Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ban(profila na kvizu i pristupa forumu) bez vidljivog razloga  (Pročitano 4692 puta)
21. Jan 2016, 22:00:23
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
Browser
Chrome 47.0.2526.111
Pozdrav, treba mi neki admin :)
Moj brat(korisničko ime "Bozom", imejl adresa sluzavigmaz@gmai. com, je pokušao da uđe na konvkistador, i nije uspeo, piše da mu je nalog banovan.  Isto je i sa ulaskom na forum, pa zbog toga moram ja da pitam.  Ne igramo sa istog računara, mada je to ista IP Adresa(On je na desktop računaru, a ja na laptopu), nisam to prijavio tamo gde se prijavljuje, jer nisam do sad video da to ima, ali evo, ovom prilikom prijavljujem, ako je to možda razlog za ban.
Ponavljam, nije u pitanju ban za čet, već mu je potpuno banovan profil.
Molim nekog admina da proveri njegov profil, i da pokuša to da popravi, pošto smatram da je u pitanju neka tehnička greška.  Igramo korektno obojica, prosečni smo igrači, čitove ne koristimo, a ni u četu nismo nepristojni.  Zaista ne vidim razlog za ban  :weirdface:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ukoliko nalozi nisu uradno prijavljeni na temi koja sluzi strogo za takve stvari (da vise igraca igra sa jednog racunara, i da se upise u toj temi, kako ih mi ne bi smatrali za duple i banovali), onda je vrlo velika verovatnoca da je jedan od ta dva naloga ugasen kao dupli.

Banovani nalozi se ne vracaju, tako da mozes preneti bratu da kreira novi, i obavezno upisite u ovoj temi:

http://forum.burek.com/tema-za-prijavu-igranje-vise-ljudi-sa-istog-racunara-t499277.html
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
Jbg, ne ulazimo baš na forum, nismo videli tu temu,a nismo baš nešto ni razmišljali o tome.. Uostalom, i ne igramo na istom kompu, samo na istom WiFi-ju Smile Njemu se već jednom nešto slično desilo, pa je morao da napravi novi profil... rekao je da više neće da pravi novi-novi profil, nema živaca,odustaje od conqistadora... Što to mora na trajno, ne razumem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Tebi je korisničko ime Gmaz, a njemu imejl adresa sluzavigmaz?

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
Da... nekada davno, kada sam pravio profil na bureku i konku, moj nadimak je bio "gmaz", pa sam se tako i nazvao.  Međutim, vremenom, ne znam zašto, taj nadimak se zalepio za njega, a ne za mene(kod mene je preovladao moj drugi nadimak: Esina) tako da on kad je pravio taj drugi mejl(ima on i normalan mejl)da bi napravio novi profil, uzeo je tu novu titulu "sluzavi gmaz"..
Izleda da nam je to porodična titula Smile
A koja je poenta pravljenja dvostrukog profila, pa postoji razlog za sumnju, ne razumem? Da odeš u težak no-life u igranju konkvistadora? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Iznenadio bi se...

Elem, prenesi bratu da moze da igra i sa FB nalogom, ne mora da kreira novi nalog na bureku.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows
Browser
Chrome 47.0.2526.111
Ja sam jednom dobio ban zbog naziva maila pa sam napravio ovaj. Mislim da nema smisli to sto se radi. Kakve veze ima naziv maila sa banom? Sta vas bre briga kako cu ja da nazovem svoj mail? Je li?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
On nema fejsbuk, to je sad neka nova fora klinčadije izgleda...
Možda ga ubedim da napravi novi-novi profil, mada je u depresiji jer je izgubio svu statistiku, po drugi put, bože me sačuvaj Smile Nadam se da 'oću, potreban mi je za klan, igra duplo više od mene...
Kapiram da je ovaj naš slučaj propao, ali razmotrite možda zbog budućih igrača da šaljete neko upozorenje na mejl ili konkvistador profil,pre nego što trajno banujete profil... Pošto verujem da ima još ljudi koji ne ulaze na Burek.
Pozdrav, srećan rad, hvala na odgovorima! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.