Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:21:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bejzbolkom po testisima  (Pročitano 9005 puta)
29. Dec 2005, 11:52:08
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Bejzbolkom po testisima

Saslušanjem devetoro okrivljenih, među kojima su i dve devojke, juče je u Okružnom sudu završen prvi turnus suđenja grupi koja je optužena za seriju teških razbojništava i krađa na području Beograda i Srema, kao i za falsifikovanje novca i isprava. Svi okrivljeni negirali su da su počinili dela za koja se terete, navodeći da su iskaze u beogradskoj policiji dali pod torturom.

Nataša Stamenković (27) izmenila je juče, kako je rekla, jedino deo odbrane koji se odnosi na njeno učešće u pljački kuće u Zvečki.

- Inspektori su me ucenjivali i maltretirali da kažem da sam svojim automobilom vozila izvesnog Mikija i pokazala mu tu kuću. Tukli su me rukama do iznemoglosti, prvo po glavi, pa po telu. Na nogama sam imala vidljive povrede, a na licu ih nisam imala, jer su me udarali u potiljak i čupali za kosu. Ucenjivali su me detetom. Govorili su mi da će neko od njihovih kolega otići kući, uzeti dete i odvesti ga u dom za nezbrinutu decu. Ucenjivali su me i dok su me vodili u Palatu pravde - rekla je Stamenkovićeva.
Aleksandar Nešković (28) negirao je da je učestvovao u razbojništvu u Beogradu, kao i da je sprečavao policajce u obavljanju svog posla.
- Mislim da je sve ovo policijska nameštaljka. Dugo egzistiram u Sremskoj Mitrovici i solidno živim. Došao sam iz Sarajeva, a Mitrovica je čudan grad, ne vole pridošlice. Mislim da su na neki način hteli da me uklone - rekao je Nešković.

I on je kazao da je u SUP Beograd bio "izložen strahovitoj fizičkoj torturi".
- Tako sam pretučen da se ni do danas nisam oporavio, a prošlo je 10 meseci - rekao je Nešković, koji je s bratom Nevenom i Bojanom Pavlovićem uhapšen u novosadskom auto-servisu "Stojanov".
Prema njegovim rečima, tog 10. februara okružilo ih je "100 policajaca iz raznih policija", s "heklerima" i pištoljima na gotovs, i on im se tada nije opirao i bežao, kako oni tvrde, niti im je psovao "majku policijsku". Njegove reči mogu da potvrde radnici servisa i prolaznici.

Kad su sprovedeni u SUP Beograd, rekao je, šest policajaca naizmenično ga je tuklo 21 sat.
- Udarali su me bejzbol palicom po bubrezima, leđima i testisima. Stavljali su mi kesu na glavu, pa sam nekoliko puta padao u nesvest - rekao je Nešković i dodao da ih nije prijavio jer se "ne vredi boriti s policijom".

Iz pritvora su juče pušteni Milenko Vukelić (18) i Ljiljana Dimitrijević (28), dok je Tužilaštvu ostavljen rok od tri dana da se izjasni o predlogu odbrane da Pero Blagojević (27) bude pušten uz jemstvo od 20.000 evra. Iza rešetaka su još Neven Nešković Mali (23) i Bojan Pavlović Šifra (25).
Suđenje se nastavlja 27. februara sledeće godine.
Pljačkao, a nema prste

Odbrana Pere Blagojevića juče je predložila da se obavi medicinsko veštačenje kako bi se proverilo da li je moguće da on, s obzirom na to da mu na ruci nedostaju prsti, počini dela na način kako je to opisano u optužnici.
Sličan predlog imala je i odbrana Željka Klincova (36), pošto je on u januaru operisao levu ruku, posle koje je mesec i po dana nosio gips.
K. K.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
Surovo,nema shta...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Nokia 2700 classic
Ovde se citaju novine svaki dan? Lepo Smile
IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Amerikanizacija nase policije!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
samo nemoj po glavi, druze plavi
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
"Mislim da je sve ovo policijska nameštaljka"

Naravno,jos ako im nisi simpatican,najebo si,vrlo se malo promenilo u policiji,ustvari kako kad i kako gde,sve zavisi od srece
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:21:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.