Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beba umrla, drugoj se bore za život: Lekarka odbila da ranije porodi blizance?  (Pročitano 8523 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Kakvo pracenje bebe  Smile Smile Smile
Ti si luda...
Jedino ako nije neka rizicna trudnoca...moja sestra je bila u rizicnoj grupi zbog krvne grupe...niko je nije jebao 2% tokom prve trudnoce.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, eto... ovi se ubise objasnjavajuci kako je zena sama kriva...
I da su oni sve uradili...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Cekaj.. ja se nisam poradjala.... ali... koliko znam, beba ne moze tek tako naprasno da umre... tj. ako je njeno stanje praceno, verovatno su joj nakacili onaj aparat za pracenje otkucaja srca bebe...
Kako je moguce da niko nije primetio da jedno srce ne kuca?

Inace... resenje moje majke u slicnoj situaciji je bilo drzanje frke, ustajanje sa stola i pretnja da ce napustiti bolnicu iako je porodjaj bio u toku...  
To je stvarno... neverovatno... cak i tada moras da se boris ....  Smile

Znas sta...dok se ne proderes , izmedju trudova, da ces sve da tuzis niko te i ne gleda. Zato na vreme uzmi recept.

Tokom poslednjeg devetog meseca obavezna si svaki dan na CTG.
Tokom porodjaja si prikljucena na taj aparat.
Sta se dogadja?
Nekad je jako tesko uhvatiti bebino srce na CTG-u, ja sam recimo radila cucnjeve da probudim bebu, moguce je da nije na vreme ocitano, da se nije dobro culo, mozda je bebino srce i tada radilo usporeno ali nisu uspeli da ga nadju....
A moguce je i da je umrlo tokom noci....nenadano, odjednom.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Pa naravno zena je kriva sto je bila trudna... i sada ce morati da plati sto se pradjala bas tada...  tako je to... oni su sve pokusali i sve su radili, ali ipak je zena kriva sto je nasla bas tada da se porodi posto ove kokoske nisu mogle da popiju kafu i da ogovaraju kolegu sa intazivne koji nije hteo da ih opali... jbg, ne mozes da ih prekines u pola price... neka ceka trudnica...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Pa naravno zena je kriva sto je bila trudna... i sada ce morati da plati sto se pradjala bas tada...  tako je to... oni su sve pokusali i sve su radili, ali ipak je zena kriva sto je nasla bas tada da se porodi posto ove kokoske nisu mogle da popiju kafu i da ogovaraju kolegu sa intazivne koji nije hteo da ih opali... jbg, ne mozes da ih prekines u pola price... neka ceka trudnica...

I to stoji. Mene dok su poradjale ogovarale su koleginice sta su obukle za neku svecanost u GAK-u. Smejale su se frizurama, cipelama, ja nisam mogla da verujem. Mislim da su mi oci bile na vrh glave od iznenadjenja.

Ali, opet...moguce je, lepo kazem moguce, da je beba umrla bas u tom periodu izmedju 2 CTG-a, ili 2 pregleda.
I novorodjencad umiru, neobjasnjivo, jednostavno mozak zaustavi disanje, i ne zna se kog razloga.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Citat
DA LI MU VERUJETE: Direktor GAK-a tvrdi da doktorka nije odgovorna za smrt bebe!
Ja mu verujem da je mogao to da kaze, oni vrlo lepo stite jedan drugog. Uvek bilo i bice...

A nazalost tesko da ce sta bti od ovoga. Pa zeni u Cupriji su samo rekli da je dete mrtvo iako je 3 dana bilo zivo. Nit joj dali da vidi telo nit da ga sahrani.Tuzila do medjunarodnog suda i opet nije dobila nista. A to je bilo jos 1983-ce.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Qtek 666
Citat
Kako je moguce da niko nije primetio da jedno srce ne kuca?
Накачили су га и мени и долазила је једна бабица да ме обилази на сваких, хм, 40 минута, нпр. А драла сам се и ја... па ми је та иста бабица рекла шта се ти дереш...

IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
sta se deres?
derem se da dodjes da ti dam 20€
aha, gospodjo, evo dezuracu pored vas, ne brinite

tako se to radi, svakom kome je poso da ti gleda u rupu, tutnes 20-30, glavnom lekaru zalepis 100/200/300 na celo,porodis se i ides kuci srecna sto te nisu ubili i sto ti nisu ubili bebu.. 

uopste ne bih rizikovala vise nista gde mi je glava u torbi, bez da ucestvujem u korupciji.. opekla sam se dovoljno.. i vuk sit i ovce na broju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Nama se pojavio doca, pogledao nas u rupu sto rekla Munka, rekao u koje vreme cemo da se porodimo i otisao da spava. Meni je pogresio za 5 minuta. Sa cerkom sam im jebala i mamu i tatu, i sve nacelnike, i sestre i babice....Nista im ne dam, ni dinara, ima da rade svoj posao.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
jasno, problem je sto je dovoljno da ti se jednom desi ko ovoj u tekstu.. mozes da tuzis, deres se i ludis, al niko nece dete da ti vrati vise

oni prosto ne rade svoj poso, sve je sreca, tebi ce da bude sve ok, na sledecoj ce da naprave katastrofalnu gresku.. nista bez veze i bez para, zajebi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.