Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:33:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Batine iz klupe  (Pročitano 5805 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00

Ал опет ми тај мали није јасан, што је био жртва, како се није бранио, физички,вербално... најлакше је погнути главу и трпети и гутати све што ти се сервира...

To je najteze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ма стоји то да је свака школа имала "манглупе" Smiley, али колико год сви били нормални увек је неко био предмет подсмевања,зезања неретко и физичког малтретирања... то је једноставно неминовност, и ствар по којој фукционише људско друштву у целини...
Сад треба мало овог са 14година који је дечка тешко сјебао код чика доце да га поправе мало на психијатрији или да га свирепо пребијају, јер такви нису заслужили да живе... вероватно једна у низу поремећених пичкица којих је нажалост наше болесне и заражено друштво препуно...
Ал опет ми тај мали није јасан, што је био жртва, како се није бранио, физички,вербално... најлакше је погнути главу и трпети и гутати све што ти се сервира... не дао курац да то неко мом детету уради, потписујем да би га јебао пред кевом и ћалетом, а да би они морали да навијају са све поломљеним коленима.

А опет новине су ово, можда је могуће да је ситуација била скроз обрнута, па да је "жртва" добила оно што је тражила... они најбоље знају..
Iz licnog iskustva mogu reci da situacija bar meni izlgeda kakva jeste. Nekoliko kretena na jednog. Tako je uvek bilo.
Pitas zasto se ne bi braniop pa evo nekoliko razloga.
1.mozes da povredis nekoga slucajno i ako nemas dobru zaledjinu jebao si jeza u ledja
2.vera ti tako nalaze, u duhu pravog hriscanstva
3.zato sto bi onda doslo vise njih pa bi onda bilo jos gore

Ima jos razloga ali to su oni najvazniji.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Alcatel 258
Православно хришћансво никако не належе трпљење боли од других људи, тобож због Господа...
Ја опет кажем да није најтеже трпети, узвратиш па како буде...
Мада ако дође њих више, не мора тај мали бити нинџа и не мора имати иза себе нинџа академију..
ал опет мора се заузети за себе, на било који могући начин...
ја не верујем да клинци од 14-15 година имају тај ниво моћи, ако је јачи, није јачи од тебе са мотком... у крајњем случају није бржи од метка.. ал добро
моје мишљење што се ове ствари се подоста разликује од Вашег..

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Mooooo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia n70 ME
kad krenu ljudi sa kenjanjima tipa : "neka ga saceka posle sa palicom bla bla bla" ....da je decko u stanju to da uradi to mu se nikada ne bi ni desilo, jer on te batine nije dobio jer je debeo vec zato sto je takav, cudan, zato sto je jeo govna koja su mu ovi servirali...ne opravdavam, ali da je odgovorio, ne fizickim nasiljem , vec verbalno na te prozivke, ostavili bi ga na miru....imam ih dovoljno u skoli, samo sto ih niko ne dira, a to brdjani, klosari kojih ima mali milion u tehnickim skolama ocigledno ne tolerisu  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne znam da li ste videli fotke tog klinca, ali on tesko moze da se opise kao "debeo"...
Ima koji kilogram viska, ali nije debeo...

E, sad... sto nam decaci sve vise lice na devojcice, nema za sta pas da ih uhvati i nose roza majicice... je druga prica...
Zato i tuku one koji nesto uce i ne lice na JK...  Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2008, 11:00:41 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N70
Postoji slucaj iz Sremske Mitrovice, gde su momka u gnjavili nekoliko meseci. Nisu ga "mnogo" tukli, ali su ga redovno sikanirali. On se zalio, ali je naisao na podrsku slicnu ovoj nasoj. Trebalo bi da ga prebije, trebalo bi da se brani...

Onda je jednog dana decko doneo noz u skolu i presudio glavnom vinovniku... i zavrsio u zatvoru za maloletnike.

Postavite pitanje kome je tamo mesto! Drustvo nam je mnogo demokratizovano, tako da uveliko isplivava pravi "demokratski sljam".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Nema to veze sa demokratijom...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Postoji slucaj iz Sremske Mitrovice, gde su momka u gnjavili nekoliko meseci. Nisu ga "mnogo" tukli, ali su ga redovno sikanirali. On se zalio, ali je naisao na podrsku slicnu ovoj nasoj. Trebalo bi da ga prebije, trebalo bi da se brani...

Onda je jednog dana decko doneo noz u skolu i presudio glavnom vinovniku... i zavrsio u zatvoru za maloletnike.

Odmah bih ga oslobodio, da se ja išta pitam. Truo je zakon po kome je pravo u tako oštrom sukobu sa pravdom. O domaćoj pravnoj praksi da i ne govorim...

@Anea:

Citat
E, sad... sto nam decaci sve vise lice na devojcice, nema za sta pas da ih uhvati i nose roza majicice... je druga prica...
Zato i tuku one koji nesto uce i ne lice na JK...

Psiholozi kažu da su oni muškarci koji tuku druge feminizirane muškarce, uglavnom i sami latentni homoseksualci, a na taj način ispoljavaju svoju homoseksualnu potrebu za fizičkim kontaktom na način kojim će se zaštititi od toga da budu i označeni kao homoseksualci. A propos, nisu ni devojčice baš mnogo fine ... heh ...

