Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:34:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Batine iz klupe  (Pročitano 5803 puta)
09. Sep 2008, 01:35:45
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
PARAĆIN - Učenik prvog razreda Mašinsko-elektrotehničke škole Ivan Radivojević (15), iz sela Čepure, iz klupe, petog dana školske godine, završio je u - bolnici. Novi drugari u školi su ga brutalno pretukli i naneli mu teške povrede desnog oka, polomili mu i nos i jagodičnu kost.
Vršnjaci iz odeljenja su se Ivanu od prvog dana podsmevali zbog fizičkog izgleda. Zadirkivanja su potom prerasla u batine. U petak, oko 12.30, posle petog časa, vršnjak N. R. je bez ikakvog povoda počeo da ga udara pesnicama u lice i glavu.
- Učenici, zajedno sa N. R, podsmevaju mi se od prvog dana - kaže vidno potresen Ivan. - Govorili su mi: Ej ti, buco, debeli! Savetovali su mi da se ispišem iz škole, ili će me oni oterati. Još u hodniku, N. R. me je u petak izazivao i pitao me da li smem da ga udarim. Kao i uvek, ignorisao sam ga. Posle nastave, nastavio je da mi dobacuje u školskom dvorištu, začikavao me da
ga udarim, ili će on mene. Okrenuo sam se da odem i tada sam osetio jake udarce pesnicama. Nisam ni ruke stigao da podignem, da se odbranim.
Ivanova majka Nada insistira da se objavi fotografija njenog sina. Želi da svima to bude opomena, da ne se nekom detetu ne dogodi nešto slično.
- Samohrani sam roditelj, otac mu je preminuo i čuvam ga 15 godina, a onda ga pošaljem u školu i ne znam da li će ostati invalid - priča ogorčeno Nada. - Pogledajte kakvo mu je oko, skoro se ne vidi od oteklina! Očna lekarka, koja me je i obavestila o tuči, kad mi je sin prevezen u bolnicu, rekla je da se plaši da oko nije možda puklo. Zato je odmah sanitetom prebačen u Beograd, gde su konstatovali i prelome nosne i jagodične kosti. Stanje oka mogu da utvrde tek kad otok splasne, pa u utorak ponovo idemo na kliniku u Beograd.
Majka je posebno ljuta jer je iz škole nisu pozvali kad je sin pretučen. Profesori su pozvali hitnu pomoć i policiju, ali ne i majku.
- Želim da se najzad reši pitanje bezbednosti dece u školama, da budemo sigurni da ih šaljemo škole da uče, a ne da razmišljamo da li će biti na meti huligana - navodi majka. - Smatram da za nekog kao što je N. R. nema više mesta u školi i njegovu odgovornost tražiću do kraja.

DISCIPLINSKI POSTUPAK
ALEKSANDRA Đorđević, direktorka Mašinsko-elektrotehničke škole, kaže da policija vodi postupak, ali i da će škola učiniti sve što je u njenoj nadležnosti.
- Žao mi je što se to desilo u našoj školi i reagovaćemo brzo i već narednih dana pokrenućemo disciplinski postupak - objašnjava direktorka. - Razredni starešina tog odeljenja pozvaće sve aktere događaja, saslušati ih, a disciplinska komisija doneće odgovarajuće mere. Disciplinsku komisiju čine razredni starešina, učenik koji je predsednik odeljenske zajednice i nastavnik koga imenuje škola.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Alcatel 258
Citat
Još u hodniku, N. R. me je u petak izazivao i pitao me da li smem da ga udarim. Kao i uvek, ignorisao sam ga. Posle nastave, nastavio je da mi dobacuje u školskom dvorištu, začikavao me da
ga udarim, ili će on mene. Okrenuo sam se da odem i tada sam osetio jake udarce pesnicama. Nisam ni ruke stigao da podignem, da se odbranim.
Жао ми дечка, ал тако функционишу ствари да га је отворио циглом... нико га не би дирао..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6300
Upravo tako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung i5700 + D880
Kako funkcionisu stvari, da tuku decka zato sto je debeo? Kod mene je bilo samo 6 muskaraca u razredu i bio je jedan "puniji" ali nikome od nas ostalih nije padalo na pamet da ga zbog toga tucemo...

