Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:36:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bendovi koji mrze srbe  (Pročitano 35415 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
Za nirvanu sam uveren da je na plakatima za koncerte pisalo zabranjeno kerovima i srbima.
A Bono komplesas moze da se napushi, kakvom se on muzikom bavi zaradjuje pare na tudjoj nesreci Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


It`s time to get HEAVY!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 416
Ej bre ljudi- boli nas krivak za te neprijatelje naroda- pa kod nas bili Slejer, Napalm Ded, Motorhed, Metalika... sta rekoste U2, koj su ti, da im sredim u kafanu u Balanovac da pevu petkem na seljaci...

 Smile
IP sačuvana
social share
S m r t    s h a b a n i m a !!!   
   M e t a l    f o r e v e r !!!                                               
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
mogu svi oni zajedno da mi puse k**ac u paketu sa jajima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Ma prica mi covek za vreme rata u Bosni drzao Ajs Ti koncert u Ugarskoj- stalno vikao Srbija Srbija a za vreme pauze primio neke borce iz srpske krajine da malo popricaju. Mislim da sam to i gledao na Vivi, kaze Ajs nesto u fazonu rekli mu da su dosli sa ratista da vide koncert i vracaju se da brane zemjlu. To je bre covek. Pa orodili smo se sa Maks Kavalerom... pa ne moz prodje Egzit a da ne dodje Roni Sajz- vodece ime Dram and bejsa... legenda bre, jednom u cetri ujutro nije imao pametnija posla i onako za dusu izadje na pozornicu i digne masu...

De su sve te barabe sto nas mrze malopre da tovarimo drva- cetrnaes kubika sam ubacio, sve me bole ruke, jedva kucam...

Ajd pa tako i slusajte prave likove a ne osvedocene neprijatelje naroda! Ma drug Tito bi sve to po kratkom postupku Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Kada otovrite enciklopediju, i potrazite pojam mediokritet koji je utripovao da je intelektualac, tu negde bi trebalo da nadjete Bonovu sliku. I to ne kazem zbog toga sto se svrstao na stranu srbomrzaca, vec zbog njegovog celokupnog "angazmana" koji se sveo na najobicniju samopromociju.
Toliko je pun sebe da ne vidi koliki je papak.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
To bre Ainhoa!!! Nema ljudi nase dete vidi kako to zna lepo da rekne Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
mob
Samsung Galaxy Nexus
Za nirvanu sam uveren da je na plakatima za koncerte pisalo zabranjeno kerovima i srbima.
A Bono komplesas moze da se napushi, kakvom se on muzikom bavi zaradjuje pare na tudjoj nesreci Smile

greshish, ali nema veze!!
ne zhelim opet zhuchni raspravu...
poz
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
mob
Samsung G880
Bono se gadno istripovao u zivotu,valjda mu nije dovoljno sto je uspeo kao muzicar pa zeli da ga pamte kao nekog dobrocinitelja.
Koliko se secam mislim da nije izjavio nista otvoreno protiv Srba mada je imao akcije da recimo sa koncerta u Budimpesti direktno ukljucuje u razgovor preko videovola sa nekom ribom u sarajevu dok je jos bio rat u bosni i da nesto patetise, i posle se lizao ministrom inostranih poslova BIH.

Sto se tice neverminda posedujem plocu na kojoj nista naravno nepise.A sto je je Mrly rekao za plakate cisto sumnjam.Jer nisu oni u tom fazonu.
Cak je za vreme protesta 96-97 Krist Novoselic imao telefonsko ukljucenje na b92 gde je pruzio podrsku studentima na srpsko-hrvatskom.

Mislim da jedino rammstein nisu u fazonu da sviraju u Srbiji.Ali bar su Die Toten Hosen na nasoj strani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
@Paralelni_Svet
Voleo bih da gresim jer bas slusam nirvanu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
mob
Samsung Galaxy Nexus
pazi care, ja slusham nirvanu mnooogo i stvarno znam mnogo o njima, i veruj mi , nije bilo tako!!
chak je i kurt na jednom koncertu izjavio:
ako iko u publici ima nacionalistichke , rasistichke, shovinistichke i seksistichke probleme ili namere, neka odmah napusti!!!
pa u pesmi "on a plain" jedan stih ide ovako:
"as defence im neutred and sprayed"
tako da ...

peace love empathy
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:36:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.