Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Basta mi je napravio dete!  (Pročitano 13913 puta)
11. Maj 2006, 09:10:05
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Maloletna O. M. optužuje:
BASTA MI JE NAPRAVIO DETE!
Beogradska srednjoškolka u najnovijem broju "Skandala" tvrdi da je zatrudnela sa igračem Zvezde, sa kojim je bila u tajnoj vezi devet meseci

Maloletna O. M. optužila je u najnovijem broju nedeljnika "Skandal" fudbalera Crvene zvezde Dušana Bastu da joj je napravio dete! Prema tekstu koji je objavljen u ovom listu, srednjoškolka je prišla Basti odmah posle utakmice sa Vojvodinom 3. maja i rekla mu da je trudna, na šta je on poručio da će je nazvati kasnije, a zatim velikom brzinom odjurio u nepoznatom pravcu. Prema izjavi srednjoškolke, on joj se kasnije zaista javio, poručio da je stvar veoma ozbiljna, i dodao da pod hitno moraju da se vide.
- Upoznali smo se pre devet meseci u kafiću preko puta njegove zgrade. Priznajem, mnogo mi se svideo i nisam znala da je fudbaler - počela je svoju priču O. M. (koja ide u drugi razred srednje škole), i dodala da je prvi sudar sa plavokosim reprezentativcem imala sedam meseci kasnije.
- To veče sam mojima rekla da ću spavati kod drugarice. Dušan mi je rekao da dođem u njegov stan u Bulevaru revolucije i sačekao me je ispred vrata. U neko doba je telefonirao, navodno je zvao masera jer ga boli noga. Tada sam predložila da ga ja izmasiram i tako je počelo. Oduševila sam se kada sam mu na desnoj preponi videla istetoviranog lava.
O. M. tvrdi da joj je Basta nudio i ključeve svog stana, ali da nije želele da ih uzme.
- Dva puta smo se videli u njegovom stanu, jer nije hteo da idemo po kafićima. Skoro svaki dan čuli smo se posle njegovog treninga, oko devet sati uveče, a onda je nedavno promenio broj mobilnog i počeo da me zove sa skrivenog broja. Kada sam mu tražila novi broj, rekao mi je da ću ga dobiti kada budemo bili u ozbiljnoj vezi.
Ipak, u međuvremenu, stvari su se iskomplikovale...
- Pre neki dan sam saznala da sam trudna. Ne pada mi na pamet da rodim dete, moji bi me ubili, ali morala sam da mu kažem. Ne trebaju mi njegove pare, samo sam htela da popričamo i da se dogovorimo šta ćemo dalje.
O. M. je do najsitnijih detalja opisala stan potencijalnog reprezentativca Srbije i Crne Gore.
- Sastajali smo se u njegovom stanu, koji se nalazi na četvrtom spratu. Unutra nije ništa specijalno sređeno. Osim što fotelji nedostaje nogara, pa se klati, i krevet mu je sav kriv i neudoban. Takođe, na zidu iznad televizora drži ram sa svojim fotografijama i isečcima iz novina. Na regalu su mu okačene kopačke, koje niko ne sme da pipne.
Beogradska srednjoškolka ističe da joj Basta nije dozvolio da ga fotografiše.
- Uvek je bio fin i mislila sam da je dobar dečko. Nije mi dozvolio da ga slikam dok sam ga masirala, jer se bojao da mu se fotka ne pojavi u novinama. Inače, depilira se ceo.
Drugarica ove devojke ispričala je ceo slučaj jednom Bastinom saigraču, čije se ime ne navodi.
- Moja prijateljica rekla je jednom njegovom klupskom drugu da sam trudna. Pitala ga je šta bi on uradio da je na Dušanovom mestu, a on je rekao: "Nikada ne bih priznao da je dete moje. Naterao bih je da abortira."

Ni Basta, ni O. M. ne žele da pričaju za novine

Tokom jučerašnjeg dana pokušavali smo na sve načine da dođemo do Dušana Baste i čujemo njegovu verziju priče, ali se on nije javljao na telefon. Istovremeno, stupili smo u kontakt i sa maloletnom srednjoškolkom O. M., ali ni ona nije želela da govori više na tu temu, jer se, kako je rekla, plaši reakcije roditelja.

Izvor: Press

(02. May 2007, 21:43:27)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
prvo treba da dodje ortega. tek posle toga cemo pricati o deci  Smile Smile
IP sačuvana
social share
[Spam]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
ubi me boze... kvalitet novina ubija onda verovatno moral maloletnice itd itd itd...

