zapamtite jedno: nijedan plan skidanja viška kilograma ne može uspeti bez pravilnog načina ishrane i redovnog vežbanja. Uvek se trudite da prilikom podizanja tegova izaberete onu težinu od koje se vaši mišići zamore već posle petnaestog podizanja. Ukoliko zaista želite da postignete dobre rezultate (izdržljivost, snagu i čvrstinu), u toku jednog treninga često menjajte težinu tegova, ali nikada nemojte da preterujete u tome.

Svaka dobro osmišljena vežba dizanja tegova uspostavlja pravilnu ravnotežu između ključnih mišićnih grupa i jača sve slabe tačke na vašem telu. Ne zaboravite još nešto: kad jednom prestanete da vežbate, vaši mišići neće se opustiti i pretvoriti u salo. To je, na kraju krajeva, fiziološki nemoguće! Mišići i salo pripadaju dvema različitim vrstama tkiva. Istina, kad prestanete da trenirate, vaši mišići izgubiće na tonusu, ali najgore što može da vam se desi je da usled promenjenog načina ishrane nabacite još koji kilogram viška.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Okej sve ja to radim i sve je to fino ako imas visak kilograma, a ako imas manjak sta onda?
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Probas jesti na primer? Smiley
Postoje stvari koje se preporucuju u teretanama za masu, kreatin ne mora biti losa stvar ako se pravilno uzima.. doduse ja ne bih.. al sta znam.. meni i ne treba Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Ako mi verujes jedem ko nenormalan... Smiley  Bez zezanja al' valjda metabolizam takav... Mada u zadnje vreme dobio 5 kg  Smile napredujem, napredujem...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Moj problem je vise visina, jbga 196 cm je mnogo za nekih 90 kg...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 13:58:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.