Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bebama rodjenim 1. januara - pare  (Pročitano 7513 puta)
21. Dec 2007, 17:17:32
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gradonacelnica Novog Sada obecala je 100.000 dinara prvoj bebi rodjenoj u novoj godini i svim bebama rodjenim 1. januara po 50.000 dinara.
Sta mislite o tome?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 21. Dec 2007, 19:00:43)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
a sta ti mislis o tome?

posto je gradonacelnica iz tebi mrske stranke verovatno mislis da je to fasisticki akt ili tako nesto Smile


btw...to se u bg i u drugim vecim gradovima radi vec godinama i niko nije imao problem sa tim,ali posto je ovo inicijativa ozloglasene zlikovkinje i neprijatelja pravih vrednosti i evroatlanskih integracija( Smile)....onda to ne valja Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 800
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
dobra ideja za borbu protiv bele kuge, samo ne rađaju se bebe samo za novu godinu,,,,,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Ај' сад сви да планирамо током марта, умочимо га почетком априла и надамо се премији у децембру.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG viewty
Koliko znam prva beba koja se rodi u NG uvek dobija pare... Ne znam cemu ova hajka sad... Najgore je to sto je
kod nas najzastupljenije sredstvo za borbu protiv bele kuge davanje odredjene svote novca za drugo, trece dete, ali na predlog da se ukine PDV na bebi opremu niko se ne oglasava!
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Anea,

Od tebe sam ocekivala da shvatis da je ovo ipak politicka tema. Radi se o populacionoj politici, koja je nazalost na samim marginama, ili je se uopste ne sprovodi.

Katastrofalno je i licemerno ponasanje gradonacelnice. Ovo je dogadjaj samo za kamere i nista vise. Zar je dete koje se rodilo prvo u novoj godini vise zasluzilo nego neko drugo? Napominjem da se ovom prilikom ne gleda materijalno stanje roditelja. Pri tom, gradonacelnica nije dobra dusa koja je odlucila nekom da pomogne pa se isprsila i dala deo sa svog racuna, vec je zavukla ruku u nas dzep i dala nekome kome mozda i nije potrebno ili je manje potrebno nego nekom drugom. Druga strana ove price, ne manje strasna, je da zene traze carski, ili indukciju pre vremena, mozda cak i uz podmicivanje doktora, ili odlazu porodjaj da bi makar dobile onih 50.000. Strasno!!!

Ovo je debelo politicka tema!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Anea,

Od tebe sam ocekivala da shvatis da je ovo ipak politicka tema. Radi se o populacionoj politici, koja je nazalost na samim marginama, ili je se uopste ne sprovodi.

Katastrofalno je i licemerno ponasanje gradonacelnice. Ovo je dogadjaj samo za kamere i nista vise. Zar je dete koje se rodilo prvo u novoj godini vise zasluzilo nego neko drugo? Napominjem da se ovom prilikom ne gleda materijalno stanje roditelja. Pri tom, gradonacelnica nije dobra dusa koja je odlucila nekom da pomogne pa se isprsila i dala deo sa svog racuna, vec je zavukla ruku u nas dzep i dala nekome kome mozda i nije potrebno ili je manje potrebno nego nekom drugom. Druga strana ove price, ne manje strasna, je da zene traze carski, ili indukciju pre vremena, mozda cak i uz podmicivanje doktora, ili odlazu porodjaj da bi makar dobile onih 50.000. Strasno!!!

Ovo je debelo politicka tema!
sta sam rekao.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile....ti si stvarno bolesno ostrascena Smile

nije ti smetalo dodeljivanje novaca bebi koja je prva rodjena u novoj godini kada su to radili drapavci iz spo-a kad su bili na vlasti u beogradu? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Kad je Dodik dosao na vlast on kao obecao bebi kolica,pare,placenu bolnicu...........na kraju jedva dobila 50 E

čistačice zbog takvih poput tebe ljudi izgube volju da urade nesto,kada ne rade nista nisu dobri,a opet kad rade opet nisu dobri.Ne mislim da je ovo dovoljno ali bolje ista nego nista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Bebama rodjenim 1. januara - pare

a bebama rodjenim na ostale dane jedan veliki tuki... koji idiotizam Smile

@ DuKiM57

upravo to...
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Milanrs,

Kakve to ima veze sa voljom? Mislis da je dobra volja gradonacelnice da daje nase pare a pri tom sebi pravi politicku kampanju? Ako je ovo dobra volja sta bi onda bio njen posao?

mrgec,

Ja ne znam da su to radili i u Bg za vreme vlasti SPO-a. Zao mi je sto ne mozes da shvatis koliko je ovo debilno i licemerno.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.