Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:24:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Basp pro  (Pročitano 6806 puta)
11. Jan 2008, 19:59:59
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
Cao svima...
Moze li neko da mi kaze kolika je cena licence za Basp Pro program i mogu li negde naci verziju za koju ne moram da imam licencu
  Unapred hvala-Darko



     Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung SGH-E630
Nisam našao cenu ali ne verujem da je mnogo  Smile
mogu li negde naci verziju za koju ne moram da imam licencu
Samo demo.
Piraterija na forumu nije dozvoljena. Za vise informacija posetite ovu temu i konsultujte pravilnik foruma.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 508
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i
10$
490 KB demo
nije poznat program pa nema ni kljuc free
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung SGH-E630
Eto, dobio si cenu a bilo kakav ključ i da ima ovde ga nebi dobio Wink
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 508
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i
Eto, dobio si cenu a bilo kakav ključ i da ima ovde ga nebi dobio Wink
Smile Smile Smile
a PP j Smile Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung SGH-E630
Pod "ovde" sam podrazumevao javno, na forumu.  Smile
A sada razmišljaj o nečemu konstruktivnom  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 508
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i
Pod "ovde" sam podrazumevao javno, na forumu.  Smile
A sada razmišljaj o nečemu konstruktivnom  Smile
trazicu da ti odbiju od plate  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Evo pogledao sam u pasulj i predvideo sam da ce LOCK  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 22:26:07 od milicik »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
LG Nexus 5
BasPro je proizvod domacih programera i bilo je reci o tom programcicu. Naime, u ponudi su :

NetBrojac v5.3 uz statistiku vremena provedenog na internetu (i telefonskog racuna), program nudi i online alarm, recnik, sinhronizaciju vremena sa "Atomskim satom", automatsko menjanje wallpapera manekenkama sa interneta, kursnu listu, najnovije vesti...

Prevencija mogucih problema, diskretna kontrola zaposlenih ili nadzor dece, spasavanje podataka!  Basp Pro v4.7 prati rad na racunaru u Vasoj odsutnosti ( moze slati LOG podatke na bilo koji e-mail). Opcija "skrivenog autostart-a"  cini ga boljim od stranih konkurenata, a u najnovijoj verziji tu je i blokada nezeljenih programa i sajtova. Postoji mogucnost  nadzora racunara kojima nemate fizicki pristup...

Shareware time-limit programi (sa vremenskim ogranicenjem) pomocu   Universal date v4.1 postace nelimitirani. (nema vise poruke "trial period has expired" ili "evalution period is over"). Produzite probni period shareware-a onoliko koliko Vam odgovara (dok ne sakupite novac da ih kupite)...

 Online-FM Radio v1.2 Poslusajte neku od ExYU radio ili TV stanica (tu su i strane muzicke) uz mogucnost snimanja i smestanja na Vas Hard disk snimljenih sadrzaja. CUT&Join MP3 (mozete editovati snimke), Meteo&Adult+18 BONUS TV, Poklon DVD...

 MEGA VICBox v1.1 Preko 2500 viceva, saljivih SMS poruka, grafita, aforizama, oglasa, saljivih tekstova, moderno upakovano, klasifikovano po kategorijama uz laku navigaciju.

X-mailBombarder Zna se sta je ovo...

Kupuje se minimum dva programa koji kostaju oko 550-600 din. Dobija se poklon dvd sa nekim programima i tranga frangama.

Postupak registracije (u ovom slucaju BasPro-a) je sledeci:

Kupis program, instaliras ga i nakon toga posaljes mail tvorcima programa koji se sastoji od serijskog broja hdd-a (BasPro ce sam pokazati koji je kod HDD-a)

Od njih ti stigne key u vidu reg filea. Dupli klik na njega, restart kompa i to je to. Svaki hdd ima svoj kod i na osnovu njega se pravi reg key tako da je nemoguce da sa jednim key-em registrujes pomenuti program na vise racunara. (zanimljivo, zar ne?)

Inace, program je dosta poznat, samo slabo kruzi netom bas zbog problematicne registracije.


Malo o programu:



Specifikacije proizvodjaca:

Basp  PRO v4.7.1 (490 kb) Ova najnovija verzija popularnog BAlkanskog SPijuna pored opcije snimanja aktivnosti na tastaturi (svega sto se otkuca) sada ima i dodatne opcije "snimanja" desktop-a posmatranog racunara odnosno da "belezi" URL adrese posecenih Web sajtova. U ovoj verziji program moze da salje sadrzaj LOG fajla na bilo koju e-mail adresu a nova opcija je i skrivanje foldera programa i onemogucavanje deinstaliranja programa neovlascenim licima... Ipak, najnovija "stealth-autorun" metoda skrivanja programa iz startup liste (pa niko ne moze otkriti da se pokrece zajedno sa windowsom) cini ga jedinstvenim, ne samo kod nas...

U ovoj verziji moguc je nadzor racunara (opcija super nadzor) kome nemamo fizicki pristup!

   Mozete snimati celokupni desktop ili samo "aktivni" prozor  (onaj u kome se tog trenutka radi cime su fotografije manjih dimenzija, jasnije i preciznije i tada snimate samo ono sto korisnik tog momenta radi...)  NOVI filter za snimanje otkucanih tekstova samo ako je odredjena aplikacija pokrenuta takodje ce vam olaksati "nadzor" i uciniti ga efikasnijim... 

Preporucuje se za:

- Sopstvenu zastitu (Imate uvid da li je i kada neko dirao vas racunar, odnosno sta je radio na njemu...)
- Nadzor dece (Imate uvid da li je koriscen internet i koji su sajtovi poseceni odnosno sta vasi klinci rade na racunaru, cak i kada niste kod kuce jer program moze poslati podatke na vas e-mail tj. racunar na poslu ...)
- Spasavanje vaznih podataka (Zamislite da kucate neki vazan tekst i sutradan ga greskom izbrisete ili ste obrisali vazan e-mail koji niste poslali... Balkan PSpy je na srecu sve to zabelezio...)
- Kontorlu radnika (Uvek znate da li i kada su radili privatne poslove ili kojim slucajem slali poverljive informacije iz vase firme konkurentu...Ukoliko nisu radili i to cete lako utvrditi i time imati uvid u efikasnost odnosno neefikasnost vasih radnika...)
- I naravno, moze se koristiti i za salu, da instalirate nekom drugu/drugarici pa da znate sve o njima (povreda privatnosti) (svi ce biti iznenadjeni kad im onako ovlas kroz asocijaciju iznesete sadrzaj e-maila koji su upravo poslali...ili adresu sajta koji su tog jutra posetili sa slikama kao dokaz...)

Naravno, tu je i ovo:

NAPOMENA:  Autor programa se unapred ogradjuje od bilo kakve zloupotrebe programa i ne snosi nikakvu odgovornost za posledice odnosno ukoliko dodje do ostecenja bilo cega ili koga



Moji utisci:

Jako je stabilan program, ne baguje, sve sto se navodi u specifikaciji zaista je tako, opcija koja mi se svidja je ta sto moze da pravi screenshot u intervalu koji mu vi zadate, moze da salje logove na mail. Klasican key logger sa dobrim opcijama. Koristio sam ga pre oko 2-3 godine i bio sam zadovoljan. E sad, postavlja se pitanje njegove svakodnevne upotrebe. Kome to treba? Ok, bio mi je zanimljiv jedno vreme, dobrih 10-15 dana. Ovo je software za nekoga ko bolesno ne veruje radnicima. Za kucnu upotrebu i nije nesto.

« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 23:57:32 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:24:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.