Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bebama rodjenim 1. januara - pare  (Pročitano 7516 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ај' сад сви да планирамо током марта, умочимо га почетком априла и надамо се премији у децембру.

To se ne planira Smile
Milanrs,

Kakve to ima veze sa voljom? Mislis da je dobra volja gradonacelnice da daje nase pare a pri tom sebi pravi politicku kampanju? Ako je ovo dobra volja sta bi onda bio njen posao?




Pa bolje i tako nego da samo obecava Smile Ako ce neko za nju glasati samo zato sto je dala pare jednoj bebi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 78
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ne petljam se u politiku niti me zanima i smatram da neko ko je toliko zagrizen za politiku a nema interesa od nje jednostavno nije normalan.
Znam brdo ljudi koji nemaju svoje misljenje nego ako njihov "veliki vodja" kaze da je nebo crveno onda je to tako i tacka.

Koliko znam prva beba koja se rodi u NG uvek dobija pare... Ne znam cemu ova hajka sad... Najgore je to sto je
kod nas najzastupljenije sredstvo za borbu protiv bele kuge davanje odredjene svote novca za drugo, trece dete, ali na predlog da se ukine PDV na bebi opremu niko se ne oglasava!

Potpuno se slazem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Alo bre umobolnici simbolicno je da se nagradi beba prvorodjence u novoj godini... i to se radi u svakom gradu na svetu...
Sta tuki ostalima pa idi ti im daj pare....

O Boze kakvih ljudi ima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mrly,

Mi im i dajemo pare...Sta mislis da im je nasa gradonacelnica Maja dala svoje pare? U cemu ti tu nalazis simboliku? Odakle ti podatak da je to u svim gradovina na svetu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Pa ja znam za 3 grada u Republici Srpskoj Smile
Mrly Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
mrgec,

Ja ne znam da su to radili i u Bg za vreme vlasti SPO-a. Zao mi je sto ne mozes da shvatis koliko je ovo debilno i licemerno.

bas je zgodno da ne znas kako su tvoji gospodari delili pare.....ono sto ti se ne svidja-nisi ni cula Smile Smile...........za tebe je ovo debilno samo zato sto to radi maja gojkovic,a nije debilno kad su to radili krunic i bratija....zbog takvog stava ti preporucujem jednu laganu posetu psihijatriji...cisto preventivno Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
čistačica da li bi ti htjela da beba rodjena prvog januara nostane bez tih para,da ona ne dobije pare?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
čistačica da li bi ti htjela da beba rodjena prvog januara nostane bez tih para,da ona ne dobije pare?
milane...ne vredi....ona je toliko opijena mrznjom da na sve gleda sa politicke strane i sve sto ne odgovara njenom politickom (ne)ukusu ona pljuje do iznemoglosti Smile

takve stvari se rade vec dugi niz godina....kod mene u zr gradonacelnik svaku novu godinu provodi u porodilistu da bi dodelio novcana sredstva prvoj bebi rodjenoj u novoj godini.....to se radilo kad je gradonacelnik bio iz sps-a,a radi se i sad kad je gradonacelnik iz ds-a...i niko nema nista protiv toga

to su radili u beogradu cak i funkcioneri stranke kojoj ona pripada,ali se ona toga,naravno,ne seca Smile da bi mogla da pljuje maju gojkovic....maja gojkovic je sigurno zasluzila da bude isprozivana zbog dosta stvari,ali ne zbog ovoga Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Pa ovo uopste ne bi trebalo gledati sa politicke strane Smile Ovo je fin gest,samo eto ljudi iz glupih razloga ne mogu sagledati stvari Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Mojim, nasim parama se odrzavalo i dobijalo plate komunalno preduzece a one njuske su otele 20milki evra...
Drzava je nepravedan aparat, kao i zivot ustalom.

Iskreno ja sam za legalizaciju kuce platio nekoliko hiljada evra a u mojoj ulici nema asfalta koji su mogli nabudziti samo od mojih para, a ne od jos 40 kuca... ako cemo tako zasto se onda popravlja cara dushana, mene boli kurac jer tamo prodjem 2 puta u godini dana...
Kontas rekli su ljudi da je u vecini gradova, ja znam da je prosle godine u njujorku prvo dete dobilo milion dolara od neke kompanije...
Kazem nepraveda je svagde, ali bolje je da neko detence dobije koji dinar, nego da potrose eto i na izgradnju infrastrukture u mojoj ulici... sto se mene tice..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.