@mrly:

Citat
Ал опет ми тај мали није јасан, што је био жртва, како се није бранио, физички,вербално... најлакше је погнути главу и трпети и гутати све што ти се сервира... не дао курац да то неко мом детету уради, потписујем да би га јебао пред кевом и ћалетом, а да би они морали да навијају са све поломљеним коленима.

Verovatno je vaspitan da se ponaša kao što bi se, u takvoj situaciji, ponašao ozbiljan odrastao čovek. Ali pošto je situacija u zemlji takva kakva jeste, apsolutno se slažem da je roditelj dužan da zaštiti svoju decu. To je pravo i obaveza roditelja, starija od obaveze prema državi odnosno ostatku društva. Da je moje dete u pitanju, verovatno ne bih lično otišao da ih bijem, jer ni sam nisam tako vaspitan, ali znam gde bih i kakve ljude našao da taj posao odrade za pare. Treba biti racionalan: zašto bi moje dete snosilo zakonske posledice osvete na koju, po pravdi, ima pravo? Ili zašto bih sebe dovodio u takvu situaciju ako ne moram, a ima ko će to bolje od mene da izvede i da spoji zaradu sa zadovoljstvom? Objasnio bih im precizno kakvu vrstu invaliditeta bih očekivao da proizvedu na čovekolikim otpacima koji bi tako nešto uradili mom detetu..

Toliko o konkretnoj situaciji, a svakako ovakvi primeri reafirmišu pitanje neophodnosti ozbiljne reforme školskog i pravnog sistema. Još u vreme kada sam ja išao u školu, postojao je isti problem. Jednom sam slomio stolicu na takvom idiotu koji me je maltretirao (drugome sam izvalio rame, ali taj drugi nije bio kriv već je samo pokušavao da me spreči da onoga ne ubijem), pa me više niko nije čačkao, ali su počeli redovno da me šalju kod školskog psihologa i da me izvode na tablu da drugoj deci pričaju o meni kao o lošem primeru. Obično posle nastrada taj koji pruži otpor ... sistem ne valja, definitivno mora nešto radikalno da se menja da se normalnoj deci obezbedi stvarna i efikasna zaštita ... počev od ekstremno strogih kazni za (ne)odgovorne zaposlene u školi. Pored punog Biroa rada, kolektivni otkaz rukovodećoj postavci i svim nastavnicima koji su mogli ovo da spreče a to nisu učinili, bio bi nekakav minimum...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Alcatel 258
По којим стандардима оцењујеш нормалног одраслог човека, јел су то милиони што су у разним војскама..
Насиље је у корену људског постојања, погледај људска друштва која живе исто милионима година, типа домородаца афричкихх... јел увек најјачи, најпаметнији, најугледнији(а опет мора имати неке разлоге за углед посебне) поглавица, ствари у људском друштву тј у његовој хијерархији фунционишу по пар различитих оквира..
1 физичка снага - директно алудира на насиље над осталим потлаченим, или њиховој заштити, небитно
2 новац тј имовинско стање
3 углед+елита, по мени му дође на исто, ал неки аутори раздвајају ове 2 ствари...

Не знам ко нормалан, може да дозволи да трпи малтретирање, опције су разне може да побегне, може да се супростави, ал ипак мислим да трпљење нечијег насиља физичког или вербалног није нормално за одраслу јединку поготово.
Ево ја сам избегао кренуо у школу, јбг гладан буквално, и био сам малтретиран прво због тога што сам носио исто одело месецима, јер сам другачије причао од других, био другачије васпитан.. и све је то трајало док није прва лобања разбијена циглом Smiley босна матера има камења вежбао  Smile, а онда сам постао нормалан члан друштва. Касније увек је неко био мета било какве врсте насиља, вербалног зајебавања јер је дебео,мршав,носи наочале, клемпав, кракат... и ако су многи што су зајебавали имали исте и још горе "мане" ал се знало ако би неко рекао једном човеку да би добио батине на било који могући начин, док је други то прећутавао, гутао све што му се сервира.. а и у друштву колико год били блиски увек се нечија реч и наредба више поштује него неког другог, и збијају се шале на његов рачун а другови сте од колевке, ал он то трпи а неко други не...

треба кажњавати одговорне, ал кога казнити.. ипак су то деца још увек, а зашто би професор од своје муке сносио одговорност поред своје деце, још за 100 других идијота... искључивање из школе и забрана школовања, ал опет ето га на улици да краде,дилује,силује... тешко је решити и готово не могуће проблеме у омладини.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
Kod nas je ovde ista stvar. Samo sto su u ovom slucaju nasilnici devojcice. U nasem gradu imamo jednu grupu devojaka koje vaze za najjace, najsmelije, najhrabrije, i koje svaki dan nekom drugom prete, a na kraju ga, iako nemaju nikakav razlog, pretuku. Mene su veceras srele, ali je pored mene bila jedna starija devojka, koja je ih je oterala, ali ja nikako ne mogu da budem sigurna da me one nece sresti kad se budem solo vracala kuci. Sa jednom od njih sam se vec jedno potukla, doduse, nisam se tukla nego sam se branila od nje, ali su je odvojili od mene, da nisu, ona bi me ubila, jer je poprilicno jaka. Tad sam bila ja, i veceras sam bila ja, sutra ce neko drugi, prekosutra neko treci. A sta rade njiihovi roditelji? Nista. Oni svoju decicu smatraju za finu i dobru, lepo vaspitanu i umiljatu. A nastavnike i profesore bas briga sto ja ne smem da izadjem na veliki odmor da me ne bi pretukle...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:33:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.