Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Belgijska policija uhapsila slikara misleći da je Mladić  (Pročitano 629 puta)
23. Sep 2010, 17:17:06
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Apple iPhone SE 2020
NAKON ANONIMNE DOJAVE
Belgijska policija uhapsila slikara misleći da je Mladić

Tanjug    | 23. 09. 2010. - 10:41h | Foto: Reuters    | Komentara: 37
Policija je uhapsila penzionisanog slikara iz Belgije mislići da je haški begunac, bivši vojni zapovednik bosanskih Srba Ratko Mladić, optužen za ratne zločine i genocid u Srebrenici, javio je danas portal sarajevo-x.com.

Belgijska policija dobila je pre nekoliko dana anonimnu dojavu da se Mladić nalazi u automobilu nemačkih registarskih tablica, u gradu Sen-Tronu u pokrajini Limburg.

Belgijske specijalne snage danima su pratile osobu koja liči na Mladića, a nakon ozbiljnih priprema i dozvole iz Haga odlučeno je da se izvede brza akcija, naveo je bosanski portal, pozivajući se na belgijske medije.

Osumnjičeni je pronađen u distriktu Brustem u Sen-Tronu, ali je posle opsežnog i dugog ispitivanja utvrđeno da je osoba za koju se sumnjalo da je Mladić penzionisani belgijski slikar.

"Stalno su me presretali na ulici. Prvo su me neki agenti zaustavili i tražili dokumente, a kada su me pustili samo ulicu niže ponovo sam zaustavljen.
Ponovo su mi tražili dokumente, a onda su me odveli u policijsku stanicu", izjavio je slikar Fredi Degrif, dodajući da mu nisu odgovorili zašto ga privoda i da je tek kasnije saznao da su policajci mislili da je Mladić.

Agenti su pretražili i hotelsku sobu u kojoj boravi Degrif i uzeli otiske prstiju, ali ništa sumnjivo nije pronađeno.

Belgijska policija javila je nadležnima u Hagu da je akcija bila neuspešna i da praćena osoba nije haški begunac Ratko Mladić, preneo je portal u Sarajevu.
Slikar je oslobođen svih sumnji i pušten na slobodu.

On je rekao da je 1978. godine živeo u Hrvatskoj i da je njegova devojka iz Srbije, zbog čega su "možda mislili da ima neke veze s Mladićem".

"No, agenti su znali da nisam ja Mladić čim su čuli moj jaki naglasak", kazao je 67-godišnji slikar.

Ratko Mladić je u Haškom sudu optužen za genocid, zločine protiv čovečnosti i kršenje zakona i običaja ratovanja tokom rata u BiH, za opsadu Sarajeva i stradanje civila u tom gradu između 1992. i 1995. godine.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia ispo iz modu
Још један успешан покушај хватања Ђенерала Младића... за курац.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Osecam da mu je komsija smestio jer mu se muvao oko zene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.