A stvarno Basta nije nesto odigrao protiv ofka  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Najbolji drug igrača Zvezde tvrdi:
BASTA JE NEVIN!
Sve mu je namešteno! Poznajem ga, on nikada ne bi ostavio devojku u drugom stanju, pa pobegao, kaže Dušanov prijatelj koji je hteo da ostane anoniman

Jedan od najboljih prijatelja Dušana Baste tvrdi da prvotimac Crvene zvezde nije napravio dete maloletnoj O.M, kako je ova srednjoškolka tvrdila u najnovijem broju "Skandala". Naš sagovornik, koji je želeo da ostane anoniman kaže da su optužbe beogradske srednjoškolke na račun Baste izmišljene i dodao da mladi reprezentativac Srbije i Crne Gore ima devojku sa kojom je u srećnoj višegodišnjoj vezi.
- Upoznat sam sa celom pričom i pročitao tekst u "Skandalu", ali tvrdim da to nema veze s istinom - kaže za Press jedan od bliskih Bastinih prijatelja i dodaje:
- Dušan ima ozbiljnu vezu sa Dadom koja traje pune četiri godine i ne vidim nijedan razlog zašto bi se petljao sa nekom klinkom. Zaista mi nije jasno šta je neko želeo da postigne širenjem neistina o njemu.
Dušan Basta ne želi da komentariše optužbe koje je O.M. iznela na njegov račun. Posle završetka sezone on je sada potpuno posvećen obavezama prema mladoj reprezentaiji koja je započela pripreme za Evropsko prvenstvo u Portugalu. Ipak u izjavi za"Sportski žurnal" plavokosi fudbaler kaže:
- Gol posvećujem devojci sa kojom sam već četiri godine. Noć pre finala sanjala je da ću postići gol i zato je njoj namenjen. Ne bih da komentarišem, niti da dajem dalji povod. Mogu samo da kažem da ne dajem izjave za žutu štampu i da je ne čitam - poručio je Basta.
Pošto je obelodanila avanturu sa fudbalerom Crvene zvezde, maloletna O. M. je prestala da daje bilo kakve izjave na tu temu. Ona je rekla i da je sve što je trebalo da se iznese u javnost objavljeno u "Skandalu" i dodale da ne želi da širi tu priču, zbog straha od roditelja, kao i mogućeg izbacivanja iz škole.
U pomenutom tekstu ona je istakla da je dva puta bila u stanu Dušana Baste. Ona je želela da ga izmasira, jer se žalio na bolove u nozi, a tom prilikom naglasila je da se oduševila tetovažom lava na njegovoj desnoj preponi. Mlada Beograđanka tvrdi da joj cilj nisu bile njegove pare, već je samo htela da ga obavesti o svojoj trudnoći, kako bi zajedno doneli odluku šta dalje. 
(S. R.)
 
Basta u "ilegali", ne uzbuđuje se previše

Kako kaže prijatelj fudbalera Crvene zvezde, Dušan se od otvaranja afere povukao u ilegalu i ne uzbuđuje se previše zbog optužbi na svoj račun.
- Razgovarao sam sa Dušanom i on je potpuno miran. Pisanja pojedinih novina, kao i gradske priče uopšte ga ne dotiču, a i zašto bi kada je potpuno čist. Dovoljno dugo ga poznajem i mogu da tvrdim da tako nešto nikada ne bi uradio, niti bi se prema bilo kojoj devojci poneo tako bezobzirno. On je u svakom pogledu dečko na mestu - poručio je naš sagovornik.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Ma ajde bre ove fore su vec davno provaljene. Sem toga list koji je ovo objavio je merodavan koliko i moja baba kad prica o ragbiju.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Srbija do Tokija preko Milvokija !

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1380
Zastava Владичин Хан
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia N73 music
Da da ovo je prvi takav slucaj, to dete je sve samo ne Bastino.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
interesantno kako komentarisu ovo momci......
zaista jeste...

ja ne bih iznosila tako naglo svoj sud...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
interesantno kako komentarisu ovo momci......
zaista jeste...

ja ne bih iznosila tako naglo svoj sud...

Ево ја ћу рећи да је Бастино, 100% Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dnk na analizu pa da vidimo !  Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3

Ево ја ћу рећи да је Бастино, 100% Smile

slobodno...... feel free.....
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.