Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beogradska Berza i ostale svecke berze, Dali ste Broker po malo ?  (Pročitano 1693 puta)
08. Sep 2007, 05:38:53
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 346
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
dali ima osobe koje koriste Belex ili druge Market servise ,, jel ste Broker ??
uopste el spekulisete ,, jeli ova sedmica i pocetak godine ide u korist, jeli ste ovih dana ili meseca dobro Tredovali ,, malo gubili puno zaradili ili obrnuto ,,
Sta bi nam prepurucili da sacuvamo , a sta da prodamo ovih dana , sta da kupimo za kratko vreme ? sta da sacuvamo za dugotrajne = Pozicije ?
po vama koju poziciju prema devize mozemo planirati , sta je bolje po vama ?
jel diversifikacija na vise pozicija donosi bolji plasman i koji bi mogao biti povoljan prema vas
koji rezultate ocekujete do kraj Godine ?
Osilacija po meni ovih sedmica je rizicna , mnogo su Kvote pale na Merkantil u Cikagu pa mislim da ce biti tesko na Marketu , Nasdaq je oslabio al drzi svoju poziciju, DowJones je rizican za kratku spekulaciju ovih sedmica, FTS isto , Cak i CAC 40 ,,,
sta bi prepurucili vi ??
najbolje je Intraday ,, Kupiti i prodati u tokom danu ne ostati na poziciju tako mi izgleda .
koju poziciju podrzavati , indikacije nisu bas povoljne , ima koji se okrecu Fondovima ,,
Zanimljiva tema  Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Berze indikacija za 07 09 2007.jpg
(26.12 KB, 338x112)
CAC 40.JPG
(85.86 KB, 590x400)
DAX 30.JPG
(88 KB, 593x404)
DOWJONES.JPG
(97.76 KB, 594x404)
FTS EURO.80.JPG
(86.84 KB, 595x404)
NASDAQ.JPG
(101.63 KB, 594x406)
NIKKEI 225.JPG
(98.72 KB, 595x406)
S&P 500.JPG
(94.99 KB, 595x405)
Devize za 07 09 2007.jpg
(14.6 KB, 185x151)
Fidelity Fund.jpg
(134.88 KB, 711x477)
Fidelity Fund 00.JPG
(282.2 KB, 716x463)
Fidelity Fund 01.JPG
(104.79 KB, 706x172)
« Poslednja izmena: 08. Sep 2007, 07:19:07 od azer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 346
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.1
eee,, Ciao, Ciao ciao,, tutti ,, e tuttie due no no  Smile , eee tuttie e tre  Smile,, ,, Ciao Brooookers, ma ma come come, va  Smile  ,, Va bene bene
ja sad bas na nekve ,, u Zargonu,, penny penny actions ,, izbegajem ,, volatilke potrese ,,
aktivacija je bila Ok ,, ove cu bas malo tredirati ,, Up & down ,, bas pogleda istoriju Charts Diagram ,, ovih penny = odlicno maska maska prava
pa neznam dal bi neko sa malo Cash ,, mislim 2kilo Ev?? ,, Razvio sam Bolinzeja Graf ,, Fibonaci mi indikacija  Smile Smile  a na Delta sam mislim za opciju  Smile Smile

eee Bloomberg ,, niga reperisao jos ,,, eee ,, aaa Na aziju Market jedan mislim ce povuci opciju ,,  Smile
ee ,, dobro ovo bas da vidim ovde bice nesto  Smile Smile,, lukav potez
ma dobro ima ih mnogo ,, idemo dalje  Smile Smile Smile

iceberg decision Rezolucija,, ono sto vidis prema ono sto prepostavljas eee lukav ovaj bio na Option poziciji ma ma ,,  Glance , Na Belanca  Oka Smile Smile


 
« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 10:46:54 od azer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.524 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.