Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Baotian skuter - Najbolji odnos cena kvalitet - FUN KLUB!  (Pročitano 78545 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung s300
Video sam u Nemackoj te skutere. Ako ih Svabe voze,verovatno su dobri, pa me interesuje kako su se pokazali kod nas i koliko trose?
Za ove firmirane mi se ne daju tolike pare (cena im je previsoka - preko 2500 eura za 50cm3), vec bih kupio nesto novo od 1000-1200 eura da mi zavrsava posao. Polovni me takodje ne zanimaju, jer ko zna koliko su presli i u kakvom su stanju. Ortak je skoro kupio polovnu vespu i nije ni dva kruga okrenuo a vec za generalnu, a dao je 700 eura za nju! To ti je macka u dzaku, a novo je novo pa makar bilo i rumunsko!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2110
Pa sta da ti kazem, ja sam stvarno prezadovoljan sa ovim skuterom. Sto se tice potrosnje, u normalnim uslovima i ako ga normalno vozis trosi do 2L na 100km. Medjutim ako se vozi po brdovitim terenima uz dodatno izivljavanje i turiranje normalno je da trosi znatno vise kao i svaki motor. S obzirom da ga ja vozim samo po gradu (kuca-poso), potrosnja mu je minimalna. Kao kod svakog vozila, njegova istrajnost dosta zavisi od vlasnika i odrzavanja istog. Sa sigurnoscu mogu da vam preporucim Baotian skuter i sigurno ce te biti zadovoljni kao i ja pogotovo ako se pridrzavate upustva iz njegove servisne knjizice. Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Baotian je odlicna kineska firma i jedna je od najpoznatijih u zapadnim zemljama!
Motori pruzaju mnogo vise za ulozeni novac. Ortak ga vozi vec dve godine i samo sipa gorivo!
Zvao sam uvoznika i rekli su mi da im novi kontigent stize oko 15. maja, a dobice sve modele kao sto su na postavljenim slikama samo sa dosta izmena (disc kocnica pozadi, veci tockovi...) cena ce biti extra!
Pozdrav svima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne znam sta da kazem. Smile Ja sam malo skeptican prema kineskim motorima,sto ne znaci da sam u pravu.
Svestan sam da Kinezi danas proizvode 90% proizvoda, dakle sta god da kupis pise made in china, ali bih se opet pre opredelio za neki krsten skuter. Raspitivao sam se malo o skuterima i definitivno sam dobio informacije da su Peugeot skuteri dosta ne kvalitetni i da im je servis papreno skup. Ubedljivo najvise pohvala su dobili japanski skuteri, za koje kazu da mogu da predju koliko hoces kilometara. Italijani su takodje tanki po izdrzajnosti jer uglavnom imaju preforsirane masine, tako da bi najradije kupio nekog japanca, ali i tu ima jedan najveci problem, a to je cena!
Kako god okrenes svodis se na jednu stvar - za malo novca, a da bude novo mozes kupiti samo kinesku masinu, a kako je Kina blizu Japana, a oni verovatno imaju uticaja na njihov nacin proizvodnje (Kina,Korea,Tajland,Indonezija,Japan...sve je to slicna tehnologija), a i u Kini se najvise voze bicikle i skuteri tesko je poverovati da su to motori za jednokratnu upotrebu - ipak je to njihovo tradicionalno prevozno sredstvo na dva tocka.
Naravucenije:
Koliko para, toliko muzike!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma kakvi kinezi, indijci su zakon. Maruti im je do jaja.Trosi malo i dosta su ga redizajnirali, stavili su mu untra bolji kilometar sat, menjac je pomeren za 10 cm u nazad tako da sad bolje lezi u ruci, spustili su ga za 3 cm pa kada udjete u krivinu sa 100 km/h vise ne skripe gume i teze ga je prevrnuti, a i na kras testu se pokazao OK, sam je suvozac bio povredjen i to u predelu nogu, ali je ostao ziv. Rade ga u tri boje i to crveni, sivi i beli, a ako doplatite malo novca dobicete i metalik podlogu. Sedista se mogu vise pomeriti i u napred i u nazad tako da onaj ko sedne pozadi sada se oseca komfornije. Zmigavci su mu takodje redizajnirani i pomereni su sa strane malo vise ka prednjem delu tako da ih je bolje opaziti kada ih koristite, jedina zamerka je na duzinu trajanja sijalica, jer kako kazu u fabrici, celokupna serija im je upala sa tanjim nitima pa brze pregorevaju, tako da ih treba sto pre promeniti sa nekim domacim i taj problem je resen.
Sto se tice limarije, lim je u dobrom stanju, vrata dihtuju kako treba i stakla mozete naruciti u dve opcije, zatamnjena ili providna, sa ili bez elektropodizaca. Brave su sve nastekovane na jedan kljuc, a mesta u gepeku ima dovoljno za dve putne torbice i tri kese necega. Rad motora je utisan i sada zuji ko zujalica, a dobija i malo sportskiji zvuk pri turiranju. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@hakabulaja... Smile...jebote...pa ti si lud!
O cemu ti pises... Smiley 1
Ovde diskutujemo o skuterima, covece! Dobro da nisi pisao o motokultivatorima! Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lud, lud, nego sta!
Da li si rekao kuci roditeljima da si malo otkinuo!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prosle nedelje sam kupio u ZDE-u Baotian BT49QT-7, po neverovatnoj ceni od 1150 eura i za taj novac dobio sam i prtljaznik na pokon. To im je proslogodisnji lager i sada su na akciji, ali ima jos samo par komada! Motor je sasvim OK i ja sam za sada zadovoljan.
Da li moze neko da mi odgovori zasto ne mogu da upalim skuter kada mu je bocna nozica spustena? Ako je podignem pali ko mina!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 500 i
pozdrav svima koi su za baotiana ja sam uzeo 125-ku i przedovoljan sam inace sam iz skoplja makedonija . kod nas je prava ludnica za tim skutrima ceka se po2 meseca za da dodjes na red da uzmes za mesec dana prodato je oko 2000 skutera a najmanje jos toliko se ceka na red ja ga imam 2 nedelje i prosao sam oko 600 km i izvrsan je model je
BT125 -T-2   a kostao me je 790 eura za taj novac nemozes da kupis tomosa apn-6 pa sad  vidi koja je razlika podrzavam fan klub i pozdrav svima koi imaju BAOTIAN skuter a oni koi se misle uzmite jer nema sta da izgubite    pozdrav svimaa od skoplja mk
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cuo sam za te Baotian da su dosta dobri, ali sam cuo od nekih srvisera da to ne kupujem. Imam Peugeot Vivasity i zadovoljan sam s njim, ali sam mislio prodat pa uzet novi a za pare koji bi dobio mogu uzet samo novi baotian, ali nekako sam nesiguran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.