Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Betmen počinje  (Pročitano 33167 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
   Smile Smiri se Shone, smiri se, šta god da kažeš ispašćeš nacionalista  Smile

Ipak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ja cu samo reci
pozz za shoneta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Betmen više ne voli plavuše


Morate priznati da je život zaštitnika Gotama i borca protiv nepravde prilično usamljen posao, ali svakako ima i svojih prednosti. Gumeno odelo, maska, gomila spravica i "bruka" četvorotočkaš koji predstavlja fuziju između lamborginija i hamera. Šta vam više treba da impresionirate devojku? U svakom filmu o Betmenu maskirani krstaš "šetao je" neku dobru ribu. Kejti Holms, trenutno u centru pažnje, najnovija je glumica koja će pokušati da otpaše Betmenov pojas. Međutim, lista recki na zidu je poduža. Evo i brzog pogleda na devojke koje su prošle kroz život ovog borca protiv kriminala.

Uma Turman
Turmanova je unela malo vatre u nesrećni četvrti film - "Betmen i Robin". U filmu koji je uspeo da zakopa franšizu na duži niz godina ulogu glavnog negativca poneo je sadašnji guverner Kalifornije - Arnold Švarceneger, kao mister Friz. Umina zlobna i botanikom opsednuta Pojzon Ajvi debitovala je u Betmen stripovima 1966. godine a kreirana je po liku pinap devojke Beti Pejdž. Dugonoga glumica otela je ulogu Šeron Stoun, koja se kasnije pojavila u još većem promašaju – filmu "Žena mačka".

Nikol Kidman
Kidmanova je bila relativno nepoznata u doba filma "Betmen zauvek". Plava Australijanka dobila je ulogu dr Čejs Meridijan, seksi psihologa koja je rešila da postavi Betmena na svoj kauč i postavi mu par pitanja. Kidmanova je bila rezervni izbor, sve dok producenti nisu shvatili da je Rene Ruso suviše matora da igra pored Vala Kilmera. Iste godine Kidmanova se pojavila u filmu "Spremna na sve", čime je dokazala da je zvezda sa kojom se ne treba šaliti.

Da film "Betmen počinje" nastavlja "Betmen" franšizu, iako nema nikakve veze sa prethodnim filmovima, može se videti i po izboru nove Bet-devojke. Posle niza plavuša, na mesto prve dame Gotama došla je jedna brineta. Da li je to nagoveštaj nove ere (možda će i Barbika postati crnka?), ili su autori filma pomislili da crnom vitezu odgovara ista takva pratilja? Prisetimo se nekih prethodnih devojaka Brusa Vejna.

Mišel Fajfer
Kao i mnoge pre i posle nje, Mišel Fajfer bila je drugi izbor za ulogu Žene mačke u "Povratku Betmena" – upala je na mesto Anet Bening, koja je u to doba zatrudnela. Konkurencija za Betmenovu u kožu odevenu zavodnicu sa pasijom prema biču bila je opasna. Šon Jang (Sean Young), koju znamo iz filma "Blade Runner", toliko je želela ulogu da se u "Vornerovom" studiju pojavila u kostimu Žene mačke. Priča se da se režiser Tim Berton krio iza stola kako bi je izbegao.

Kim Bejsinger
Biti jedna od Betmenovih ljubavnica može biti pogubno po vaše zdravlje. Nesrećna Šon Jang (ponovo), postavljena u ulogu novinarke Viki Vejl, nesrećnim slučajem slomila je ključnu kost dok je snimala scenu jahanja. Na njeno mesto upada zvezda "Devet i po nedelja", Kim Bejsinger, koja je morala da nosi cipele sa ravnom petom kako bi bila niža od svog kolege Majkla Kitona. Plavuša je na kraju završila u romansi sa Prinsom i duetu u numeri "Scandalous" za saundtrek originalnog "Betmena".

Kejti Holms
Holmsova je ujedno i prva brineta u ulozi Betmenovog srca lomilice. Treba napomenuti da je ulogu odnela za prsa ispred plavuše Sare Mišel Gelar. Tom Kruz nikad nije dobio ulogu mračnog viteza, ali očigledno baca oko na ženske Brusa Vejna. Njegova bivša žena, Nikol Kidman, igrala je u filmu "Betmen zauvek". Sadašnja Kruzova devojka, Kejti Holms, igra Rejčel Dos, Betmenovu najnoviju simpatiju. Ona kaže da je vožnja u novom betmobilu kod nje postakla sklonost ka našminkanim automobilima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
"Betmen više ne voli plavuše"

smrc, smrc..
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac

Dogodilo se više puta da se Kristijan Bejl, novi protagonista Betmena, okliznuo u kostimu superheroja. "Teško je to objasniti, ali čim obučete takav kostim, više nemate izbora. Dobijete utisak da možete sve da uradite. Međutim, nije baš tako." Tridesetjednogodišnji glumac svestan je Betmenove ikonografije, ali i umetničke strane takvog lika. "Bio sam isuviše uzbuđen zbog činjenice da sam dobio ulogu Betmena pa sam se unervozio. Želeo sam da pružim maksimum."

Bio je uzbuđen i zbog toga što film režira njegov prijatelj Kristofer Nolan, koji je odlučio da Betmena vrati korenima. Nolanov film "Betmen počinje" istražiće poreklo legende i ni po čemu se neće povezivati sa prethodna četiri filma. "Drugim rečima", kaže Bejl, "Nolan je pružio jedinstvenu viziju života maskiranog krstaša i zbog toga sam želeo da budem deo nje."

"Veoma su mi se dopali filmovi 'Memento' i 'Insomnija'", kaže Bejl. "Kada sam čuo da će Kris režirati 'Betmen počinje', znao sam da sam pravi izbor za tu ulogu. Zato sam morao da uradim to na pravi način."

Dok je Nolan testirao druge glumce za film, Bejl je bio u samom vrhu liste, ali je u to vreme završavao snimanje filma "Mašinista", za koji je morao da oslabi 30 kilograma. "Očigledno, Kris je želeo da vratim težinu što je brže moguće", kaže Bejl. "Rok za gojenje bio je šest nedelja. Pre probnog snimanja jeo sam kao nenormalan. To nije baš najzdraviji način da se ugojite, ali morao sam da povratim kilažu."

Sutra čitajte više o filmu "Betmen počinje", kao i o protagonisti filma - Kristijanu Bejlu, i njegovim pripremama za snimanje ovog filma. "Betmen počinje" trenutno se prikazuje u domaćim bioskopima, a u njemu, pored Bejla, uloge tumače: Majkl Kejn, Lijam Nison, Gari Oldman, Morgan Friman, Kejti Holms i Silijan Marfi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. videla sam kako je izgledao sa 30kg minus... horor...  Smile

svaka mu cast na odlucnosti... em je nabacio i 10kg preko svoje normalne, em je nabacio misice... raj za zenske oci Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
On je uvek bio mišićav. Pogledaj "American Psycho" - film koji ga je proslavio  Smile  Odličan je u toj ulozi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ma meni se on odmah svideo...
ali covek zenjen...
eh...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.