Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Batajnica: Roditelji ne puštaju decu u školu  (Pročitano 3485 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Pa nisam stavio dijagnozu, al nije iskljuceno da je jednostavno samo nevaspitano do srzi. U danasnje vreme, veruj, nije isljucena ni ta opcija...

A i rekoh u zadnjoj recenici da moze da bude i inkluzija...

Inace, ako bi htela ozbiljno da radis sa tim detetom morala bi da ukljucis ceo tim strucnjaka bilo da je u pitanju obicna ili specijalna skola i bilo da je dete za jednu ili drugu tako da si za to u pravu. A cak i za to smo nespremni...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Za vreme SFRJ i SRJ deca sa ovim problemima su isla u posebne skole, tako da sigurno nisi bio u mogucnosti da nekoga bijes...

Ne baš.  Smile

Za SRFJ ne mogu da pričam,ali 90ih,kad sam ja bio u nižim razredima osnovne, nije se smatralo da takva deca imaju ''posebne probleme'',nego da im nedostaje batine i discipline.  Smile
I ponavljam,to se rešavalo,posebno ako je u mlađim razredima,dok je agresija još ''zrela'' ili tako što bi ga drugi ''smirili'',ili tako što bi roditelji popizdeli pa se na... mamice i njemu,i njegovim roditeljima,i školi.

Nije bilo ovog bulšita da se svaki razmaženi mali magarac tretira kao polarni medved i ''dete sa problemom'' i šalje na razne ''razgovore'',''radionice'',i slične gluposti.
Краљу.

 Када сам ја био мали то се решавало како код ког учитеља(ако причамо о разредимо од 1 до 4-ог). зависи како је ко решавао-неко повуче за уво, неко за зулуф а многи јавно изгрде дериште пред целим разредом.
 Већина учитеља и учитељица су имали морала и ауторитет па није било оваквих гадова попут овог детета.
 Е да заборавих..Било је довољно да ауторитет школе пријави безобразлуке родитељима па би ови кући "објаснили" малом монструму неке ствари. Сутрадан би били ко бубице.  
 Исто тако(кад причамо о старијим разредима)-цео разред би линчовао једног лика јер се превише курчи. Конкретно ми смо имали једног који је дошао у 5-ом разреду и почео да зајебава цео разред. После смо га сачекали на крају школе(након недељу дана) и истамбурали добро. Преселио се недуго затим.
 Некад је дете било грђено због лоших оцена-данас ретардирани родитељи грде професоре због оцена њихове деце.
 На крају само да кажем да сам згађен шта се допушта малолетницима, развијају се у чудовишта без контроле.
  То је нама запад увео овде и сада смо сјебани за сва времена.  
« Poslednja izmena: 21. Mar 2013, 17:03:33 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 12.10
Још један од проблема који се да решити насиљем... илити довољном количином батина. И сви срећни ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Sasvim je moguce da se radi o autizmu, jer autisticna deca upravo tako reaguju kada im se rutina izmeni i kada se nadju u nepoznatoj sredini, posebno ako tu nisu u centru paznje...

Nisam isključio mogućnost da ima neki poremećaj.Mada jesam reko da je to malo verovatno i da će pre biti da se radi o lošem vaspitanju.

Znaš kako... to što on ustaje nasred časa i počinje da se bije ne znači obavezno da ima autizam ili neki poremećaj, nego može da znači i da samo lako plane,a da pritom ne zna za granice. Pravo pitanje je u kojoj je školi on bio pre ove,i kako se tamo ponašao.Čim on ni posle tri godine u školi još uvek ne zna za autoritet i samokontrolu.

U svakom slučaju,ako je došlo dotle da deca više neće da idu u školu zbog njega,znači da je on u svakom slučaju zreo za premeštanje iz odeljenja.

Bio on agresivan,produkt loših roditelja,ili pak jednostavno lud(ima neki poremećaj),ne vidim zašto bi ostali trpeli zbog njega? Nek ga smeste gde mu je mesto i gotovo.


Краљу.

 Када сам ја био мали то се решавало како код ког учитеља(ако причамо о разредимо од 1 до 4-ог). зависи како је ко решавао-неко повуче за уво, неко за зулуф а многи јавно изгрде дериште пред целим разредом.
 Већина учитеља и учитељица су имали морала и ауторитет па није било оваквих гадова попут овог детета.
 Е да заборавих..Било је довољно да ауторитет школе пријави безобразлуке родитељима па би ови кући "објаснили" малом монструму неке ствари. Сутрадан би били ко бубице.  
 Исто тако(кад причамо о старијим разредима)-цео разред би линчовао једног лика јер се превише курчи. Конкретно ми смо имали једног који је дошао у 5-ом разреду и почео да зајебава цео разред. После смо га сачекали на крају школе(након недељу дана) и истамбурали добро. Преселио се недуго затим.
 Некад је дете било грђено због лоших оцена-данас ретардирани родитељи грде професоре због оцена њихове деце.
 На крају само да кажем да сам згађен шта се допушта малолетницима, развијају се у чудовишта без контроле.
  То је нама запад увео овде и сада смо сјебани за сва времена.  


Upravo tako. Pa,ja kolko znam,ovde je prut radio u školama čak i do 80ih.  Dobro,sad,aj,nećemo da se vraćamo toliko u prošlost,ali poenta stoji da se danas za sve nalaze izgovori i opravdanja,a onda se posle čude ljudi kada mladi i klinci odlepe i naprave nešto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
ja kad sam bio mali,sa mnom nikad niko nije razgovarao u smislu,ne tako,polako,ajmo ovako....uvek je bilo,sad ću da ti jebem mamicu,zuluf ili packe vaspitanje,kad prodjem samo sa čupanjem za uši smatrao sam se srećnim i bio ubedjen,da Bog ipak postoji i čuva me.a onda su došla neka moderna vremena,vaspitanje je postalo  praistorija.
jebote kad sam ja bio mali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
uvek je bilo,sad ću da ti jebem mamicu



 Smile Smile

Upozorenje-podsetnik : Ovo je samo komentar na upap-ov post.Ovo nije moje mišljenje kako treba rešiti ovaj problem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.