Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Best buy  (Pročitano 14529 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
E sada kazite mi kako da znam da nokia 6600 nije koristena, znaci ono koristi je neko pa ubaci nov softver i zameni masku i prodaju kao novo. Ranije je nesto SF pisao da se pogleda izmedju plastike gde se spaja fon da ako vidis da tu ima kao da je neko pokusao da otvori znaci da je menjana maska... cini mi se da je tako nesto pisao nisam siguran.
Znaci ako znate kao neki tips, da koliko toliko mi pomogne da mi prodavac ne uvali koristenu 6600? Mogu i kodovi za skriveni menu, i kao SF sto je piso u vezi maske. Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Sve se lijepo vidi kada "iscitas" fles  Smile.Sto se tice N6600 i kakvu konekciju zelis.Ja imam i IR i Bluetooth i CardReader.Sve je stvar potreba.Kada mi treba nesto brzo ( u hodu) i malo (do 200-300KB) koristim IR (na laptopu),Za aplikacije,muziku i slicno do 3-4MB koristim Bluetooth (sve su to slicni adapteri ja imam MSI i Delock oba clas 1 sto je najbitnije)  a za prebacivanje giganata (NGage igre i brdo MP3 muzike) znaci kada hocu da prebacim nesto od 5-6MB pa sve do 50-60MB za "sekundu" neprikosnoven je CardReader (ja imam obicni Sweex 8in1 i radi "ko bombona").
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 246
jel moze neko miosljenje o simensu s65 i dalji ima neki fon sa boljom kamerom sa te pare
IP sačuvana
social share
ocu zivot bolji
da ga skrojim u nekoj svetlijoj boli
da mi se ostvare svi snovi
da zivim u slozi a ne u nervozi
da svakog dana imam sve vise da kintu brojim vise
da mi ceo stan na devojku mirise
kada mi se otvore pluca
ja lakse cu da disem
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
1. "Sve se lijepo vidi kada "iscitas" fles"
Mozes malo da mi objasnis kako se to radi? Da bih znao sta tacno da uradim i kako.

2. Ajde napisite koji programe jednostavno moras da imas na N6600 i koja verzija? (Misli se na primer mediasafe, antivirus, mp3player...)
I koji je code za skriveni menu kod N6600? Mislim na *#92702689#, samo kod N6600 nije taj code... ako neko zna pravi code?
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Ovo je trenutno sto ja imam u telefonu, a da to obavezno mora da se ima.
1. Camcoder Pro v1.03 - Sluzi za snimanje beskonacnog (kolko imas slobodno, tolko mozes da snimas) video zapisa sa zvukom
2. mp3 player v3.33 - za pustanje mp3 muzike
3. Ultramp3 v1.42 - za pustanje mp3 muzike
4. SmartMovie v2.75 - za pustanje video zapisa (.AVI fajl)
5. Profi Mail v2.25 - Za slanje i primanje mailova, a posebno sto se uz njega dobija ubedljivo najbolji explorer (Profi Explorer)

Znaci ovo gore mora obavezno da se ima, a ovi dole i ne moraju ali meni to sve ostalo treba i mnogo mi koristi.

1. Photo Acute v2.02 - za slikanje (povecava sliku u 1280 x 960)
2. Lenses - za slikanje (razne zajebancije za pravljenje montaza)
3. NoviiRemoteControl - Daljinac na TV,DVD,VHS....
4. PhotoRite v 5.1 - za slikanje (razne zajebancije za pravljenje montaza, nije isto kao lenses)
5. Camera FX v2.03 - za slikanje (razne zajebancije za pravljenje montaza, nije isto kao lenses i Photo Rite)
6. ControlFreak v2.22 - sa ovim kontrolises ceo kompjuter preko bluetooth-a
7. ImageSpy v2.04 - ovo ti je kad stavis negde telefon (uperena kamera na nekom mestu) i kad neko prodje neko ispred kamere telefon pocne da zvoni.
8. Anti-Mosquito v2.01 - Za teranje komaraca (ovo je dobro kad odes na pecanje i samo ukljucis taj program i nema komaraca)
9. Fexplorer v1.13 - File Explorer
10. MobiLuck v3.04 - Ovaj program trazi da li ima nekog u blizini sa ukljucenim bluetooth-om
11. Sensor - Neki program ko chat ali mora da se imaju dva Smart telefona
12. Power Torch - Ako nemas baterijsku lampu, ovo moze da posluzi
13. Remote S 60 Pro - sa kompjutera preko bluetooth-a kontrolises ceo mob
14. RingTone studio - Meni sluzi da pojacam .mid melodije da se jace cuju i da isecem deo kad treba da pocne melodija.
15. Sonder - Sluzi za zaje*avanje, snimis glas i onda mu pravis neke montaze
16. keyboard monitor - ovo ti je ako ti se kojim slucajem kao meni izje*e tastatura, pojavi tastatura na ekranu ista kao za komp.
17. Oxygen Phone Manager v2.0.4 - da prebacis poruke i imenik u kompjuter naravno preko bluetooth-a
18. FSCaller v3.04 - Kad te neko zove ili nekog ti zoves, stvori se slika preko celog ekrana
19. SimWatch - ako neko zameni sim karticu onda telefon valjda upozorava na svakih 10 minuta da je telefon ukraden i valjda salje mail-ove putem SMS-a nem pojma. Glavno da se popuni sve sto se trazi u programu i telefon ti je 20% zasticen.
20. SFTP - konacno najnovija tehnologija koja moze da prebacuje fajlove preko kamere, ne treba ni BT. ni IC. ni Card Reader samo internet i kamera na telefonu ali jedino ne valja sto mnogo sporo ide prebacivanje.

Verzije nisu bitne, najvaznije je da radi ali ja se trudim da mi verzije programa budu najnovije.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Citat
20. SFTP - konacno najnovija tehnologija koja moze da prebacuje fajlove preko kamere, ne treba ni BT. ni IC. ni Card Reader samo internet i kamera na telefonu ali jedino ne valja sto mnogo sporo ide prebacivanje.

Ako bi mogao ovo malo bolje da objasnis.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Nije nista komplikovano veruj mi Smile
Samo Dobro gledaj sta da uradis i ima da radi

[link]
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 246
a nesto o simensu s65 molim vas
IP sačuvana
social share
ocu zivot bolji
da ga skrojim u nekoj svetlijoj boli
da mi se ostvare svi snovi
da zivim u slozi a ne u nervozi
da svakog dana imam sve vise da kintu brojim vise
da mi ceo stan na devojku mirise
kada mi se otvore pluca
ja lakse cu da disem
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
@Saleboy

Malo ti je skupo da kupujes flash box (200 eura) da bi provjerio da li ti je telefon nov  .Odnesi telefon kod nekog svog prijetelja koji se bavi "dekodiranjem" telefona pa neka ti "iscita" sta te zanima.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Trance4Ever

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1040
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Nokia N95 8GB
I ja imam Card Reader(Neki Znj),IC i dva bluetootha(MSI i Gigabyte) i sve radi bez problema!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.