Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:49:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beovizija 2009  (Pročitano 2836 puta)
11. Feb 2009, 18:56:16
Jet set burekdzija


Ne znam zasto, ali znam dobro...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N79
Promene uoči „Beovizije 2009”
Ana peva umesto Nataše
Autor: M. R. - M. Č. | 11.02.2009. - 05:00
Ana peva umesto Nataše

Pevačica Nataša Bekvalac odustala je od učešća na predstojećoj „Beoviziji” koja će se održati 7. i 8. marta u „Sava centru”. Pesmu Marine Tucaković i Romaria „Bili smo najlepši”, sa kojom je Nataša trebalo da se predstavi na „Beoviziji”, pevaće seksepilna Ana Nikolić.

- Nataša je zbog brojnih privatnih obaveza odlučila da odustane od učešća na „Beoviziji”. Ona nema vremena da se u potpunosti posveti učešću na festivalu. Ima mnogo zakazanih nastupa i privatnih obaveza, tako da je Nata odlučila da pesmu „Bili smo najlepši” prepusti nekom drugom izvođaču - kaže Miljana Zorić, predstavnik za medije Nataše Bekvalac.
Sandra Suša, urednica zabavnog programa RTS-a zadužena za „Beoviziju”, objašnjava da je ovakva promena potpuno dozvoljena na festivalu, jer se radi o takmičenju za najbolju pesmu, a ne izvođača.
- Pravila festivala apsolutno dozvoljavaju takvu izmenu. Selekciona komisija nije razmatrala prijavu Nataše Bekvalac, već prijavu kompozicije „Bili smo najlepši”. „Beovizija” je festival kompozicija i pomenuta kompozicija je prošla selekciju, te će kao takva biti izvedena na festivalu. U slučaju da je izvođač odabrane kompozicije iz bilo kog razloga sprečen da se pojavi na festivalu, autor prema pravilima festivala može da predloži drugog izvođača - priča za „Blic” Sandra Suša.
Ove godine stručna komisija je izabrala i četiri rezervne numere, a Suša objašnjava da rezerve, u ovom slučaju, ne mogu biti zamene.
- Rezerve se određuju za slučaj da autor kompozicije iz bilo kojih razloga odustane od toga da se njegova kompozicija izvede na festivalu, ili ukoliko RTS utvrdi da postoje nepravilnosti koje bi određenu kompoziciju diskvalifikovale - zaključuje Suša.

Kandidati koji će pevati u polufinalu

1. Aleksandra Janković - „Nauči me”
2. Andrej Ilić - „Nemam te”
3. Vanja Mijatović - „Led i žar”
4. Danijel i Milica - „H8ER”
5. Dušan Zrnić - „Tvoje drugo ime je greh”
6. „Etar” - „Sanjaj me”
7. „Zbogom Brus Li” - „Ha ha ha”
8. „Zemlja gruva” - „Svejedno je”
9. Ivana Selakov - „Moje odbrane”
10. Lejla Hot - „Čekajući princa”
11. Marko Kon - „Cipela”
12. Minja Samardžić - „Petak uveče”
13. Ana Nikolić - „Bili smo najlepši”
14. Oscar & “Beauty Queens” feat. Đorđe Marjanović - „Superstar”
15. OT bend - „Blagoslov za kraj”
16. „Pozitivan haos” - „Gloria”
17. „SevdahBABY” i Miki Element - „Previše reči”
18. Sonja Bakić - „Ništa novo”
19. Tijana Bogićević - „Pazi šta radiš”
20. „Trio pasaž” i Kaća Sotirović - „Zauvek”

Izvor Blic
IP sačuvana
social share
Da nema dovoljno ludaka, nikada ne bi smo izasli na kraj sa pametnima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 3220
Za polovinu ovih ljudi uopste nisam cula. Ko su oni??? I otkud to da autori predaju "demo verziju" i da naknadno odredjuju ko ce da otpeva pesmu, po toj logici bi i Stoja mogla da arlauce na Beoviziji. Ovo je nevidjena namestaljka.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Zbogom brus li na beoviziji? Smile Smile
E moji novosadski pankeri!
« Poslednja izmena: 11. Feb 2009, 22:45:19 od zorbos »
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung SGH-E630
Svake godine je sve jadnija  Smile
« Poslednja izmena: 14. Feb 2009, 08:33:36 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ne znam zasto, ali znam dobro...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N79
Izbor naše pesme za „evroviziju” 7. marta

Jovana Janković vodi „Beoviziju”

Autor: S. M. | 18.02.2009. - 07:59
Jovana Janković vodi „Beoviziju”

Jovana Janković, voditeljka „Jutarnjeg programa” RTS-a, vodiće ovogodišnju „Beoviziju” ko­ja će se održati 7. i 8. marta u „Sa­va centru”.

Ova popularna voditeljka koja je prošle godine zajedno sa Željkom Joksimovićem vodila i „Evroviziju” oduševila je publiku širom Evrope svojom elokvencijom, spontanošću i znanjem engleskog, pa su čelni ljudi RTS-a odlučili da upravo njoj povere vođenje ovogodišnjeg srpskog izbora za „Pesmu Evrovizije”.
Osim Jovane, na sceni „Sava centra” pojaviće se i glumački par koji će svojim pevanjem i plesom zabavljati publiku u pauzi predstavljanja kandidata.
Izbor je pao na Slobodu Mićalović i Ivana Bosiljčića, trenutno najpopularniji glumački par koji je potpuno osvojio publiku u hit seriji „Ranjeni orao”. Ali, dvoje glumaca još uvek razmišljaju da li da prihvate ovu ulogu, budući da imaju mnogo obaveza u pozorištu, pa nisu sigurni da bi za ovako kratko vreme uspeli da se adekvatno spreme i kako dolikuje naslede Bodu Ninkovića i Jelenu Jovičić koji su tri godine zaredom uspešno vodili „Beoviziju”.
Inače, od ponedeljka, 23. februara, „Jutarnji program” RTS-a će ekskluzivno emitovati video snimke svih kompozicija koje će se takmičiti na „Beoviziji”. Takođe, izvođači će gostovati i u emisiji „Žikina šarenica”, svake subote i nedelje do 7. marta, kada je polufinale festivala „Beovizija 2009”. Predstavljanje izvođača traje već od 12. februara. U „Jutarnjem programu” RTS-a svakog jutra od 8.45 časova gostuje po jedan takmičar koji će nastupiti na ovogodišnjem izboru za predstavnika Srbije na „Pesmi Evrovizije”.
Uz razgovor i predstavljanje učesnika, gledaoci mogu čuti i delove kompozicije u trajanju od 30 sekundi. 

Izvor Blic
IP sačuvana
social share
Da nema dovoljno ludaka, nikada ne bi smo izasli na kraj sa pametnima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
mob
Samsung Galaxy Nexus
mozete pricati o Beoviziji u temi Eurosong '09

[Lock]
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:49:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.