Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Београд, Нови Сад и Ниш оазе у демографској пустињи  (Pročitano 7107 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10


Ок, нека буде све тако како ти кажеш, рецимо да си 100% у праву. Што не пођеш од себе и даш лични пример, ожени се и иди на село. Наравно да нећеш пошто си класичан демагог. Smiley


pa  nije valjda dotle doshlo da ja treba da budem primer na koji cete da se ugledate  Smile Smile Smile  ... mada , mda znash da u poslednje vreme ozbiljno razmishljam o toj ideji  Smile ,s obzirom na situaciju (ekonomsku i svaku drugu) .

Citat
И тако су сви паметни кад треба нешто паламудити али кад треба урадити нешто конкретно онда на сцену ступа свирање курцу. Нема их нигде.

da bi se neshto konkretno uradilo nije dovoljno delovanje jednog choveka (ili 100  pa ni 1000) , vec totalno unishtenje judeo-liberalnog sistema ,dakle nacionalna i socijalna revolucija  Smile . ni ja ni ti ne mozemo pojedinachno da promenimo stvari ,ali ujedinjeni oko zajednichkog cilja mozemo da pomerimo planine .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
da bi se neshto konkretno uradilo nije dovoljno delovanje jednog choveka (ili 100  pa ni 1000) , vec totalno unishtenje judeo-liberalnog sistema  ,dakle nacionalna i socijalna revolucija  Smile . ni ja ni ti ne mozemo pojedinachno da promenimo stvari ,ali ujedinjeni oko zajednichkog cilja mozemo da pomerimo planine

Nacionalna i socijalna revolucija ne pravi decu, već to rade muškarac i žena, dovoljno zdravi za stvaranje potomstva. Nije u pitanju 100 ili 1000 ljudi, već dvoje.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
[

Ја теби не држим слово само коментаришем твоје паламуђење на ту тему. Крајње је лицемерно да ти као неко ко нема децу и ко не живи на селу паламудиш било коме на ту тему. То се исто односи и на мене или било кога другог у тој ситуацији.

vidish ,ja sam znao jednu staru pijanduru (mislim da je jadan od alkohola i umro  Smile ) , koji je chesto savetovao i mene i ostale klince da nikad ne pijemo i da se klonimo kafana i kafanskih drushtava . shta mislish , da li je on bio licemeran ?  Smile

drugo ,ako ja razmatram neki problem to ne mora da znachi da ga i sam nemam - jer sam i ja deo ovog drushtva hteo to ili ne  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Sony xperia
Sta je sada ovo ?? Ne mozete da se slozite ni deca kako se prave, pa bi bilo i pripomaganja ?? Uz naravno, zahvatanje i sire familije ??

Ajd' dosta vise. Valjda imate nesto pametnije reci.

Nedolicni post-ovi obrisani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
bf_109_g_6 прескочићу одговор пошто видим да се из неког разлога бришу постови иако нисам приметио ни да смо једни друге вређали ни да смо скренули са теме.

Него...Ја лично не замерам људима што напуштају села и долазе у градове па ни овима који напуштају мање градове и долазе у веће. Просто они сами врло брзо схвате колико су се зајебали. А знам их доста који раде као коњи за мале паре и једва крпе крај с крајем и плаћају подстанарство само да се каже да живе у граду. Свако ко жели нека дође и нека покуша, сасвим је јасно да већина њих и то велика већина неће имати ништа бољи живот него тамо одакле су дошли.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Sony xperia
Citat
bf_109_g_6 прескочићу одговор пошто видим да се из неког разлога бришу постови иако нисам приметио ни да смо једни друге вређали ни да смо скренули са теме.

Khm ....
Citat
Ти се ожени ја ћу да ти ј...м жену
Citat
taj polni organ koji ne vadish iz usta bi mogao i korisnije da upotrebish
Da ne citiram na dalje ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Па добро мало смо се нашалили нисмо псовали један другог што си тако на крај срца. Видиш да се нас двојица нисмо  увредили. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Sony xperia
E pa ako je tako, no problemo. Veruj sa moje strane je izgledalo ...  Smile

Ajd' sve najbolje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0
mob
HTC One
Da vratim kolateralnu stetu iz kante  Smile

Joj, dokle ta sranja o tome "ko moze da ima decu" 

Moji baba i deda imali osmoro, a uslova ni za dvoje, ali se stisli, ljubav prema deci, medjusobna ljubav, drugaciji pogledi od cisto materijalistickih, i gle cuda, sad im sva deca imaju porodice, svi po 3-4 dece (jedino ja jedinac  )... masu ljudi znam koji imaju decu a kada su ih dobili imali su svako pravo da pre vecine kojoj i niej tako lose kazu "kako dete u ovakvoj situaciji" pa su evo i danas i zivi i zdravi, najvaznije srecni, i oni i deca im.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
E pa ako je tako, no problemo. Veruj sa moje strane je izgledalo ...  Smile

Ajd' sve najbolje.  Smile


Хвала. Smiley И не секирај се за нас двојицу, ми често имамо сукоб мишљења али до сад још увек уз дужно поштовање једног према другом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.