Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:18:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Batine iz klupe  (Pročitano 5804 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Alcatel 258
da al samo gubite iz vida da je noz tj malo secivo jedino oruzije pored savitljivog federa od kojeg ne postoji nikakva tehnika odbrane... jer noz kraci od 4/5 cm nikako ne moze da se drzi u vidokrugu kad neko para vazduh ispred sebe..

Ma mani se katarina toga kakav noz pa nisi olos, olos nose kreteni, i obicno bodu kad je covek vec na podu, eto da ga podsete na nesto, u noge, butine...  Smile

@raven dark
brate kako je kad opizdis nekog, jel si probao u vrat il tako negde, moj ortak se opalio al sa praznim po nozi fina modrica mu ostala...
jel si probao u vrat? koliko si drzao Smile daj reci nestrpljiv sam cuci kuci ne iskoriscen
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Pošalješ dete u školu da ti ga prebije neko zato što uči? Prvo bih tog malog olešio od batina, pa onda i njegove roditelje. I oca i majku. Stoka i ološ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
@Mrly
Svi misici pocnu da mu se grce, izgleda ko da ima napad. Nije kao na filmovima, ne trese se nego jedan trenutak je tu a onda bum na patos. Desavalo se da tek onda pocnu da se grce. Stomak, ruka, vrat, shaka su pojedini delovi na kojima sam koristio tejzer. Najduze sto sam ikada drzao bilo je negde oko 15 sec, ali onda se skloni jer ako ima slab zeludac ima da povraca.
Posle upotrebe ostaju crvene tacke ili masnice ali modrice nikada nisam video. Zavisi i od voltaze moj je bio 90,000 volti.
Najbolje mesto je naravno vrat ali do vrata je tesko doci. Ne znam samo odakle im ono da ako te on drzi da ces da budes opicen strujom takodje. TO nije tacno.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Pošalješ dete u školu da ti ga prebije neko zato što uči? Prvo bih tog malog olešio od batina, pa onda i njegove roditelje. I oca i majku. Stoka i ološ.

Potpisujem. Tako bih mu nalupao šamare, ali bih prvo pre toga sve uredno snimiol tonski i video, tako da ako bude nesto, izvolite, vase dete se ovako ponaša, pa pošto vi niste znali da ga vaspitate, ja ću ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Za borilačke veštine, da bi se u realnosti efikasno primenile, potrebno je da se nauče u nekom okruženju u kome se zaista očekuje njihova primena (specijalne jedinice i sl.). Ako se uči u "bezbednom" okruženju, to je onda čista rekreacija. Potrebno je i psihički se pripremiti za stvarni sukob, a to je nemoguće simulirati u nekom karate-klubu, na strunjači...
To je tacno, ali je to ujedno i bitno iskljucivo ako se bijes protiv nekog ko je ozbiljan i iskusan borac... za klinke koje se cupaju za kosu i sutiraju to je vise nego dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Za borilačke veštine, da bi se u realnosti efikasno primenile, potrebno je da se nauče u nekom okruženju u kome se zaista očekuje njihova primena (specijalne jedinice i sl.). Ako se uči u "bezbednom" okruženju, to je onda čista rekreacija. Potrebno je i psihički se pripremiti za stvarni sukob, a to je nemoguće simulirati u nekom karate-klubu, na strunjači...
To je tacno, ali je to ujedno i bitno iskljucivo ako se bijes protiv nekog ko je ozbiljan i iskusan borac... za klinke koje se cupaju za kosu i sutiraju to je vise nego dovoljno.

Nisam siguran da je tako. Davno, dok sam išao u školu, prisustvovao sam nekolikim situacijama u kojima je u tuči učestvovala osoba koja je trenirala borilačke veštine, i čak daleko dogurala u boji. Ali, kada je trebalo to primeniti protiv kepeca koji je samo bio prgav i bezobrazan, školovani borac nije upotrebio nijedan zahvat. Samo se pasivno branio i dobijao batine. Mislim da je ključno da osoba bude psihološki spremna na fizički sukob. To se može shvatiti kao i bilo koji drugi "zahvat" u životu: možda neko poseduje pravna znanja i zvanja, ali nije spreman da uđe u sudski spor sa npr. bezobraznim komšijom. Ili, na primer, to što neko poseduje talenat za slikanje ne znači da je spreman da zaseni Mikelanđela; ili talenat za pisanje ne znači i spremnost da se napiše knjiga. Takvih primera ima jako puno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Po meni, kombinacija o kojoj sam pricao, za ovako nesto je sasvim dovoljna...
Nikad mi to nije trebalo, niti sam bio zensko pa da mogu to drugacije da gledam...
I ja sam bio spreman da istrpim batine zbog viseg dobra od onih koje sam mogao da pojedem za dorucak, jer je taj neko imao zaledjinu protiv koje se nije moglo, bar ne lako.
Ovako nesto, iako svakako ozbiljno, meni bar deluje mnogo bezazlenije...

A uz ono sto sam rekao a to je ...
- Fizicki trening - kondicija i vezbe snage...
- Borilacka vestina
- Ucenje tehnika samoodbrane na netu

Verujem da je problem resiv...

Covek drugacije gleda na sebe kada popravi kondiciju i snagu, drugacije sagledava neku situaciju kada je siguran u to da nije fizicki inferioran, narocito ako je uz to procitao i po neki koristan tekst i ima dodira sa kontaktnim sportovima...

Karate je tu u principu najsmesniji, ali recimo judo je odlicna stvar...
Ne tako davno gledao sam pedesetogodisnjaka koji je svojevremeno bio prvak u judo-u kako baca neku decu (18-20 god) oko sebe kao konfete u ulicnoj tuci..
Znam i njih, znam i njega...
Gledao sam takve primere i kod drugara koji je do skoro, do povrede kolena trenirao isti sport...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:18:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.