Ako je decko normalan, "otvorice ga ciglom" nakon sto se oporavi. Ako nije, sta da mu ja radim Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Sensation
Da, da... Otvori ga ciglom, ovaj jadan umre, dechko zaglavi u bajbokanu i njegov zhivot ode u 3 lepe...
Bolje neka ode da uchi neke borilachke veshtine... Ili neka uzme da uchi Anatomiju choveka pa da ih svladava koristetji chovekove slabe tachke.

Uostalom, u skolama tje uvek biti idiota i budala... To se netje promeniti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Alcatel 258
Ма стоји то да је свака школа имала "манглупе" Smiley, али колико год сви били нормални увек је неко био предмет подсмевања,зезања неретко и физичког малтретирања... то је једноставно неминовност, и ствар по којој фукционише људско друштву у целини...
Сад треба мало овог са 14година који је дечка тешко сјебао код чика доце да га поправе мало на психијатрији или да га свирепо пребијају, јер такви нису заслужили да живе... вероватно једна у низу поремећених пичкица којих је нажалост наше болесне и заражено друштво препуно...
Ал опет ми тај мали није јасан, што је био жртва, како се није бранио, физички,вербално... најлакше је погнути главу и трпети и гутати све што ти се сервира... не дао курац да то неко мом детету уради, потписујем да би га јебао пред кевом и ћалетом, а да би они морали да навијају са све поломљеним коленима.

А опет новине су ово, можда је могуће да је ситуација била скроз обрнута, па да је "жртва" добила оно што је тражила... они најбоље знају..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pazi... skolski policajac... dezurni nastavnici... video nadzor...
I prebiju vrsnjaci dete zato sto ima nekoliko kilograma viska...
Drugarice pretuku, skinu i izivljavaju se nad devojcicom od 14 godina snimajuci sve kamerom na telefonu...
U Nisu su 12ogodisnjoj devojcici povredili protezu na oku...
Nedavno je pistoljem ranjen decko pred Elektrotehnickom skolom...

A sve to zato sto roditelji naprave dete koje kasnije ne vaspitaju i nemaju pojma kako se ponasa u skoli i van nje...

Ministarstvo prosvete da ne spominjem... Ne secam se da sam nekad video neku brzu i efektnu akciju za suzbijanje ovakvih problema...
Javnosti se obrati neko 'strucno lice' koje kaze da ce nadlezna inspekcija ispitati odgovornost, podigne se javnost par dana, i to bude otprilike to...  Smile



IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
decko kad se oporavi neka lepo pazari bejzbol palicu,saceka u mraku tog debila i neka ga dobro izmasakrira i za finis mu smrska kolena....pa neka onda i dalje zajebava i dobacuje Smile
« Poslednja izmena: 09. Sep 2008, 22:04:08 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Nasilje je ozbiljan problem u skolama ne samo u Srbiji nego i kod nas  u RS cesto drugi snimaju dok se neko tuce ili nekoga tuku nije bitno djevojcica ili decak ,, podsmijeh i grupisanje je nesto sto se iskonstruise vec u toku prve sedmice nove skolske godine
Mada kad imate ozbiljnu skolu gdje  se tuca i maltretiranje kaznjava izbacivnajem nece im biti svejedno  da takvo sto rade ...
Inace ovo picku sto napada sa ledja bih odvalio sutra  pred rodjenom  majkom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Од ових силеџија ништа друго у животу неће ни постати, само наркомани, лопови, будале.... боље да одма` заглаве ћорку или неки јарак са рупом у глави!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:34:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.